298
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi284
  • Ocen na +-1
298 ppt ?

Jak schudnąć ? (285)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Jak schudnąć ?

Napisał(a): gość -

Teraz już wiem że aby schudnąć nie trzeba się katować dietami ani głodówkami.Wystarczy wybrać dobre tabletki które pozwolą schudnąć o wiele więcej.Ja mogę polecić tabletki Foreverslim w trakcie odchudzania spisują sie rewelacyjnie.
INTERIA.PL

Napisał(a): -

Nie istnieją magiczne środki na schudnięcie, chyba że ktoś komuś oferuje tasiemca?!
Wydaje mi się, iż jesteśmy na tyle świadomym społeczeństwem, że doskonale wiemy o zbilansowanej diecie- czytajmy etykiety, i o wzbogaceniu naszych wysiłków aktywnością fizyczną. Bez tego ''cudu'' schudnięcia nie będzie. :)

Napisał(a): faliczka3333 -

alwaysfit Nie istnieją magiczne środki na schudnięcie, chyba że ktoś komuś oferuje tasiemca?!
Wydaje mi się, iż jesteśmy na tyle świadomym społeczeństwem, że doskonale wiemy o zbilansowanej diecie- czytajmy etykiety, i o wzbogaceniu naszych wysiłków aktywnością fizyczną. Bez tego ''cudu'' schudnięcia nie będzie. :)
ostatnio oglądałam program o odchudzaniu tasiemcami, podobno mogą w nocy wyjść z naszego organizmu i nas udusić, byłam przerażona. dlatego uważam, że nie trzeba kombinować z odchudzaniem wystarczy dobrze zbilansować dietę, ruszać się, nie podjadać, jeść nie rzadziej niż 3 godziny, takie nawyki można w sobie wyrobić, albo się ich gdzieś nauczyć, na pewno mądrego podejścia do odchudzania można nauczyć się w Gaca Spa na ich turnusach odchudzających, warto zobaczyć jak walczyć z wagą.

nie mogłam kiedyś schudnąć ponieważ błędnie o tym myślałam. Nie rozumiałam że dieta to podstawa. Odkąd mam już dietę odpowiednią do swojej osoby stosuje tabltetki Slimcea. Dopiero teraz widżę ile mi dają i dlaczego mówi się na tego typu środki WSPOMAGACZE. Ponieważ mają wspomagać proces spalania tkanki. Sama slimcea i dieta to spadek o kilka kilogramów w ciągu miesiąca.

nie ma tabletek przy których można jeść ile się chce i co się chce czyli po prostu się objadać do tego leżeć na kanapie przed TV i czekać na cudowne odchudzające działanie tabletki. Ja tego nie kupuję. Tylko ciężka praca i wyrzeczenia to klucz do sukcesu, mnie w odchudzaniu pomogła Pani dietetyk z poradni Halsa, ona mnie po prostu nauczyła zdrowych nawyków żywieniowych i odpowiedniego komponowania posiłków, bez dużych wyrzeczeń i głodówki.

Z swojej strony mogę ci polecić jazdę rowerem do pracy
jeśli nie masz takiej możliwości i jedziesz samochodem lub komunikacją miejską radze ci stanąć
troszkę wcześniej np. 2km i zwiększać dystans z miesiąca na miesiąc.
Weź sobie buty na zmianę bo w szpilkach się zabijesz;p.
To dobry początek z ćwiczeniami jeśli starczy ci sił po powrocie spróbuj zrobić sobie spacer na sen np. 20min p
o jakimś miesiącu może 2 zaczniesz truchtać itd.
Jeśli idzie o śniadanie radze kanapki zastąpić kaszą jaglaną.

Obiad też bez jakiś niesamowitych rewelacji ale nie powiesz mi że wracając nie możesz wpaść na 5min do sklepu i kupić marchew,
kalafior czy brokuł by przygotować sobie na parze przed snem na dzień następny.
Na kolacje sama jem trochę arbuza lub dyni czasem grejpfruta lub 2.
Jak ci będzie mało zamów sobie z www.zielonakawamax.pl suplement z zielonej kawy,
zmniejsza łaknienie + dzięki niemu mogłam odstawić kawę w pracy :).

Mam nadzieje że pomogłam daj znać jak ci idzie i powodzenia!

Zgadzam się że najważniejsza jest motywacja ale też ważna jest siła woli.
Nienawidzę osób które głodzą się cały tydzień a potem w ramach nagrody dla samych siebie połykają tabliczkę czekolady. Siła woli przede wszystkim + małe kroczki :) ale nigdy w tył!

no ale przecież głodówka to nie droga do sukcesu, wręcz przeciwnie możemy sobie narobić tylko krzywdy w organizmie, trzeba jeść regularnie i mądrze, wtedy nasz organizm przyzwyczaja się do tego, że o określonej porze dostanie posiłek i nie musi odkładać/magazynować tłuszczu na wypadek gdy nagle jedzeni przestanie być dostarczane. Zdrowy rozsądek dziewczyny.

Metoda małych kroczków zdaje egzamin :) Poświęćmy trochę czasu sobie, przeanalizujmy co jemy, co lubimy jeść i czego brakuje w naszej diecie bądź czego jest za dużo- po tygodniu czasu obserwacji samego siebie wszystko będziemy mieć na dłoni :)

Kupiłam Foreverslim biorę go prawie miesiąc, schudłam powyżej 4 kg.Spadek wagi niezły,robiłam podstawową morfologię i wszystko jest ok.Wiadomo same tabletki nie odchudzają ale w połączeniu z dietą i nie dużym wysiłkiem fizycznym jakieś efekty są.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak schudnąć ?