Odpowiadasz na:
Jak się pozbyć cellulitu?

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Dziewczyny, lato coraz bliżej. Wiadomo plaża, kostium kąpielowy i STOP uciążliwy problem - cellulit. Doprowadza mnie do szału, aż popadam w kompleksy, a przecież nie jestem gruba! Jak pozbyć się go szybko i skutecznie? PORADŹCIE!

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Jak się pozbyć cellulitu?

Napisał(a): ~reneta -

Polecam karboksyterapię kilka zabiegów. Ja robiłam je w Krakowie w Dermedika i widocznie zredukował mi się celullit ;)

Re: Jak się pozbyć cellulitu?

Napisał(a): ~Danusia -

Ja pozbyłam się nadmiaru cellulitu z ud za pomoca zabiegu endermologii. Bardzo fajny zabieg podciśnieniowy i nic nie boli. Zabieg wykonywałam w Ego Med Spa w Krakowie https://ego-medspa.pl/

Reklama

Re: Jak się pozbyć cellulitu?

Napisał(a): ~Kinga -

U mnie na cellulit fajnie sprawdził się zabieg masazu podciśnienioego Endermologia. W bardzo szybkim czasie pozbyłam się cellulitu a moje ciało jest ujedrnione. Zabiegr robi-łamw klinice J&J Art Derma Clinic Rzeszów i bardzo dobrych mają specjalistów ,a obsługa bardzo miła.

Re: Jak się pozbyć cellulitu?

Napisał(a): ~zojlka7 -

Teraz zabiegi z wykorzystanie ultradźwięków Icoone, królują i wydaje mi się, że to jedna dobra opcja w przypadku cellulitu. Wiadomo, że trzeba ćwiczyć i zdrowo się odżywiać, ale jak problem jest duży to taki zabieg na pewno pomoże.

Reklama