Odpowiadasz na:
Jak się pozbyć cellulitu?

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Dziewczyny, lato coraz bliżej. Wiadomo plaża, kostium kąpielowy i STOP uciążliwy problem - cellulit. Doprowadza mnie do szału, aż popadam w kompleksy, a przecież nie jestem gruba! Jak pozbyć się go szybko i skutecznie? PORADŹCIE!

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Jak się pozbyć cellulitu?

Napisał(a): ~sittanqa -

Nadwaga? Boczki? Znam to ;/ Ja walczę z moimi nadliczbowymi kilogramami na kilka sposobów jednocześnie. Przede wszystkim ograniczyłam spożywanie słodyczy, słonych przekąsek, fast foodów i tłustych produktów, przestałam podjadać przed pójściem spać i odstawiłam słodkie, gazowane napoje. Do tego kupiłam sobie rower i Zaczęłam tez regularnie chodzić na siłownię. Jeśli zależy Ci na szybkim zrzuceniu wagi, możesz zdecydować się na jedna z diet. Ja przez jakiś czas stosowałam jogurtową i byłam z niej w miarę zadowolona. Po prostu poczytaj w internecie opinie o różnych dietach i wybierz tą, która najbardziej Ci odpowiada i jest bezpieczna. Warto także zastanowić się nad sumplementacją czy środkami przyspieszającymi redukcję wagi. Próbowałam i próbowałam i z mojej strony mogę polecić Sibutramine 20mg która zwiększa tempo przemiany materii, powoduje ubytek masy ciała, zmniejsza ilość przyswajanych kalorii oraz odczuwalnie ogranicza uczucie głodu. Pytania? wątpliwości? dzwońcie: kom.534347202. POLECAM. Powodzenia.

Napisał(a): ~Patrycja -

Endermologię lpg wykonywałam sobie w Cud Med w Ostrowcu i efekty są bardzo fajne. Polecam!

Reklama

Napisał(a): ~Bartera -

Co do owijania to ja polecam taką metodę szczególnie na dni gdy się jest samemu w domu i robi wielkie porządki :-): najpierw w wannie peeling z kawy fusiastej (zaparzona przestudzona papka). Potem swój ulubiony krem / żel na cellulit - fajne są takie piecząco - chłodzące np. Collistar bo poprawiają ukrwienie, trzeba grubo nałożyć, nóżka do góry i zawinąć ścisło od kolana w górę folią spożywczą (w marketach budowlanych jest taka sama folia do strechingu w większym formacie i dużej rolce). Na to zakładam obcisłe getry i biorę się za prace domowe lekko szeleszcząc i modląc się aby nikt nie wpadł akurat z wizytą. Po kilku godzinach jak zdejmuję wcieram resztę kremu który się nie wchłonął. Skóra jest od razu jędrniejsza bo to robi taką mini saunę i składniki kremów wnikają głęboko.

Dziewczyny najlepsze rezultaty w przypadku cellulitu i tak daje regularna aktywność fizyczna. Polecam kupienie sobie do domu do ćwiczeń bieżni:https://sklep(...)95.html

Nie jest to jakiś duzy wydatek ale jednak taka bieznia bardzo pomaga jeśli chodzi o ukształtowanie sobie nóg i pupy.

Napisał(a): ~reneta -

Polecam karboksyterapię kilka zabiegów. Ja robiłam je w Krakowie w Dermedika i widocznie zredukował mi się celullit ;)

Reklama