209
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi184
  • Ocen na +0
209 ppt ?

Jak się pozbyć cellulitu? (185)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Jak się pozbyć cellulitu?

Napisał(a): ~zojlka7 -

Teraz zabiegi z wykorzystanie ultradźwięków Icoone, królują i wydaje mi się, że to jedna dobra opcja w przypadku cellulitu. Wiadomo, że trzeba ćwiczyć i zdrowo się odżywiać, ale jak problem jest duży to taki zabieg na pewno pomoże.
INTERIA.PL

Napisał(a): ~Kinga -

U mnie na cellulit fajnie sprawdził się zabieg masazu podciśnienioego Endermologia. W bardzo szybkim czasie pozbyłam się cellulitu a moje ciało jest ujedrnione. Zabiegr robi-łamw klinice J&J Art Derma Clinic Rzeszów i bardzo dobrych mają specjalistów ,a obsługa bardzo miła.

Reklama

Napisał(a): ~Bartera -

Co do owijania to ja polecam taką metodę szczególnie na dni gdy się jest samemu w domu i robi wielkie porządki :-): najpierw w wannie peeling z kawy fusiastej (zaparzona przestudzona papka). Potem swój ulubiony krem / żel na cellulit - fajne są takie piecząco - chłodzące np. Collistar bo poprawiają ukrwienie, trzeba grubo nałożyć, nóżka do góry i zawinąć ścisło od kolana w górę folią spożywczą (w marketach budowlanych jest taka sama folia do strechingu w większym formacie i dużej rolce). Na to zakładam obcisłe getry i biorę się za prace domowe lekko szeleszcząc i modląc się aby nikt nie wpadł akurat z wizytą. Po kilku godzinach jak zdejmuję wcieram resztę kremu który się nie wchłonął. Skóra jest od razu jędrniejsza bo to robi taką mini saunę i składniki kremów wnikają głęboko.

Dziewczyny najlepsze rezultaty w przypadku cellulitu i tak daje regularna aktywność fizyczna. Polecam kupienie sobie do domu do ćwiczeń bieżni:https://sklep(...)95.html

Nie jest to jakiś duzy wydatek ale jednak taka bieznia bardzo pomaga jeśli chodzi o ukształtowanie sobie nóg i pupy.

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak się pozbyć cellulitu?