313
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi298
  • Ocen na +-1
313 ppt ?

Jak schudnąć ? (299)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jak schudnąć ?

Napisał(a): Gość -

Witam wszystkich.

Mam 175cm wzrostu, 70kg wagi i właśnie w tym jest problem. Mam brzucha i chciałbym to zmienić. Tylko niewiem, gdzie tu się udać po poradę.
Zaczołem biegać, ale jak się doczytałem na forach to wypadało zacząć dietę.
I ja w tym celu tutaj piszę. Jak taka dieta miałaby wyglądać? Co jeść?
Narazie właśnie jem od dłuższego czasu : Śniadanie- płatki , kolacja- płatki, no tylko ten obiad zjem taki potężny. czyli 3 -posiłki dziennie i według mnie skromnie, a waga nie maleje :P
I prosiłbym o pomoc.
[b]Co i jak, kiedy jeść ??? Ale też czego nie jeść ?/b]
INTERIA.PL

Re: Jak schudnąć ?

Napisał(a): Tris -

alan369 Mam brzucha i chciałbym to zmienić.
Wiesz..... ,,brzucha" to ma każdy i nie da się tego zmienić :DD

A tak na poważnie, to wątpię, by Twoja waga, była nadwagą :) , raczej jesteś normalnej wagi i nie powinieneś się zbytnio odchudzać :P
A tak na marginesie, powinno jeść się 5 posiłków dziennie, bo 3 to za mało i dlatego po zjedzeniu takiego ,,potężnego" obiadu tyjesz....., bo organizm wolniej wszystko trawi :) , przy schudnięciu je się w małych porcjach, ale często, a Ty jesz w dużych porcjach, ale rzadko, a to nie dość, że jest złe dla zdrowia, to właśnie można przytyć :D , je się 5 posiłków, normalnych, a nie 3 i jeden ,,potężny" :)

Reklama

gość Bo mi dokladniej chodzi o to, aby ten brzuch bym mniejszy no I jakos zeby to wygladalo. A jak wyczytalem to pizza zeby zastosowac diets oraz cwiczyc np. Bieganie ?? Co myslisz o tym??
Bieganie pomoże Ci przede wszystkim na nogi, nie na brzuch :) , na brzuch mogą Ci pomóc najlepiej brzuszki :D lub podobne tego typu ćwiczenia :)
A jak chcesz specjalistyczną dietę, to udaj się do dietetyka, bo każdy człowiek potrzebuje innej diety, dlatego ją się ustala indywidualnie i robi to nikt inny, tylko dietetyk, taka zwykła dieta może Ci albo nic nie pomóc albo zdziałać efekt ,,jo-jo" :D

Reklama

gość Jo Jo Jo ?? :D
Efekt ,,jo-jo" czyli wpierw schudniesz na krótki okres czasu, a potem znów przytyjesz :D

Reklama

gość To lyypa .. Sluchaj a znasz moze jakies cwiczenia na miesnie brzucha?? Hmm brzuszki to napewno, ale co ty jeszcze moze byc?
Hula-hop jest świetne :)))) , ale takie sportowe, które ma na ,,brzegu" takie ,,kulki", które wbijają się trochę w brzuch, ale można się do tego przyzwyczaić :) i jest to bardzo skuteczne, przy odchudzaniu :)))))

Napisał(a): gość -

Żeby schudnąć trzeba jeść:) Ale ważne jest to co się je i o jakich porach, a dokładnie w jakich odstępach czasowych. Mi jest o tyle prościej bo jestem na diecie Fit Diet - codziennie rano przyjeżdżają do mnie posiłki pod dom, zabieram je do pracy i jem:) Pilnuję tylko godzin w jakich mam jeść.

Napisał(a): Gość -

Witam

Polecam ostatnią nowość od Ani Lewandowskiej pt.http://om.gy/xX7o2yd Na łamach swojej książki zachęca nie tylko do zmiany nawyków żywieniowych, ale również do większej aktywności fizycznej. W tym pięknie wydanym poradniku znalazło się wiele autorskich przepisów, porad żywieniowych, a także specjalnie przygotowane propozycje ćwiczeń na co dzień.

Napisał(a): gość -

3 posiłki dziennie to troszkę mało- myślę, że lepiej zjeść 4-5 za to mniejszych posiłków. Dobrze jest unikać słodyczy, napoi gazowanych no i zafundować sobie dziennie dawkę ruchu, choćby spacer :) Oprócz aktywności fizycznej i ograniczenia słodyczy, piję slim coffee, jako pomoc w odchudzaniu ;)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak schudnąć ?