Odpowiadasz na:
Jak schudnąć po świętach?

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Minęły święta, minął nowy rok, zważyłam się... Waga pokazała o 2 kg więcej niż w połowie grudnia. Nie chcę tych dwóch kilo. ;-) Co mi radzicie, jak się ich pozbyć? Nie zależy mi na szybkim i spektakularnym efekcie, ale do wiosny chciałabym pozbyć się tego poświątecznego tłuszczyku, a najlepiej także tego, co mi przybyło od początku jesieni. W sumie to jakieś 3 kg - 3,5 kg. Słyszałam dużo o diecie Dukana, ale także to, że jest po niej efekt jo-jo. Macie z nią jakieś doświadczenia? Podpowiecie mi jakąś dietę? A może nie dietę, ale ćwiczenia?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Jak schudnąć po świętach?

Napisał(a): ~uiu898 -

Przede wszystkim dobrze ułożony jadłospis. Trzeba wziać pod uwagę zapotrzebowanie kaloryczne i uwzględnić zarówno kondycję organizmu, tryb życia i tego co się lubi. Ja poszłam do doradców żywieniowych i jestem bardzo zadowolona. Ułożylui mi dietę i teraz mam w pakiecie jeszcze catering dietetycznyhttps://diet4u.pl/ smacznie i bez problemu z gotowaniem etc.

Napisał(a): ~Edyta -

Odchudzając się z pomocą Foreverslimu nie trzeba wprowadzać jakiś drastycznych zmian w swoim jadłospisie.U mnie wystarczyła rezygnacja ze słodyczy kolorowych napoi .Do tego jadłam pięć mniejszych posiłków zamiast dwóch ogromnych.Udało mi się schudnąć dzięki tym zmianą aż 13 kg.

Reklama

Napisał(a): ~Inga -

Podobne efekty miałam z tabletkami Slimunox z tym że schudłam 6kg w 2 miesiące. Do tego odczuwałam hamowanie łaknienia, przyśpieszaną przemiane materii. Dieta która stosowałam nie była jakaś zaplanowana. Po prostu mniej jadłam ale to za sprawą hamowania łaknienia.

Napisał(a): Gość -

Teraz to sezon na plażowanie, krótkie spodenki i sukienki. Warto zadbać o formę.

Reklama