3
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń25
  • Odpowiedzi3
  • Ocen na +-28
3 ppt ?

jak sie opalac na brązowo? (4)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

jak sie opalac na brązowo?

Napisał(a): ~blondi -

jak sie opalac na brązowo - to może dziwne pytanie, gdy pogoda za oknem nie sprzyja, ale zaraz jadę na urlop do bardzo ciepłego miejsca i chcialabym wiedzieć jak sie opalac na brązowo. Zawsze się opalam na czerwono, podobno trzeba skórę przygotować itd. ale ja wciąż nie wiem o co chodzi i zamiast wiedzieć jak sie opalac na brązowo, to wiem tylko jak się spiec na skwarkę.
INTERIA.PL

Re: jak sie opalac na brązowo?

Napisał(a): gość -

jak się opalać na brązowo? To wbrew pozorom proste. Trzeba zadbać o skórę to fakt, musi być nawilżona, stosuj kremy z wysokim filtrem i w czasie pobytu stopniowo zmniejszaj filter a będziesz wiedzieć jak się opalać na brązowo

Napisał(a): gość -

Jak się opalać na brązowo to tylko w solarium. Też mam taką karnację jak Twoja, że opalam się nie na brązowo tylko na czerwono, ale nauczyłam się, że jak przed wyjazdem pójdę parę razy do solarium to problem jak się opalać na brązowo znika.

Reklama

Napisał(a): Tolek11 -

Witaj wszystko zależy od pigmentu Twojej skóry. Generalnie możesz zakupić sobie jakieś suplementy diety w aptece. Najlepiej opalać sie stopniowo. Wtedy skóra wygląda bardziej efektywnie i opalenizna tez dłużej się trzyma. Możesz tez przed wyjazdem pójść ze dwa razy na solarium żeby przygotować skórę.
« Wróć do tematów
Do góry strony: jak sie opalac na brązowo?