57
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń5 tys.
  • Odpowiedzi6
  • Ocen na +-1
57 ppt ?

Jak się czeszecie na co dzień? (7)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jak się czeszecie na co dzień?

Napisał(a): Gość -

Hej! :)
Jak w temacie:) Stawiacie na wygodę czy na wygląd? Lubicie zmieniać fryzury, czy zazwyczaj codziennie czeszecie się tak samo?

Ja osobiście nie lubię ciągle mieć tej samej fryzury i denerwuje mnie to, kiedy jakieś dziewczyny wciąż wyglądają tak samo. Jak ma się długie włosy to fajnie jest z nimi trochę poszaleć. Ja czasami prostuję, innym razem kręcę, albo zostawiam fale, lubię też spiąć w kucyk.
Załączniki:
INTERIA.PL

Re: Jak się czeszecie na co dzień?

Napisał(a): Gość -

WildD Denerwują cię inne dziewczyny, bo nie zmieniają fryzury tak często jak ty?
Masz problem... Serio.
Jejku no może źle się wyraziłam. Nie chodzi o to, że denerwują, tylko po prostu lubię jak ktoś za każdym razem wygląda troszeczkę inaczej.

Reklama

Napisał(a): WildD -

SeattleGirl
WildD Denerwują cię inne dziewczyny, bo nie zmieniają fryzury tak często jak ty?
Masz problem... Serio.
Jejku no może źle się wyraziłam. Nie chodzi o to, że denerwują, tylko po prostu lubię jak ktoś za każdym razem wygląda troszeczkę inaczej.
A co kogo obchodzi co ty lubisz? ;oP

Reklama

Napisał(a): gość -

Mam naturalne ,proste ,długie włosy które sięgają pośladków ,zawsze chodzę w rozpuszczonych,sama obcinam końcówki raz na pół roku:)Nie muszę stać przed lustrem i kombinować z włosami ,podobam się sobie :) hehehe

Napisał(a): gość -

ja mam długie proste wlosy, Twoja propozycja nr 1 nie nadaje się do mojej pracy, nr 2 nie do utrzymania natychmiast wlosy się prostują, nr 3 nie podobam się sobie z kupa na glowie :) tyle w temacie :) a jak nie lubisz dziewczyn do idz do psychologa

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak się czeszecie na co dzień?