156
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń7 tys.
  • Odpowiedzi76
  • Ocen na +0
156 ppt ?

Jak schudnąć do wesela? (77)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Jak schudnąć do wesela?

Napisał(a): Gość -

Ostatnio usłyszałam o nowej metodzie odchudzania. Myślę, że możesz spróbować, masz jeszcze trochę czasu. Polega to na tym, że każdy produkt jest odpowiednio oznaczony - Ty możesz sama kontrolować co jesz i ile. Nie liczysz kalorii, odżywiasz się zdrowo i dostarczasz organizmowi wszystkiego, co niezbędne. Więcej praktycznych informacji możesz znaleźć tutaj:http://vitali(...)ty.html . Warto spróbować :)

Reklama

Napisał(a): gość -

hej,,,,,,,ja znalazlam w miare dobry sposob choc nieco rygorystyczny,,,,w ciagu 12 dni schudlam 3,5 kg,dieta opiera sie na jedzeniu szpinaku,,,fuj pomyslisz,,,ale ja go dobrze doprawialam i mi posmakowal,,,,szpinak i jajka,mieso ale gotowane,salata,pomidory i jogurty,,,,,,,tylko w 1 dniu nie ma kolacji,,,jesli chcesz podaj swoj priv to Ci ja rozpisze,,,,wydawala sie trudna,,,ale mozna na niej scudnac do 5 kg,w 2 tygodnie,,,

Reklama

Reklama

Bez problemu powinnaś to zrzucić w miesiąc. Wystarczy jak odstawisz pączki i ptysie z jadłospisu :). A tak poważnie zacznij biegać, jeździć na rowerze. To doskonale wpłynie nie tylko na Twoją wagę ale i na kondycję i samopoczucie. Bardzo to Ci się przyda przed czekającym Cię ślubem. Do tego możesz zastosować "dopalacz" w stylu [url=http://jakszybko-schudnac.com.pl/zielona-kawa-tabletki]zielonej kawy[/url]. Odpowiednio dobrany suplement diety przyspieszy sprawę i utrwali efekty. Powodzenia!

Zieloną kawę można zastosować, ale w połączeniu. Możliwości są dwie albo dieta niskokaloryczna. Jak chce się schudnąć szybko to maksymalnie 100 kalorii dziennie. Jak na czasie nam nie zależy to bezpieczniej dla zdrowia 1200-1500 kalorii dziennie. Inne rozwiązanie do suplement diety, czyli spalacz, jak tabletki zielonej kawy, a do tego na przykład aerobik, a dużo lepiej bieganie.

Zacznij od swojej głowy. To wbrew pozorom najważniejszy element odchudzania. Motywacja, motywacja i jeszcze raz motywacja: Do McDonalda wchodzi małżeństwo staruszków (ok. 90 lat).
Babcia siada przy stoliku, a dziadek idzie zamówić zestaw (pepsi, hamburger i frytki).

owszem dużo leży w psychice. trzeba wziąć się w garść i naprawdę zacząć działać:) ruch, dieta no i jakis spalacz też, chociaż ja ostatnio przestałam brać. Trzeba później pamiętać, żeby utrzymać swoje efekty, prawda?:)

Wszystko zależy od tego ile masz dokładnie czasu. Ja np zastosowałam dietę, ćwiczenia i foreverslim i u mnie waga spadła o 14 kg w 3 miesiace. Nie wiem czy taki czas jak i wynik by ciebie zadowalał. Ponadto przy samym odchudzaniu weź pod uwagę, ze jest to proces bardzo indywidualny

Foreverslim to pierwsze tabletki jakie biorę.I jestem zaskoczona ich skutecznością.Miałam szczęście bo pierwsze tabletki i od razu trafiłam.U mnie w każdym tygodniu waga spada o 1,5 kg.Jeszcze miesiąc i kończę kurację.

« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak schudnąć do wesela?