99
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi77
  • Ocen na +30
99 ppt ?

jak schudnąć na sylwestra ?! (78)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

jak schudnąć na sylwestra ?!

Napisał(a): Gość -

Znacie jakieś sposoby żeby tak szybko schudnąć ? mówię tutaj o 5-7 kg, czasu coraz mniej !! co zrobić, żeby ładnie wyglądać w tą jedyną noc. Czekam na Wasze sposoby bo jestem w desperacji. Chodzi i o to żeby się pozbyć wystającego brzucha.

INTERIA.PL

Re: jak schudnąć na sylwestra ?!

Dieta kopenhaska

Opis diety:

DZIEŃ 1 i 8
śniadanie: kubek kawy i kostka cukru
lunch: 2 jajka na twardo, gotowany szpinak , pomidor
obiad: duży befsztyk, sałata z olejem i cytryną

DZIEŃ 2 i 9
lunch: duży befsztyk, sałata z olejem i cytryną
obiad: plaster szynki, 2-3 szklanki jogurtu naturalnego

DZIEŃ 3 i 10
śniadanie: kubek kawy i kostka cukru, grzanka
lunch: gotowany szpinak, świeży owoc, pomidor
obiad: plaster szynki, 2 gotowane jajka, sałata z olejem i cytryną

DZIEŃ 4 i 11
lunch: tarta marchewka, jajko na twardo, twarożek naturalny
obiad: sałatka owocowa, 2-3 szklanki jogurtu naturalnego

DZIEŃ 5 i 12
śniadanie: duża tarta marchew z cytryną
lunch: duża chuda ryba
obiad: befsztyk, sałata i brokuły

DZIEŃ 6 i 13
śniadanie: kubek czarnej kawy i kostka cukru
lunch: kurczak, sałata z olejem i cytryną
obiad: 2 jajka na twardo, duża marchewka

DZIEŃ 7
śniadanie: kubek herbaty bez cukru
lunch: kawałek chudego grillowanego mięsa
obiad: nic

Reklama

Napisał(a): gość -

BennoBunsch
Dieta kopenhaska

Beznadziejna dieta nie bioraca pod uwage gospodarki energicznej organizmu. Np. kostka cukru na sniadanie - cukier nie zawiera zadnych wartosci odzywczych, za to tylko kalorie a poza tym jako weglowodan sprzyja odkladaniu sie tluszczu. To juz lepiej zjesc rano jogurt naturalny, lub chocby pomidora albo jablko - podobne kalorycznie a zawieraja bilako i wytaminy i o wiele bardziej wypelniaja brzuch. Poza tym sniadanie jest jak najbardziej waznym posilkiem. Zeby schudnac rzea jesc z glowa a nie glodzic sie.

Reklama

Też mam na celu schudnąć do sylwestra 5-6 kg i w tym celu od 1-go grudnia nie jem po 16, idę spać ok 21.za te paru dni waga zeszła o 1,5 kg. myślę ze do końca miesiąca jeszcze paru kilo pozbędę się. Poza tym jem normalnie, pije dużo płynów. Jest to mój sposób na schudnięcie, nikogo nie namawiam. nie jest to uciążliwie.powodzenia.

kobiety po kiego czorta się staracie . faceta i tak interesuje to co macie między nogami

jeżeli interesuje go w kolejności
1. umysł
2. zaradnośc
3. usmiech
4. porzadek w domu
5. wygląd (NIE MA KOBIET BRZYDKICH!!! URODA PRZEMIJA TO CO MIĘDZY USZAMI ZOSTAJE )

to dla niego nie liczy się pare kilo więcej bo DLA TAKIEJ KOBIETY WARTO ŻYCIE POŚWIĘCIĆ

heheh mówi wam to facet 40 letni

Reklama

Jedyny sposób na zdrowe odchudzanie i długotrwałe wyniki jest zmiana nawyków żywieniowych. Po co całe życie się odchudzać, to jest bardzo męczące dla naszego organizmu.
Ja już z tym nie mam problemu, zmieniłam nawyki żywieniowe, ale pomógł mi w tym polecając mi świetny program konsultant Wellness(idealnafigura.com/gberes), schudłam zdrowo, bezpiecznie, co najważniejsze utrzymuje już ponad rok świetną figurę.Każdej to polecam

gość kobiety po kiego czorta się staracie . faceta i tak interesuje to co macie między nogami

1. umysł
2. zaradnośc
3. usmiech
4. porzadek w domu
5. wygląd (NIE MA KOBIET BRZYDKICH!!! URODA PRZEMIJA TO CO MIĘDZY USZAMI ZOSTAJE )

to dla niego nie liczy się pare kilo więcej bo DLA TAKIEJ KOBIETY WARTO ŻYCIE POŚWIĘCIĆ

Dobra, dobra, koleżanka była taką intelektualną, oddaną, dbającą m ałżonką, a jej wzniosły mąż i tak zostawił ją dla wystrzałowej laski i karierowiczki, bajki o męskich wzniosłych ideałach, schowaj sobie w buty.

gość
gość kobiety po kiego czorta się staracie . faceta i tak interesuje to co macie między nogami

1. umysł
2. zaradnośc
3. usmiech
4. porzadek w domu

Dobra, dobra, koleżanka była taką intelektualną, oddaną, dbającą m ałżonką, a jej wzniosły mąż i tak zostawił ją dla wystrzałowej laski i karierowiczki, bajki o męskich wzniosłych ideałach, schowaj sobie w buty.
Żonę zostawił po kilku latach, a laska do Trzech Króli nie wytrzymała.

http://pomocpediatry.pl/jak-jesc-zeby-schudnac/ Przede wszystkim, warto jeść posiłki regularnie. Starajmy się zawsze pamiętać o pożywnym śniadaniu. Jedząc obiad powinniśmy unikać tłuszczu, czerwonego mięsa oraz ziemniaków. Zupy ze świeżych warzyw, surówki oraz białe mięso można przyrządzać na tysiące sposobów, które zaspokoją każdy gust.

1. umysł
2. zaradnośc
3. usmiech
4. porzadek w domu

a czy ten Facet w wieku 20 lat myslal tak samo??:))
« Wróć do tematów
Do góry strony: jak schudnąć na sylwestra ?!