213
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi187
  • Ocen na +0
213 ppt ?

Jak się pozbyć cellulitu? (188)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Jak się pozbyć cellulitu?

Napisał(a): gość -

Ja ze swojej strony polecam centrum laseroterapii Elite w Warszawie, mają profesjonalną załogę, można na nich polegać w 100%, sama robiłam tam już kilka zabiegów, między innymi liposukcję body jet :) i jestem mega zadowolona. Razem z tłuszczem pozbyłam się cellulitu raz na zawsze :)

Reklama

Reklama

ja też się staram dużo ruszać odpowiednio odżywiać, ale chyba też dość ważne jest to jaki mamy typ cellulitu, wtedy będzie łatwiej dobrać odpowiednią metodę. Ale i tak myślę, że najlepszym sposobem na to, żeby się cellulitu jest wizyta w dobrym salonie jak Good Time day spa. gdzie pani Irmina określi dokładnie rodzaj i dobierze odpowiednie zabiegi.

Reklama

Napisał(a): Gość -

Ja staram się stosować jakies balsamy na cellulit, gąbki antycellulitowe, masaż z baniek chińskich a dodatkowo kupiłam jakiś czas temu Detocell. mam slim efect więc łykam jedną rano i jedną wieczorem. póki co jestem zadowolona, mam naprawdę wrażenie że skóra jest inna, bardziej elastyczna. Znacie ten suplement?

do 3 lipca w salonie Elite w Warszawie trwa promocja na zabiegi redukujące cellulit :-), są one naprawdę przyjemne i efektywne. Jeśli chcecie przy tym zrzucić też cm to polecam zabieg slim lipo, też teraz promocja- rabat 500zł :).

Napisał(a): Gość -

JaGocha Ja staram się stosować jakies balsamy na cellulit, gąbki antycellulitowe, masaż z baniek chińskich a dodatkowo kupiłam jakiś czas temu Detocell. mam slim efect więc łykam jedną rano i jedną wieczorem. póki co jestem zadowolona, mam naprawdę wrażenie że skóra jest inna, bardziej elastyczna. Znacie ten suplement?
A waga tez Ci po nim spada?

Napisał(a): beatamarysia -

heh.. też męczy mnie ostatnio ten problem... nigdy nie używałam kremów, ale teraz mam nowego chłopaka i chcę dla niego wyglądać przepięknie, a to mi przeszkadza ;( znalazłam jeden http://www.kr(...)ulit.pl , który dodatkowo zwalcza rozstępy i blizny, brzmi dobrze, chyba się na niego zdecyduje

ja brałam detocell w zeszłym roku i bylo widać efekty. niestety odstawiłam go, przestałam ćwiczyć, przytyłam i znowu mam problem, ale zaczynam brać się za siebie i znowu kupię te tabletki. Do tego ćwiczenia z Ewą Chodakowską, bieganie 3-4 razy w tygodniu no i zdrowsza dieta. Trochę późno się za to zabieram, ale lepiej teraz niż wcale. I chyba skuszę się na szczotkę do masażu, to podobno działa.

Chyba nie ma lepszego rozwiązania niż operacja plastyczna. Dla wielu z Was może się to wydać zbyt drastyczne, ale z własnego doświadczenia wiem, że jest to najlepsze rozwiązanie. Długo nosiłam się z zamiarem podania takiej operacji, ale kiedy już byłam po konsultacji u doktora Łątkowskiego z CHP, to wiedziałam, że to będzie dobra decyzja.

No tak, z kremami to raczej trudno bo nie docierają zbyt głęboko, więc mogą jedynie ujędrnić zewnętrzne warstwy a cellulit jest znacznie głębiej...Próbowałam różnych smarowideł, ale nic nie pomagało. Na chirurgię plastyczna chętnie się skuszę, tylko nikt nie chce za to zapłacić ;).
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak się pozbyć cellulitu?