155
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń7 tys.
  • Odpowiedzi76
  • Ocen na +0
155 ppt ?

Jak schudnąć do wesela? (77)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Jak schudnąć do wesela?

Napisał(a): gość -

gość O TO TUTAJ CHODZI, ZE ŁATWIEJ I BEZPIECZNIEJ POWIEDZIEĆ, ŻE WYNAJMOWAŁA NA SŁUPY, JAK OTWORZYĆ TĄ PUSZKĘ PANDORY- JEDNA WIELKA MACHIINA SUTENERSTWA, WYNAJMU, NARKOTYKÓW I W DAWANIA ALIBI NA TANDECIE DLA SKARBÓWKI - DLATEGO DZIEWCZYNA M.I. MUSIAŁA ZNIKNĄĆ , MIĄŁA PODSŁUCH ZAŁOŻONY, POROBIONE ZDJĘCIA , BYŁA SZANTAŻOWANA I ZASTRASZANA, ZA DUZO MÓWIŁA , PEWNIE WYWIEZIONA ALBO SZANTAŻOWANA! MAFIA !
Mogę tylko potwierdzić- mój kumpel wszedł w drogę alfonsom i szuka zaginionej dziewczyny- to mafia i kręgi sutenerskie swoimi kanałami wywalili go z roboty chcąc pozbawic go srodków na szukanie itd, wywalili go w parę dni jak dostarczał info policji, a musze powiedzieć, że był to wzorowy pracownik, wyższe wykształcenie, wszelkie uprawnienia, zero chorobowego, tak menty czują sie bezkarni i chronieni !ale on wiedział o tym doskonale i przewidział ich ruch, przeliczyli się obwiesie, chcesz zanalez dziewczyne zadnych reguł, inaczej nie znajdziesz wiecej na spotka, włożcie sobie układ w dup....kkocoołkkowa
INTERIA.PL

Z TEGO CO WIEM, OKLICE WSKAZANE W OGŁOSZENIU, SALWATOR TOWER, PO CHWILOWEJ PO PRZERWIE SPOWODOWANEJ ZAMIESZANIE, WOKÓŁ ZAGIBNIONEJ DZIEWCZYNY ORAZ INNYMI SPRAWAMI- MIESZKANIÓWKI WRAZ Z CAŁA OTOCZKA SUTENERKĄ WZNOWIŁY DZIAŁALNOŚĆ, CO MOŻNA TEZ POZ ZNAĆ PO OBSTAWIE I CHRONIENIU, WIĘCEJ NA PRIV, TAK WIĘC NIC DZIWNEGI, ŻE TWOJE OGŁOSZENIA W OKOLICY SKRZETNIE ZNIKAJĄ, WIĘCEJ NA SPOTKA

JUTRO NALOT NA BURDELE KOCCCCIOOOŁKOWEJJJ, A MAICH CHYBA 10 I HASA SOBIE POW WOLNOŚCI, A DZIEWCZYNA PEWNIE SPZREDANA 1 KPINA, PATOLOGIA, POOLANDIA KRAJ MAFII KOLESI I ZBOCZEŃĆÓW SEKSUALNYCH NA STANOWISKACH , CHRONIACYCH TE CAŁY BURDE, BO Z NIEGO KORZYSTAJĄ L, NIC DZIWNEGO, ŻE DZIEWCZYNY ZNIKAJĄ!

Reklama

Ja chudłam jedząc mniej więcej połowę tego, co przed odchudzaniem. Oprócz tego zrezygnowałam ze słodyczy na co dzień, tylko raz w tygodniu pozwalałam sobie na małą porcję czegoś słodkiego, bo bez tego bym zwariowała. Chudłam w ten sposób mniej więcej kilogram tygodniowo.

Zapisz się na aerobik - 5 razy w tygodniu, do tego sauna, w ciągu tygodnia jedz na kolację wyłącznie owoce. Słodycze tylko do 12ej w południe. Dużo warzyw do obiadu(obojętnie co jest na obiad), a na śniadanie od poniedziałku do piątku jedna łyżka płatków owsianych na wodzie, do tego jogurt naturalny, banan, trochę rodzynek, orzechów włoskich, 2 suszone śliwki pokrojone na kawałeczki, słonecznik i jedna morela na kawałeczki. Nie kupuj gotowego musli w sklepie, bo do większości wpieprzają cukier. Takie śniadanie długo trzyma i daje energię. Dużo wody, naturalnych soków, herbatki ziołowe.
I RUCH przede wszystkim, siedzenie na tyłku i odchudzanie samą dietą to najgorsze świństwo jakie można sobie zrobić.

Reklama

Ja proponuje dietę Dukana ,naprawde wypróbowałam i schudłam 8 kg .3 miesiące to dużo czasu .Poczytaj i sprawdź .Mam Książkę pt.Nie potrafię schudnąć i ona mi pomogła .Można jeść ,nie jesteś głodna i jeszcze schudniesz .Ja dla wesela to warto efekty po tygodniu już widać .Powodzenia

ja parcujac jako kelnerka w ruchliwej restauracji schudlam 8 kg w 2 miesiace. bez diet i bez ograniczen. wrecz na pizzy i paczkach bazujac ;D. no ale ja zawsze pochlanialm bardzo duzo slodyczy i nigdy nie tylam ;). za to kawa potrafi mnie utuczyc w kilka tyg ;/. dodam, ze chociaz pracowlam tam pol roku to schudlam tylko na poczatku i teraz juz pol roku po zakonczeniu pracy wciaz mam te "odchudzona" wage ;). wiec mnie chyba po prostu pomogl intensywny dlugotrwaly ruch (marsz) ;).

Reklama

Czesc nie przejmuj sie 5 kg to nie duzo spokojnie zdazysz . Ogranicz slodyczei alkohol. Pij duzo wody. Zacznij cwiczyc przynamiej 2 razy wtygodniu przynajmiej 30 minut i bedzie ok. bardziej mnie zaskakuja osoby z tekstami o korytku, zarciu i takich tam gupot 5kg to nie problem nie potrzeba odsysania czy zbednego wydawania kasy na tabletki. Wystarcza ci same Checi Samozaparcie w swoje postanowienia . POWODZENIA DASZ RADE

5kg to nic trudnego. Zmniejsz węglowodany, 2 ostatnie posiłki zero węglowodanów. Minimum 2litry wody dziennie. I rano Cardio. polecam zacząć od 20 minut, szybko/wolno lub cięzko/ lekko na zmiane po 20 sekund. polecam również ćwiczenia siłowe by ujedrnic ciało. powodzenia pozdrawiam

KAŻDA z nas na pewno chce wyglądać zdrowo i młodo a do tego jeszcze schudnąć jeżeli ma nadwagę. W moim przypadku aby to osiągnąć musiałam pozbyć się 35 kg zbędnego sadełka. Cel osiągnęłam dzięki programowi zdrowego odżywiania a nie dietom ,które pozbawiały mnie chęci do życia. Wejdźcie na (idealnafigura.com/pewne) a przekonacie się że to działa bardzo skutecznie. Dzisiaj jestem bardzo szczęśliwa i dlatego polecam wszystkim którzy naprawdę chcą schudnąć.

Witam, ja schudłam od lutego do kwietnia czyli (dwa miesiące) 5 kg ale nie stosowałam diety, jadłam to co zwykle, postawiłam na ćwiczenia, 20 minut dziennie. Bardzo dobrze się czułam i czuję do dzisiaj, ćwiczenia weszły mi w krew i ćwiczę do dzisiaj dla kondycji i samopoczucia a przy tym figura się bardzo ukształtował, nogi, pośladki i ręce mam jędrniejsze, nie takie rozmemłane jak miałam. POLECAM.żadnych tabletek!!
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak schudnąć do wesela?