123
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi98
  • Ocen na +0
123 ppt ?

Jak schudnąć po świętach? (99)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: Jak schudnąć po świętach?

Napisał(a): gość -

Mi kilkanaście kilo nadwagi udało się zrzucić dzięki tabletką Foreversli.Foreverslim pozwoliło mi pozbyć nadwagi a dzięki ćwiczenia wymodelowała swoją sylwetkę.Dzięki temu że sporo ćwiczyłam nie miałam również problemów z obwisłą skórą.Bo co to za przyjemność schudnąć a nie móc założyć tego co się chce bo przeszkadzają zwała za luźnej skóry.

Napisał(a): Gość -

@kg to nie dużo, spokojnie w zdrowym trybie powinnaś gubic 0,5 kg tygodniowo. :) Zbilansowana dieta, posiłki o stałych porach no i pożegnanie się z podjadaniem. Dołóż do tego chociaż 3 razy w tyg trening po min. 40 min, a do wiosny nie poznasz swojej sylwetki :)

Reklama

Napisał(a): Gość -

Ja sam zrzuciłem 6kg w ciągu 1,5 miesiąca dzięki jeździe rowerem do pracy (mam 5km, wiec trochę sporo), ale tylko rano gdyż wieczorem nie mam już siły i jadę komunikacją. Generalnie zmieniłem moją dietę z kanapek rano zrezygnowałem na rzecz kaszy jaglanej.
Na obiad staram się brać do pracy ryby i warzywa robione na parze np. kalafior/brokuł/marchew itd.
Na kolacje jem przeważnie trochę arbuza bądź dynie. Miałem dość duży problem po odstawieniu kawy wiec przerzuciłem się na zieloną kawę.
Polecam stronkę zielonakawamax.pl sam z niej korzystam

Reklama

Napisał(a): gość -

Po trzech tygodniach branie Foreverslimu jedno co mogę stwierdzić na pewno jest to że hamują napady głodu chęć sięgania po słodycze jest dużo mniejsza.Po tych tabletkach nie jestem nadmiernie pobudzona i nie mam wahań nastrojów.Co do spadku wagi to nie wiem ,bo na samym początku brania założyłam sobie że zważę się dopiero po miesiącu.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak schudnąć po świętach?