209
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi184
  • Ocen na +0
209 ppt ?

Jak się pozbyć cellulitu? (185)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Jak się pozbyć cellulitu?

Napisał(a): gość -

Hej dziewczyny,
Ja na cellulit robiłam sobie zabiegi endermologii, co prawda trzeba tych zabiegów zrobić żeby zobaczyć efekt ale naprawdę warto! Skóra wygładzona zabiegi dość przyjemne miejscami tam gdzie większy cellulit bardziej odczuwalne ale efekt super. Oczywiście najlepiej jak połączycie zabiegi z ćwiczeniami na siłowni i odpowiednią dieta, ja na razie miałam same zabiegi plus dieta i widzę że efekt jest. Endermologię robiłam w Krakowie na Sławkowskiej.
INTERIA.PL

Reklama

Ćwiczenia i dieta to powinna być podstawa. Ale na pewno dopełnieniem są suplementy diety i kosmetyki. Do tego masaże i odpowiednia pielęgnacja i efekty na pewno będą widoczne. Ważne, żeby nie zapominać o żadnym z elementów.

Reklama

na pewno i dieta i ćwiczenia i kosmetyki są bardzo ważne, żeby się cellulitu pozbyć, ale też ja jeszcze dorzuciłabym zabiegi w dobrym salonie, w Good Time day spa mają super ofertę zabiegów, które pomagają się cellulitu pozbyć i co ważne szybko widać efekty.

Reklama

Napisał(a): zielone -

Wcierać w tyłek fusy z kawy. Można wymieszać z olejkiem, żelem do mycia, jogurtem, oliwą z oliwek itd. Naprawdę działa i cuda i jest tanio i zdrowo. Jak wymieszasz z oliwką dla dzieci to przy okazji pozbędziesz się rozstępów jeśli masz.

Z kosmetyków to działa Guam Cellulite Seaweed Mud, jest werjsa rozgrzewająca i chłodząca. Efekty widać natychmiast. Drogie ale działa na 100% i cellulit nie wraca, przynajmniej u mnie nawet jak znów przytyłam. Usuwa też wodę i uelastycznia skórę, poprawia wygląd skóry i najważniejsze uwusa cellulit. Wart każdej złotówki!!!Ja jak tylko mogę co to roku lub dwa stosuję przed wakacjami.

Napisał(a): zielone -

werona ja również borykam się z tym problemem od dawna, stosowałam już różne metody, zmieniłam sposób żywienia, więcej się ruszam a celluit nadal jest, ale tak łatwo się nie poddam:) ostatnio natrafiłam w sieci na ciekawy blog na temat celluitu http://cellul(...)owo.pl/ na blogu bardzo fajnie opisany jest body wrapping, pokazane efekty zachęcają mnie do wypróbowania tej metody, czy macie jakieś doświadczenia z body wrappingiem? warto?
Do stosowania w domu Guam Cellulite Seaweed Mud. Genialny.

Nie jest to taka prosta sprawa jak mogłoby się wydawać, do walki z cellulitem potrzebujemy: raz odpowiednich kosmetyków,a dwa aktywności fizycznej,basen podobno jest tutaj najlepszy. Nie spodziewajmy się też efektów od razu,na nie często trzeba po prostu poczekać.

Pozdrawiam Kokai.pl

Powiem wam od czego znika cellulit - trzeba ograniczyc cukier i wszelkie słodycze, pić dużo herbatek oczyszczających z toksyn, np.skrzyp i pokrzywa. Oprócz tego należy raz w tygodniu robić piling i codziennie rano i wieczorem wmasowywać kremy antycellulitowe. Bardzo dobre są też zabiegi w salonach kosmetycznych, takie jak dermomasaż, enedermologia i masaż bańką chińską. Ja własnie jestem w trakcie dermomasaży w salonie Beauty Premium w Poznaniu i widzę jak moja skora robi się coraz batdziej jędrna, a cellulit właściwie zanika. Oprócz tego stosuję specjalny krem na tzw.zbity cellulit, nowość Thalgo, który polecila mi kosmetolożka.

no właśnie jest trochę sposobów na to, żeby sie go pozbyć. Ja postawiłam na kosmetyki, dietę i ruch, ale nie byłam do końca zadowolona z efektów, więc też poszłam na zabieg do Studia Laser. Efekty bardzo pozytywnie mnie zaskoczyły

Idźcie na jakiś porządny zabieg, to cellulit przestanie być waszą udręką. Ja miałam tragedie z trądzikiem i pomógł mi ten zabieg: http://klinika-esthetique.pl/prx-t33/ Poznanianki mogą tam właśnie usnąć też cellulit ;)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak się pozbyć cellulitu?