Odpowiadasz na:
Jak się pozbyć cellulitu?

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Dziewczyny, lato coraz bliżej. Wiadomo plaża, kostium kąpielowy i STOP uciążliwy problem - cellulit. Doprowadza mnie do szału, aż popadam w kompleksy, a przecież nie jestem gruba! Jak pozbyć się go szybko i skutecznie? PORADŹCIE!

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Jak się pozbyć cellulitu?

Napisał(a): ~laraDaT -

Powiem może jak to z mojej strony jak to wygląda. jestem osobą dość aktywną, lubię długie spacery, basen, fitness. Jestem raczej szczupłą osobą jednak denerwowały mnie pewne mankamenty jak boczki, fałdki czy oponka. Zaczęłam podpytywać się dziewczyn z siłowni, szukać w internecie i zdecydowałam się na zakup Phen375, leku często używanego przez kulturystki/kulturystów który przyczynia się do budowania beztłuszczowej sylwetki. Zamówiłam od dziewczyny z forum - kom. 537676386 i jestem bardzo zadowolona. Boczki i oponka zniknęły, zarysowały się bardzo fajnie mięśnie, kilka zbędnych kilogramów też spadło.

Napisał(a): gość -

Woda bardzo dobrze działa na pozbycie się celulitu i do tego zaczęłam stosowac dietę antycelulitowa z wygodnejDiety a efekty już widziałam po tygodniu . Do tego zdrowo i smacznie jem , nic tylko korzystać

Reklama

Napisał(a): ~Jola -

Mój sprawdzony już ok kilku miesięcy sposób to porządne wysmarowanie się balsamem lub oliwką a następnie porządny masaż rękawicą antycellulitową od Glov , Skin Smoothing. Dodatkowym plusem jest to, że używając tej rękawicy nie muszę stosować już żadnych peelingów do ciała :) Szczerze polecam

Napisał(a): ~sittanqa -

Nadwaga? Boczki? Znam to ;/ Ja walczę z moimi nadliczbowymi kilogramami na kilka sposobów jednocześnie. Przede wszystkim ograniczyłam spożywanie słodyczy, słonych przekąsek, fast foodów i tłustych produktów, przestałam podjadać przed pójściem spać i odstawiłam słodkie, gazowane napoje. Do tego kupiłam sobie rower i Zaczęłam tez regularnie chodzić na siłownię. Jeśli zależy Ci na szybkim zrzuceniu wagi, możesz zdecydować się na jedna z diet. Ja przez jakiś czas stosowałam jogurtową i byłam z niej w miarę zadowolona. Po prostu poczytaj w internecie opinie o różnych dietach i wybierz tą, która najbardziej Ci odpowiada i jest bezpieczna. Warto także zastanowić się nad sumplementacją czy środkami przyspieszającymi redukcję wagi. Próbowałam i próbowałam i z mojej strony mogę polecić Sibutramine 20mg która zwiększa tempo przemiany materii, powoduje ubytek masy ciała, zmniejsza ilość przyswajanych kalorii oraz odczuwalnie ogranicza uczucie głodu. Pytania? wątpliwości? dzwońcie: kom.534347202. POLECAM. Powodzenia.

Reklama