82
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń5 tys.
  • Odpowiedzi22
  • Ocen na +1
82 ppt ?

jak ściągnąć muzykę na telefon? (23)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

jak ściągnąć muzykę na telefon?

Napisał(a): ~Pola -

Jak w temacie, jak ściągnąć muzykę na telefon? Potrzeba do tego jakiegoś programu? A może czegoś innego? Dostałam od rodziców nowego smartfona, a nie wiem, jak to zrobić. Dodatkowo mam pytanie, czy takie ściąganie muzyki na telefon jest w ogóle legalne? Bo nie chcę sobie narobić problemów! Bardzo proszę o pomoc!
INTERIA.PL

Re: jak ściągnąć muzykę na telefon?

Napisał(a): ~oLAK -

Możesz to zrobić legalnie, poprzez odpowiedni portal. Oczywiście, większość ludzi nie robi tego w legalny sposób, instrukcje, jak pobierać muzykę z komputera na telefon znajdziesz na YouTube, gdzie opisują dokładnie co i jak.

Napisał(a): ~Lindeo -

Ja to nigdy nei sciagam z internetu muzyki, bo sie najzwyczajniej w swiecie boje tego, ze dostane jakas kare czy cos takiego. Zawsze mam wrazenie, ze policja dobrze wie, kto i kiedy co sciaga, tylko nie wiem od czego zalezy to, ze akurat osobie X a nie osobie Y wysla zawiadomie o popelnieniu rpzestepstwa i karze do zaplacenia..

Reklama

Napisał(a): izabela333 -

A ja robię tak, że jak podoba mi się jakaś piosenka to znajduję ją na youtubie i później korzystam z konwertera online do youtuba który robi z tego plik mp3. Jak wpiszesz w google to łatwo znajdziesz takie strony. To chyba jest zupełnie legalne albo półlegalne :) Później podłączam telefon do komputera poprzez kabel usb, tam się pojawia komunikat żeby telefon był widziany przez komputer jako dysk albo pamięć przenośna i kopiuję ten plik mp3.

Napisał(a): olianka -

Zdecydowanie odradzam ściąganie muzyki z internetu na telefon. Są specjalne, legalne sposoby, dzięki którym możesz sobie ściągnąć muzykę, a nie będziesz się martwić, że ktoś Cie znajdzie i będziesz musiała płacić straszną karę! Polecam tę stronę -https://www.p(...)78.html

Reklama

Reklama

Napisał(a): ~AntekGX -

olianka Zdecydowanie odradzam ściąganie muzyki z internetu na telefon. Są specjalne, legalne sposoby, dzięki którym możesz sobie ściągnąć muzykę, a nie będziesz się martwić, że ktoś Cie znajdzie i będziesz musiała płacić straszną karę!
Jaką karę, o czym ty mówisz.... Pobierać możesz, nie możesz tylko udostępniać dalej... ja pobieram od dawna na własny użytek na co zezwala prawo w Polsce ja pobieram na androidzie z youtube mp3 tutaj https://mp3skull-tube.net
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • gdzie ciga muzyk
  • jak sciagnac muzyke na androida
  • jak sciagnac muze na pena forum
  • jak sciagnac muze na komurke
  • gdzie sciagac muzyke
Do góry strony: jak ściągnąć muzykę na telefon?