6 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń42 tys.
  • Odpowiedzi5 tys.
  • Ocen na +192
6 tys. ppt ?

JAK SIĘ DZISIAJ CZUJESZ...?) (5648)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: JAK SIĘ DZISIAJ CZUJESZ...?)

Napisał(a): rudii -

no ja też nie bardzo mam na co narzekać.
co prawda gardło mnie boli,ale jak humor dopisuje to chyba źle nie jest.
z pogodą...no cóż.mamy w anglii dziś małe śnieżyce.od wczorajszego wieczora sypie śnieg:)
dzieciaki są zadowolone,a skoro one,to już wiadomo:D

Reklama

Napisał(a): Gość -

Makepeace13 Zawsze to fajnie uslyszecz, czy przeczytac, ze ktos jest zadowolony, zwlaszcza ze wiekszosc narzeka:)) Oby ten nastroj trwal jak najdluzej. Mnie humor tez dopisuje, zwlaszcza ze pogode mam przednia.
I to jest najważniejsze,ze humor Ci dopisuje.
Ja też czasem narzekam.To co napisałam dotyczy dnia dzisiejszego,ale zawsze najważniejsze jest DZISIAJ:))))

rudii no ja też nie bardzo mam na co narzekać.
z pogodą...no cóż.mamy w anglii dziś małe śnieżyce.od wczorajszego wieczora sypie śnieg:)
Kurcze....zatęskniło mi się za śniegiem.Taki mięciutki,bielutki,świeżutki mmmm:)))
A gardło...?Potraktuj solą i po bólu.

Reklama

adeu
rudii no ja też nie bardzo mam na co narzekać.
Kurcze....zatęskniło mi się za śniegiem.Taki mięciutki,bielutki,świeżutki mmmm:)))
A gardło...?Potraktuj solą i po bólu.
oj śniegu to mam już z 5cm i ciągle sypie:)
dzieciaki szaleją,bo śnieg jest niby co roku ale zawsze jest szansa,że szkoły pozamykają.
tutaj mała jego ilość paraliżuje wszystko:D
a gardło...sól mi raczej nie pomoże:)po przeziębieniu został mi kaszel i już tak od roku,a teraz boleć będzie bo mam nie ciekawą drogę do przedszkola i nie wiadomo jak się ubrtać żeby było dobrze bez zadnych perypetii zdrowotnych:D

Reklama

A ja mam lenia, robota się nie klei, nie chce mi się, a tu jeszcze do 16 dwie godzinki :)
ufffff. Jakiś pączuś by mi się przydał na poprawę nastroju, albo czekoladka mniam...a tu bida nic nie mam wszystkie zapasy z biurka wyjedzone, jakiś marny kisiel z paczki się ostał :(

Napisał(a): ~magda -

majowa A ja mam lenia, robota się nie klei, nie chce mi się, a tu jeszcze do 16 dwie godzinki :)
ufffff. Jakiś pączuś by mi się przydał na poprawę nastroju, albo czekoladka mniam...a tu bida nic nie mam wszystkie zapasy z biurka wyjedzone, jakiś marny kisiel z paczki się ostał :(
A ja chce pizzę !! z sosem czosnkowym.

~magda
majowa A ja mam lenia, robota się nie klei, nie chce mi się, a tu jeszcze do 16 dwie godzinki :)
A ja chce pizzę !! z sosem czosnkowym.
pizzę też bym przyjęła z różnymi serkami :)

~gość Też jestem zadowolona. Dzień zaczęłam od wizyty u ginekologa i potwierdziło się, że jestem w ciąży :D
gratulacje!:)

a u mnie przez śnieg szkoły pozamykali:D
« Wróć do tematów
Do góry strony: JAK SIĘ DZISIAJ CZUJESZ...?)