313
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi298
  • Ocen na +-1
313 ppt ?

Jak schudnąć ? (299)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Jak schudnąć ?

Napisał(a): gość -

Dużo warzyw dużo wody jaknajmniej produktów przetworzonych, batoniki i cała reszta w ogóle nie są nam potrzebna jak już to się opanuje to ćwiczenia i ewentualnie tabletki Foreverslim, nie podrażnia, nie przeszkadza w niczym a pomaga szybciej schudnąć.

Reklama

Jak szybko schudłam dzięki preparatu Slimcea. Przyśpieszył on moją powolną przemianę materii i pohamował łaknienie. Utrzymałam dzięki temu dietę i w 3 miesiące schudłam 12kg. Jestem bardzo zadowolona ponieważ myślałam że po ciąży będzie o wiele trudniej,

Reklama

Ja mam diete, zwyczajnie sama sobie zaplanowałam. Wspomagam się tabletkami Foreverslim. Powodują one uczucie sytości dlatego utrzymanie diety nie jest w ogóle trudne. Pomagają mi one w znacznie szybszym tempie spalać nagromadzony tłuszcz. Są ok.

Reklama

Napisał(a): Gość -

Najważniejsza jest motywacja to prawda! Bez niej nic mi nigdy nie wychodziło... Trzeba się odpowiednio zmotywować, może to zrobic także koleżanka z pracy, nawet niechcący, kupując sobie na przykład nowe jeansy, w których wygląda bajecznie... Wtedy człowiek zielenieje ze złości i kupuje karnet na siłownię na pół roku z góry:-) Albo leci do dietetyka i traci pół wypłaty w warzywniaku:-) Tak to bywa i ze mną, niestety:-) Najważniejsza motywacja to nasze zdrowie:-))

Sam suplement cudów nie zdziała. By schudnąć trzeba chcieć i wykazać trochę silnej woli. Jeśli chcesz możesz wzorować się na moim sposobie. Pierwsza niezwykle istotna ważna kwestia to odstawienie słodyczy, druga to optymalizacja spożywanych posiłków, trzecia staraj się ruszać. Dodatkowo wspieram się suplementem Novoslim no i tak po miesiącu poleciało mi prawie 5kg

działa na mnie najlepiej suplement Slimcea. Zrzuciłam wagę po 3 miesiącach, całość która nagromadziłam podczas ciąży. Nie mam powrotu wagi, żadnych skutków ubocznych. Polecam slimcea każdej która podchodzi do kuracji wspartej suplementem.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak schudnąć ?