123
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi98
  • Ocen na +0
123 ppt ?

Jak schudnąć po świętach? (99)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Jak schudnąć po świętach?

Napisał(a): gość -

Ja właśnie Foreverslim kupiłam dzięki opinią które znalazłam na forach internetowych.Zastosowałam się do zasad kuracji i tabletki rzeczywiście poskutkowały.A może powinnaś pójść do lekarza bo są takie choroby przy których mimo usilnych starań nie można schudnąć

Reklama

Ja po zimie za odchudzanie biorę się dopiero po świętach Wielkiej Nocy. Wcześniej uważam, że nie ma sensu. A co do samego odchudzania. To ćwiczenia plus dieta. Inaczej się nie da. Nie ma co marzyć, że coś się zrobi samo za nas.W tym roku dołączyłam jeszcze środek polecony przez koleżanką - Foreverslim. Nie wiem ile bym schudła bez niego. Pewnie mnij bo bym podjadała. I tu cały moim zdaniem fenomen tego środka. Nie podjadałam, nie czułam głodu. Do tego znacznie lepiej czułam się po wysiłku fizycznym. Więc moim zdaniem warto było go kupić.

Reklama

Reklama

Dla mnie bardzo korzystne i wręcz zbawienne okazało się branie tabletek Foreverslim.Zaczynałam odchudzanie na samej diecie po jakimś czasie musiałam niestety włączyć tabletki bo po prostu nie było efektów.A regularne branie tych tabletek przynosi super efekty.Schudłam 15 kg cieszę się bo również nie wystąpił efekt jo-jo czyli odchudzanie jest skuteczne i trwałe.

Co do tabletek wspomagających odchudzanie to kiedyś próbował i efekty były żadne.Decydując się na zakup Foreverslimu ryzykowałam stratę kolejnych pieniędzy.Całe szczęście tym razem się nie zawiodłam.Ale zdałam sobie sprawę że same tabletki nie dadzą sobie rady.Może ta poprzednia próba skończyła się fiaskiem ponieważ brałam tabletki nie robiąc nic innego i czekałam na cud.Teraz zaczęłam jeść mniej ale za to zdrowo łykam Foreverslim i chudnę.

Napisał(a): ~zosia -

Dokładnie odchudzanie musi być przemyślane.U mnie dopiero wprowadzenie Foreverslimu w trakcie diety przyniosło widoczne efekty.Szkoda że nie spróbowałam go wcześniej.Ale jest dobrze jak jest.I teraz dopiero cieszę się z tego że schudłam bez obawy że znowu przytyje.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak schudnąć po świętach?