121
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi96
  • Ocen na +0
121 ppt ?

Jak schudnąć po świętach? (97)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jak schudnąć po świętach?

Napisał(a): Gość -

Minęły święta, minął nowy rok, zważyłam się... Waga pokazała o 2 kg więcej niż w połowie grudnia.
Nie chcę tych dwóch kilo. ;-) Co mi radzicie, jak się ich pozbyć?
Nie zależy mi na szybkim i spektakularnym efekcie, ale do wiosny chciałabym pozbyć się tego poświątecznego tłuszczyku, a najlepiej także tego, co mi przybyło od początku jesieni. W sumie to jakieś 3 kg - 3,5 kg.
Słyszałam dużo o diecie Dukana, ale także to, że jest po niej efekt jo-jo. Macie z nią jakieś doświadczenia?
Podpowiecie mi jakąś dietę? A może nie dietę, ale ćwiczenia?

INTERIA.PL

Re: Jak schudnąć po świętach?

Napisał(a): gość -

jak chcesz zniszczyć sobie organizm proponuje dietę Dukanahttp://www.sf(...)78.html

A tak prawdę mówiąc ja nie mam problemów cały czas trzymam odpowiednią wagę , wystarczy tylko odpowiednio jeść czy to są święta czy nie zawsze mam taka samą wagę .

Wszystkie te diety to się nadają , jak zaczniesz stosować dietę to będziesz musiała ja trzymać cały czas , w przeciwnym razie efekt jo jo morowany.

Najlepiej udać się do specjalisty ( lekarza) on ustawi tobie odpowiednia dietę żywieniową odpowiednia do twego wieku wzrostu i stanu zdrowia.
Warto zrobić sobie badania czy nie jesteśmy uczuleni na dany produkt , np pomidor ,ogórek itd.

A z dietą Dukana daj sobie spokój ona niszczy organizm

Reklama

Dukan to ściema, okej schudniesz dość szybko 5-7 kg (serio), ale gdy tylko przerwiesz zatruwanie się białkiem przytyjesz 10kg.

Najlepiej jakiś ćwiczenia, skakanka czy dynamiczny spacer dwa razy w tygodniu - pogoda jest ładna wiec można spacerować :D

Reklama

Osobiście Dukana nie polecam. Od tej diety bolą nerki, czy pije się herbatki ziołowe czy nie. To jest dieta(nie wiem czy czytałaś o niej), w której do końca życia musisz sobie robić raz w tygodniu dzień białkowy, jeżeli nie to znowu utyjesz. Koleżanka robiła przy sporej nadwadze. Schudła bardzo dużo bo jakieś 15 kg bez ćwiczeń, ale po zaprzestaniu diety przytyła jakieś 18 :( Radzę ćwiczenia i zmianę diety. Jeżeli to Cię wesprze to ja też muszę schudnąć i możemy się wspierać razem przez internet :)

Reklama

Na pewno musi Pani więcej jeść warzyw i owoców to naprawdę działa!Musi Pani także zmniejszyć poczucie głodu,tutaj mogą pomóc błonniki.Moja ciocia,która jest od przeszło tygodnia na diecie zażywa błonnik owsiany GAL i jest zadowolona z efektu.Może Pani by również pomógł?MARIA

Napisał(a): Baska32 -

Mam ten sam problem, ale wystarczy jeść 5 zdrowych posiłków dziennie, tak by nie czuć uczucia głodu - zwłaszcza tego najwiekszego i trochę więcej się ruszać. KIlka kilkogramów to nie tragedia, dobrze działa też liczenie kalorii i monitorowanie tego co sie je. To łatwiejsze niż dieta i zdrowsze.

Napisał(a): Gość -

Jak chcecie to macie tutaj 30 dniowy prgram odchudzania, zaczął się juz ale zawsze jest opcja że Wy możecie ją zacząć od nowa wtedy kiedy będzicie chcieli. Zobaczcie samihttp://vivalavita.pl/
Wystarczy że sie zarejestrujecia wypełnicie swoje preferencję żywieniowe i gotowe macie 30 dniową diętę którą poźiej możecie kontynuować. Ja jem z nimi od 2 miesięcy i nic za o nie płacę:)

Polecam Wczasy odchudzające w Hotelu Miłomłyn Zdrój Medical Spa & Vitality, to przede wszystkim dobrze zbilansowana dieta owocowo warzywna, dieta niskokaloryczna i dieta proteinowa, a także zabiegi oraz duża porcja ruchu wspomagające skuteczne odchudzanie. Zapraszamy na Wczasy odchudzające, kuracje oczyszczające, turnusy odchudzające na Mazurach.

Z uwagi na bliskość takich miast jak Gdańsk, Gdynia, Sopot, Olsztyn, Elbląg, Ostróda, czy nawet Warszawa nasze Wczasy Odchudzające są świetną propozycją dla mieszkańców tych miast
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak schudnąć po świętach?