7
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń13
  • Odpowiedzi7
  • Ocen na +1
7 ppt ?

jak się dostać do policji (8)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

jak się dostać do policji

Napisał(a): ~Adam -

Hej,

niedawno straciłem pracę, młody człowiek jestem, sprawny. Tak patrzę, co się dzieje, gdzie można się zaczepić w tym kryzysowym czasie. I myślę sobie - mundurowi na pewno potrzebują rąk do pracy. Jak myślicie, jak się dostać do policji. Czy jest teraz prowadzona jakaś rekrutacja? Jak myślicie, będą teraz łatwiejsze testy, jak dostać się do policji? O sprawnościowe się nie boję, ale nie wiem, czego mogą wymagać w innych względach. Jeśli macie doświadczenie w zakresie policja jak się dostać, to piszcie. Chętnie spróbuję. I sam potem zobaczę, jak się dostać do policji.
INTERIA.PL

Re: jak się dostać do policji

Napisał(a): katarzynarowik -

Musisz złożyć odpowiednie dokumenty w Komendzie. http://praca.(...)em.html - tutaj znajdziesz wszystkie informacje, które są Ci potrzebne

Reklama

Reklama

Re: jak się dostać do policji

Napisał(a): ~Akol -

Przede wszystkim trzeba się zgłosić. Potem zdajesz testy - wiedzy o policji, sprawności fizycznej i predespozycji psychologicznych. I dopiero wtedy biorą na rozmowę kwalifikacyjną, jak wszystko zdasz. Jeśli dołożyć do tego służbę w szkole policyjnej i prewencji, z rok może potrwać, zanim trafisz do jednostki. Więc przede wszystkim potrzebna jest cierpliwość.

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: jak się dostać do policji