209
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi184
  • Ocen na +0
209 ppt ?

Jak się pozbyć cellulitu? (185)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Jak się pozbyć cellulitu?

Napisał(a): gość -

Nie wierzyłam w absolutnie żadne kosmetyki antycellulitowe. Na lato dostałam od mamy kurację antycellulitową Dermiki z serii Passione body. W ciągu dwóch tygodni wcierania hydrożelu z małych tubek w uda i pośladki cellulit zmniejszył się niesamowicie. Nie zniknął cały, bo miałam go bardzo dużo i nie mogę wymagać zbyt wiele :) Ale wrażenie, jakie na mnie zrobił ten kosmetyk jest warte przekazania dalej :D Seriostaw

Reklama

na pewno dieta ruch i dużo wody pomoże w tym, żeby się pozbyć cellulitu, ale niestety czasem jest tak, że cellulit jest w tak zaawanoswanej fazie, że ciężko jest coś z nim zrobić więc nie pozostaje nic innego, jak tylko to, żeby się wybrać do specjalisty, ja byłam w tej klinicehttp://drbrumer.pl/ i przynam, że efekty po zabiagach mnie bardzo pozytywnie zaskoczyły.

na pewno coś trzeba robić i kosmetyki i dieta i sport. A wszystko na raz na pewno przyniesie efekty, chociaż ja coraz częściej myślę o tym, żeby się wybrać na serię zabiegów, które na pewno mi pomogą w zwalcaniu cellulitu, szczególnie teraz jest to ważne jak mamy sezon urlopowy. A tenhttp://kobiet(...)lulitu/ bardzo prosto i dokładnie opisuje sposoby na cellulit, jak sie go pozbyć, Może mi sie uda przed latem.

Reklama

Reklama

gość Nie wierzyłam w absolutnie żadne kosmetyki antycellulitowe. Na lato dostałam od mamy kurację antycellulitową Dermiki z serii Passione body. W ciągu dwóch tygodni wcierania hydrożelu z małych tubek w uda i pośladki cellulit zmniejszył się niesamowicie. Nie zniknął cały, bo miałam go bardzo dużo i nie mogę wymagać zbyt wiele :) Ale wrażenie, jakie na mnie zrobił ten kosmetyk jest warte przekazania dalej :D Seriostaw
No właśnie tak się zastanawiałam pisząc poprzedni post czy to nie na tym forum przeczytałam o tej kuracji :)

gość Nie wierzyłam w absolutnie żadne kosmetyki antycellulitowe. Na lato dostałam od mamy kurację antycellulitową Dermiki z serii Passione body. W ciągu dwóch tygodni wcierania hydrożelu z małych tubek w uda i pośladki cellulit zmniejszył się niesamowicie. Nie zniknął cały, bo miałam go bardzo dużo i nie mogę wymagać zbyt wiele :) Ale wrażenie, jakie na mnie zrobił ten kosmetyk jest warte przekazania dalej :D Seriostaw
No właśnie tak się zastanawiałam pisząc poprzedni post czy to nie na tym forum przeczytałam o tej kuracji :)

mnie się wydaje czasem, że walka z cellulitem to tak troszkę walka z wiatrakami, ja się męczę a on nic jak był tak jest. Wypróbowałam chyba już wszystkie metody, a teraz wybieram się do Good Time day spa, żeby pod okiem pani Irminy dobrać odpowiednie zabiegi, bo szczerze mam już dość tego cellulitu.

Napisał(a): Gość -

Najlepiej działać wielokierunkowo. Codziennie robić masaże kawą, wykonywać ćwiczenia na uda i pośladki, a jak cellulit to prawdziwa zmora to iść do gabinetu kosmetycznego - dobre są roll masaże choćby. Wiem też że skuteczne http://medycy(...)llulitu to mezoterapia i celulolipoza. Warto się przejść na nie do dobrej kliniki medycyny estetycznej.

Ćwiczenia to podstawa. Tak naprawdę nie ma znaczenia co robimy, czy biegamy, jeździmy na rowerze, chodzim za fitness, siłownię czy gramy w tenisa. Każda aktywność fizyczna to klucz do sukcesu!
Ja jako wspomagacz mojej walki z cellulitem wybrałam sobie mleczko Soraya ujędrniające 25+.
Ale walczyć trzeba cały czas, nie można odpuszczać ;)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak się pozbyć cellulitu?