555
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń50 tys.
  • Odpowiedzi54
  • Ocen na +0
555 ppt ?

Jak rozpoznać sztuczne piersi? (55)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: Jak rozpoznać sztuczne piersi?

Napisał(a): gość -

SZTUCZNE PIERSI TO MIAŁA JEJ EKSCELENCJA Z SEXMISJI!!! ZASTANÓW SIĘ NAJPIERW ZANIM NAPISZESZ>POZDRAWIAM
gość Jedno pytanie, które obali ten Twój przydługawy monolog. Dotykałaś kiedyś sztucznej piersi ??

gość drogi autorze, mam nadzieje że ten temat to nie żadne nabijanie w butelkę czy ściema, jesli nie to coś ci powiem. Czy ty jako facet chcesz mieć kobietę z naturalnymi piersiami które wiadomo że z czasem będą opadać, wiotczeć (najbardziej mozliwe to po porodzie, i tu decyduj czy zalezy ci na wykarmionym potomku i jego matce, czy na tzw bimbałach) , będą mniej jędrne i bez rozstępów, czy chcesz mieć zadbaną przez operacje plastyczne lalę która będzie miała sterczące i elastyczne piersi jak przy zgniataniu elastycznej piłki z tworzywa? weź się zastanów, niewiele jest kobiet, ba nawet juz młodych dziewczyn przed 20 rokiem zycia które będą miały takie "balony" jak "panie" na powyższych zdjęciach. Jak kobieta będzie widziała że interesujesz się zbytnio tematem jej biustu, tu czy jest silikon czy naturalne do pomiętolenia żeby sprawdzić do powinna ci dac kopa w dupę. Ja mam 23 lata, miskę biustonosza C, i tak jak większosc moich kolezanek ktore mają nawet mniejsze ode mnie to zaręczam ci ze nie mamy az tak jędrnych, nadętych gruczołów mlecznych jak panie powyzej. Czy dla ciebie będzie ważne w łóżku i przytulaniu non stop wykręcanie i miętolenie jej piersi, które chciałbyś aby były jak te powyzej ale nie z silikonu? Ileż to pań chciałoby aby ich partner miał jędrny, podciągnięty worek mosznowy, żeby męsko się prezentował a nie jak staruszek z worem do kolan, aby "jaja" nie dyndały. To działa w dwie strony, tylko wy faceci macie luksus że waszych "dzyndzli" nie widać bezpośrednio, tylko dobpiero potem wychodzi ze wasze "wory są niejędrne", malo która dziewczyna czy żona powie swojemu "panu" że zamiast jędrnego ciala, i estetyczne wyglądającego worka mosznowego ma obwisły "wór z obijającymi się kamieniami." Albo wybierasz kobiete taka jaka jest potem "widziały gały co brały", albo od razu sprawdzonego plastika wybierasz. Zapewniam cie ze normalnie wyglądająca dziewczyna, bez przesadnego plastiku, tapety na mordzie i zachowania blachary na 100% ma naturalne i ciesz sie!

Reklama

Reklama

jako wlascicielka powiększonego biustu kolejny raz się wypowiem ze jesteście panowie zakłamani. tu niby natura górą a jaracie się panienkami z silkonami w pismach, filmach, klubach go go. wiem co mówię.
tlumaczyie się bo nie macie kasy na takie rarytasy. nie ta liga

gość Pierwszy raz napisze, bo kobieta wyżej ma strasznie małą wiedzą. Po pierwsze faceci nie mają jaj tylko jądra i znajdują się one w mosznie i to czy zwisają czy nie, zależy od temperatury, a nie wieku, temperatura w mosznie jest niższa niż temperatura ciała człowieka, jest to specjalne przystosowanie natury do przechowywania plemników, które w wyższej temperaturze umierają, u tego samego faceta w zależności od temperatury otoczenia jądra zwisają gdy w pomieszczeniu jest wysoka temperatura i podnoszą się do góry gdy jest chłodniej. Jeżeli Pani chce by ludzie byli bezpłodni niech sobie podnoszą operacyjnie jadra(jak coś takiego istnieje) by były ładne dla Pani i powinna Pani być z takim facetem do końca życia, bo wtedy dwóch idiotów mniej by było i nie krzywdziło więcej własnego potomstwa. Natura(lub Bóg w zależności od przekonań) ukształtowała nasze cechy zewnętrzne ze względów praktycznych, a nie wyglądu.

Wracając do tematu jak autorze znajdziesz sobie dziewczynę z małym biustem nie będziesz mieć problem: czy biust jest sztuczny, czy naturalny; a po ciąży kobiecie biust się powiększy chyba że nie przytyje.:) Dziewczyny z małym biustem zwykle wyglądają też dużo młodziej i wolniej się starzeją optycznie. Ja jestem przeciwnikiem wszystkiego co sztuczne, przez tysiące lat ludzie żyli bez operacji plastycznych, zakochiwali się, zakładali rodziny i żyli moim zdaniem szczęśliwiej niż obecnie, a na pewno nie wszyscy byli piękni i idealni, jak dzisiejsze gwiazdy z TV i Gazet, to wszystko tak naprawdę nie jest nam potrzebne, bo osobę, którą się kocha, akceptuję się w pełni jaką jest, a nie modeluje jak plastelinę według własnego wzorca piękna. Teraz wszystkie kobiety malują się już od najmłodszych lat i farbują włosy, nie myśląc, że w przyszłości będzie to ich wysoko kosztować, cera u 30 latki będzie jak u 50 latki dawniej, a włosy zamienią się w siano lub będą wypadać, bo kosmetyki wcale nie są 100% bezpieczne i nie groźne dla zdrowia. Na marginesie dodam, że dla mnie niektóre dziewczyny bez makijażu są tak piękne, że inne nawet z 10 mm warstwą tapety nigdy im nie dorównają, a co do operacji plastycznych co mi po ładnie zrobionej kobiecie skoro geny odzwierciedlające jej wygląd nie uległy zmianie i dzieci wcale nie będą miały jej wyglądu? Natury nie da się oszukać dla tego mojej uwagi nawet nie zwracają wytapetowane plastiki, które za parę lat posypią się niczym kapitalizm w ostatnich latach, moją uwagę zwracają tzw. szare myszki, które dla mnie wcale nie są szarymi myszkami, to dla mnie jak porównanie PRL-owego Bloku odnowionego w super jaskrawych kolorkach z XIX wieczną kamienicą, która mimo wyblakłych kolorów bije na głowę XXI tandetę. Dlatego apeluję do pań nie dajcie się zwariować i wyciągnijcie wnioski z tego co pisze. Wszystko co naturalne jest piękne!

Zaraz zostanę zjechany przez Panię bo odpowiem na często zadawane przez Panie pytanie czy farbowana kobieta nie jest wartościowa, dla mnie nie, ponieważ nie akceptuje siebie jaką jest, a dopóki nie zaakceptuje się siebie i nie upora z problemami z sobą nie można kochać innych.
J\

Ja jako kobieta w zgadzam się w 90 procentach z Panem :-)

PEWNIE. O KOBIECIE NIECH STANOWIĄ JEJ CYCE W KOŃCU CO TAM SAMA KOBIETA, CYC JEST NAJWAŻNIEJSZY :-) A TAK POWAŻNIE...KOBIETY! PIERSI MAMY TAKIE, JAKIE MAMY: MAŁE, DUŻE, BARDZIEJ JĘDRNE, MNIEJ JĘDRNE ITD. ITD. JEDNAK TAK TO JUŻ W ŻYCIU BYWA, ŻE LICZY SIĘ CAŁOŚĆ KOBIETY, A NIE JEJ FRAGMENT. A JEŚLI KTOŚ TRAKTUJE NAS FRAGMENTARYCZNIE TO DROGIE PANIE POGOŃMY DELIKWENTA. I COŚ DLA PANI, KTÓRA PISZE, ZE MA SZTUCZNY BIUST I WIĘKSZOŚĆ PANÓW TO DLA NIEJ NIE TA LIGA. PROSZĘ PANI, ZAMIAST KRĘCIĆ CYCEM PRZY RURCE PROSZĘ CZASEM POKRĘCIĆ GŁOWĄ..JEŚLI PANI ZROZUMIAŁA O CO MI CHODZI. A O PIERSI NALEŻALO DBAĆ..WTEDY SILIKON NIE BYŁ BY POTRZEBNY. POZDRAWIAM CIEPŁO. MIRKA

gość A ja się nie zgadzam, kobiety robią coś nie zawsze rozsądnego ze sobą bo są wyśmiewane właśnie przez mężczyzn, czasem wstydzą się rozebrać bo panowie tylko krytykują, obgadują i kobiety cierpią.
To do Pani która zgadza się w 90% z Panem

odpowiadam Mirce
nie jestem tancerką! poprostu znam facetów. a do go go chodze z mezem bo lubimy taka rozrywke
i nie miałam bynajmniej zaniedbanych piersi a zwyczajnie za mle
chirurgia plastyczna jak wszystko jest dla ludzi. jak natura nie dala...śieszy mnie tylko ciemnogród panujący w tym kraju. czemu np. w Ameryce płd jest to nagminne, normalne i nikogo to nie dziwi a u nas takie halo. ludzie!!!
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • sztuczna piersi
  • duże biusty
  • duże piersi
  • jak rozpoznać sztuczne piersi
  • cycki dziewczyn
Do góry strony: Jak rozpoznać sztuczne piersi?