173
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi150
  • Ocen na +0
173 ppt ?

Jak się pozbyć cellulitu? (151)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jak się pozbyć cellulitu?

Napisał(a): Gość -

Dziewczyny, lato coraz bliżej. Wiadomo plaża, kostium kąpielowy i STOP uciążliwy problem - cellulit. Doprowadza mnie do szału, aż popadam w kompleksy, a przecież nie jestem gruba!
Jak pozbyć się go szybko i skutecznie?
PORADŹCIE!

Załączniki:
INTERIA.PL

Re: Jak się pozbyć cellulitu?

Napisał(a): zielone -

zawinac tylek w naturalne algi np LACOTE, ale nie zadne podrobki. Drogie ale dziala cuda juz po pierwszym uzyciu widac efekty, a po kilku to i kilka cm mniej w obwodzie uda.
do tefo pic i jeszcze raz pic dobra wode mineralna i cwiczyc i masowac.
chociaz u mnie LACOTE wystarczylo i od kilku lat cellulit ni ewrocil mimo ze przytylam.

Napisał(a): gość -

mnie pomógł trening na rowerku stacjonarnym,codziennie kilkadziesiąt minut,po kilku tygodniach nogi są prawie idealne.oczywiscie nie piję coli,red bula,slodkich gazowanych wód,jedzenie smieciowe nie wchodzi wogóle w rachube.powodzenia

Zasada nr1. DUZO RUCHU! Po drugie - dieta, zero śmieci - warzywa, owoce najważniejsze. Po trzecie - pomagają też kremy. Walczę z cellulitem od jakiegoś czasu i do bitwy dołożyłam krem z L'Occitane. Zgubiłam już centymetr i chcę więcej.

Nie umiałam nijak sobie poradzić z cellulitem, próbowałam naprawdę wszystkiego, no ale moje uda były grube i po prostu tłuste. W końcu powiedziałam dość i poszłam do centrum laseroterapii Elite w Warszawie i odessałam sobie tłuszcz z ud. W końcu mój koszmar się skończył i w to lato zamierzam chodzić cały czas w spódniczkach i szortach! :)

ja stosowałam Cellasene i piszę o tym gdzie tylko mogę, bo sama szukałam wiadomosci na forum i tam kobietki polecały ten suplement, a ja go kupiłam w akcie rozpaczy, nie wielkiej wiary w skutecznosc, bo nie miałam już nowych pomysłów. najpierw nie działo się nic przez ok. 2 tygodnie, potem coś drgnęło, i tak już aż do teraz, a w tej chwili cellulitu prawie nie mam. był zaawansowany dodam, zużyłam 3 opakowania i jest cud! ja to tak postrzegam, bo wczesniej masaże, kremy, peelingi i nic, teraz też robię to wszystko, ale wreszcie jest gigantyczny efekt, który przypisuje niemal wyłącznie cellasene. nie mówię, ze jest tani, ale nie żąłuję ani złotówki. gdyby środki na odchudzenie tak działąły, ech... ;)

Cudów lepiej szukajmy w bajkach! Ja jeśli tak jak w tym roku pożegnałam się ze sportem już w październiku i powitałam dopiero miesiąc temu to wiem że sama dieta i ćwiczenia nie dadzą efektów tak szybko jak ze wspomagaczem:D ja akurat nie celuję w jakieś drogie wymysły zawsze kupuję detocell w superpharm z koleżankami ma dobre ceny i zajmuje się tylko tym co trzeba nie piszą bzdur. Zresztą wiadomo już od dawna że najlepsze efekty daje pełna mobilizacja dyscyplina i atak środka i od zewnątrz żadne półśrodki nie dają w marę szybkich efektów. Wcinanie batonów i fast foodów a potem siłownia to też nie rozwiązanie. Suplementy plus dieta i ćwiczenia radzę powtarzać jak mantrę!!

Cudów lepiej szukajmy w bajkach! Ja jeśli tak jak w tym roku pożegnałam się ze sportem już w październiku i powitałam dopiero miesiąc temu to wiem że sama dieta i ćwiczenia nie dadzą efektów tak szybko jak ze wspomagaczem:D ja akurat nie celuję w jakieś drogie wymysły zawsze kupuję detocell w superpharm z koleżankami ma dobre ceny i zajmuje się tylko tym co trzeba nie piszą bzdur. Zresztą wiadomo już od dawna że najlepsze efekty daje pełna mobilizacja dyscyplina i atak środka i od zewnątrz żadne półśrodki nie dają w marę szybkich efektów. Wcinanie batonów i fast foodów a potem siłownia to też nie rozwiązanie. Suplementy plus dieta i ćwiczenia radzę powtarzać jak mantrę!!

Tani sposób - zaparz kawę, wypij lub wylej, zostaw fusy, gdy wystygną dodaj odrobinę peelingu, lub żelu pod prysznic, wcieraj, spłucz, następnie posmaruj balsamem najlepiej takim co ma w składzie kawę (może być najtańszy), liczy się systematyczność, min. co drugi dzień.

Mojej znajomej pomógł w końcu zabieg - po ciąży nabawiła się sporo cellulitu i ciężko było to zniwelować samymi kremami, maskami i uprawianiem sportu. Dopiero seria zabiegów accent ultra pomogła, a w połączeniu z aktywnością i dobrą dieta, nadal utrzymuje świetną sylwetkę bez cellulitu.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak się pozbyć cellulitu?