123
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi98
  • Ocen na +0
123 ppt ?

Jak schudnąć po świętach? (99)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Jak schudnąć po świętach?

Napisał(a): ~Basia -

Bardzo się cieszę żę dałam się namówić na stosowanie tabletek Foreverslim.Długo się broniłam bo twierdziłam że tabletki nie mogą pomóc.A tu takie miłe zaskoczenie nie tylko zmniejszyły apetyt ale także waga spada znacznie szybciej.Teraz jak ktoś mi się pyta co robię że tak chudną odpowiadam Foreverslim

Reklama

Napisał(a): ~Jadzia -

Stosowałam tabletki Foreverslim przez trzy miesiące w tym czasie zmieniłam nawyki żywieniowe byłam bardziej aktywna.Teraz mogę się pochwalić wagą 61 kg.A dobre nawyki żywieniowe zostały,czasami pozwolę sobie na coś słodkiego i to wszystko.

Reklama

Napisał(a): ~Maja -

Zamiast brać tabletki odchudzające polecam wszystkim trening cardio. Przede wszystkim dla zdrowia. Chodzę na trening na trampolinach i nie mam problemu ze zrzuceniem wagi. Nawet poprosiłam mikołaja, żeby podarował mi taką trampolinkę na święta :P Zdążyłam oczywiście zrobić rozeznanie, że Fit and Jump ma promocję na swój sprzęt <3

Reklama

Napisał(a): ~D-VITAGENUM -

Słomiany zapał w działaniu oraz krótkotrwałe diety rzadko przynoszą spodziewane efekty. Plan w ujęciu kompleksowym, to od niego powinniśmy zacząć dbanie o zdrową sylwetkę i skuteczne odchudzanie. Ponadto narażamy się na efekt jojo i skazujemy organizm na utratę niezbędnych składników. Nieocenionym wsparciem są badania genetyczne. To w naszym DNA jest zapisane, m.in. jakie geny odpowiadają za nasz apetyt oraz czy mamy wrodzoną skłonność do przybierania na wadze. Wyniki badań pokażą, m.in. jak ułożyć właściwą dietę, ile powinieneś jeść tłuszczów, białek i węglowodanów, jakie produkty są dla ciebie wskazane, a z jakich powinieneś zrezygnować, jaki rodzaj aktywności fizycznej ułatwi Ci zrzucenie kilogramów. Dlatego warto przygotować przemyślaną strategię, która pozwoli zredukować masę ciała, a jednocześnie zrobić to w zdrowy sposób. Wszystkim, którzy chcą uzyskać odpowiedzi na podobne pytania, zalecam skorzystanie z badania „Otyłość” laboratorium Vitagenum. Z kolei osoby, które chcą zadbać o swoje samopoczucie i zdrowie, zachęcam do przeprowadzenia badania „Fit On” lub „Fit Ona”. Dzięki nim dowiesz się jak maksymalnie wykorzystać tkwiący w organizmie potencjał oraz jakie czynniki w największym stopniu wpływają na zachowanie prawidłowej masy ciała, jaki rodzaj diety i aktywności fizycznej jest wskazany właśnie dla Ciebie: czy lepiej sprawdzasz się w sportach siłowych czy wytrzymałościowych, w jakich dyscyplinach masz największe szanse odnieść sukces, które produkty są najlepszym źródłem witamin, czy też jak skutecznie łagodzić problemy związane z cerą i zdrowym wyglądem skóry. Przeprowadzenie badań jest bardzo proste. Zestawy zamawia się przez internet do domu, pobiera próbkę materiału genetycznego, a następnie odsyła się do laboratorium, gdzie analizują je specjaliści. Wyniki otrzymuje się drogą elektroniczną. Dietetyk VITAGENUM.

Napisał(a): ~RozaliaKos -

U mnie świetnie sprawdza się jazda na rowerku stacjonarnym. Ćwiczę na nim dwa razy w tygodniu i nigdy nie rezygnuję z treningów. Swój rowerek kupiłam na stronie wasserman.pl więc możesz sobie go zobaczyć. Mają tez inne akcesoria do ćwiczeń :)

Napisał(a): ~Gizella -

Owszem wspomagałam się Foreverslimem ale oprócz tego byłam na diecie i chodziłam na zumbę.W okresie trzech miesięcy schudłam 13 kg dla mnie ten wynik to mistrzostwo świata nigdy wcześniej nie udało mi się tyle schudnąć.

Napisał(a): ~wilczyca -

Ale cardio to też nie jest taki super trening dla każdego, wiesz niektórzy mają pewne anatomiczne ograniczenia.... No ale cóż święta święta i już po :( a kg zostały i bezlitośnie ciążą. Ale zamówiłam już jagody acai i mam zamiar trzymać się diety, zobaczymy jakie efekty to przyniesie :D
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak schudnąć po świętach?