243
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń20 tys.
  • Odpowiedzi30
  • Ocen na +17
243 ppt ?

Jak sie podniecic? (31)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jak sie podniecic?

Napisał(a): ~chceaniemoge -

Podpowiedzcie prosze jak sie podniecic. To dosc wstydliwy i przykry problem dla mnie. Mam swojego chłopaka, którego bardzo kocham. Myślę, że tworzymy fajną parę. Problem polega jedynie na tym, ze nie potrafię sie podniecic. Chcemy sie kochać. On sie stara, czasem bardzo długo, a ja nie mogę dojsc do stanu gotowosci, w ktorym bede miala jakąs przyjemnośc z seksu. Nie chce żeby pomyślał, że jest kiepski, że mnie nie podnieca, że coś z nim jest nie tak. Bo jest wspaniały. Problem leży we mnie i nie wiem jak go rozwiązać. Już stwierdziłam, że może przed seksem spróbuję się wymknąć chociaż do łazienki i spróbuję jakoś sama się podniecić na tyle, żebyśmy oboje później mieli przyjemność ze współżycia. W innym wypadku kochamy się, ale dla mnie to nie jest przyjemne, przez co nie inicjuję zbliżeń. Robię to tylko dla niego. Może macie jakiś szybki i skuteczny sposób jak sie podniecic?
INTERIA.PL

Re: Jak sie podniecic?

Napisał(a): ~jacyna -

Szybko i skutecznie to się nie da w tych sprawach kochana :) Może warto popracować nad o wiele dłuższą grą wstępną?? Powoli i bez pośpiechu wtedy na pewno się wyluzujesz. Zastanów się też czy coś Cie nie stresuje/nie rozprasza. Czasem tak jest, że człowiek martwi się pracą albo innymi problemami w życiu i zamiast skupić się na przyjemności to myśli o kłopotach, a to tak nie działa... Kobiety czesto tak mają niestety...

Napisał(a): ~ziarno -

To że chłopak się stara to nie znaczy że robi to w odpowiedni sposób. Moze po prostu nie kręci Cię to jak on Cię dotyka? Tylko czy Ty sama wiesz co lubisz? Może powinnaś go nakierować i powiedzieć co sprawia przyjemność, czasem to kwestia tempa albo intensywności dotyku. Musicie ten problem razem rozwiązać

Napisał(a): ~dexter -

Jeśli zadajesz pytanie jak sie podniecić to oznacza, ze sama nie wiesz, co Cie kręci. To bardzo indywidualna sprawa. Nikt Ci nie odpowie na to pytanie, bo każdego podnieca co innego. Jeśli chcesz mieć satysfakcje ze współżycia najpierw musisz poznać soje potrzeby. Eksperymentuj i obserwuj swoje reakcje!

Napisał(a): ~mintaj -

Sory że to napisze ale chyba kiepska z was para jeśli macie taki problem bo takie problemy rozwiązuje się z partnerem a nie na forum z obcymi ludźmi. Powinnaś pogadać z facetem o tym wszystkim a nie zachowywać sie tak, że robisz coś tylko dla niego i nawet on nie wie pewnie o tym, ze Ty nie czujesz żadnej przyjemności. Poza tym Ty się pytasz na forum jak się masz podniecić? To tym bardziej powinnaś wiedzieć ze swoim facetem czego Ci trzeba. Może jesteś zbyt młoda i niedojrzała jeszcze do związku i seksu...

Napisał(a): ~pomysl tak -

nie mysl o głupotach. Łączenie obu Solidarności jest ogólnie mylące i nosi znamiona usprawiedliwienia tego, co zrobił kapitalizm po r. 1989, tego co zrobili i robią ci z GRU. Dodatkowo z psychologicznego punktu widzenia jest samooszutwem - samooszukiwanie się to jedna z metod rozwiązywania konfliktów zewnętrznych i wewnętrznych.
Koncepcja łączenia obu Solidarności ma na celu zatrzeć to, że w Polsce w okresie dekady 1980-89 zdefiniowano nowy system społeczny, do którego Polska musi wrócić i stopniowo to robi, bardzo nieśmiało, począwszy od 16 XI 2015. Nieco wcześniej Polska to robiła za czasów premiera, któremu pisma na twarzy na pierwszej stronie pisały: „Nienawiść”.

Napisał(a): amberka -

Myśle równiez,ze problem jest tutaj natury psychicznej. Myslisz tylko o tym aby się podniećic. I to myslenie sprawia,ze podniecenie spada. Dobrze byłoby się wyluzowac.Czasami pomaga lampka wina ( ale tylko lampka ponieważ nadmiar alkoholu również nie wpływa dobrze na to co odczuwamy podczas seksu).
Polecam z gadżetów:
sex elixir
libi gel - najlepszy żel intymny z jakim miałam do czyinenia, zwiększa odczucia intymne
ewentualnie wibratory

Jeśli jednak chłopak totalnie Ci się nie podoba to nie wróżę przyszłości związkowi. Jakieś pożadanie jednak musi w tym zakresie być!
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak sie podniecic?