26
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń496
  • Odpowiedzi21
  • Ocen na +0
26 ppt ?

Jak się pozbyć cellulitu? (22)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Jak się pozbyć cellulitu?

Napisał(a): gość -

Obawiam sie, że akurat w tym przypadku sam peeling może okazać się kompletnie nieskuteczny w walce y cellulitem,dlatego też polecam profesjonalne kosmetyki,aktywność fizyczną oraz w ekstremalnych przypadkach także zabieg.

PrzyjaznaDrogeria.pl

widze, ze nie jestem jedyna ktora chodzi do estetici w krakowie - po raz kolejny dowod jaki ten swiat maly :) ja tez przeszlam prze serie liposhocka- jak dla mnie zabieg bombowy. poki co najskuteczniejszy jesli chodzi o cellulit jaki mialam. kiedy smarowalam sie guamem i zawijalam w folie, ale caly dom przesiaknal zapachem błota a celulit nadal zostal :) pozdrawiam

Reklama

Mi pomogła elektrostymulacja i każdemu też polecam.
Połączona z elektrosauną daje na prawdę świetne rezultaty, tyle że nie każdy gabinet oferuję elektrosaunę (w poznaniu na pewno w Medeście na parkowej jest - bo tam robiłam - gdzie jeszcze nie wiem- musicie się same zorientować)

Reklama

Mi na cellulit pomogły tylko i wyłącznie zabiegi Venus Freeze. Są to zabiegi modelujące sylwetkę. Robiłam je w salonie Vici w Krakowie bo znalazłam na ich stronie vouchery zniżkowe, dzięki którym się skusiłam :) Efekty są świetne, cellulit zniknął :)

Napisał(a): Gość -

Ja ostatnio odkryłam innowacyjne zabiegi transdermalporacji, wykonywane z wykorzystaniem urządzenia Dermation. Są to bezbolesne zabiegi, podczas których wprowadza się w głąb skóry substancje aktywne bez pomocy igieł. Te substancje aktywne rozświetlają, nawilżają, ujędrniają i odżywiają skórę, dzięki czemu można śmiało zastosować takie zabiegi zarówno na twarz, jak i na ciało. Mi akurat bardzo pomogło na cellulit :)

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak się pozbyć cellulitu?