Odpowiadasz na:
Jak się pozbyć lęku przed porodem ?

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Za miesiąc rodzę i coraz bardziej boję się porodu. Moja siostra rodziła ponad 24h i powiedziała, że przez to nie chce mieć więcej dzieci. Jak pokonać paniczny lęk przed porodem? A może zdecydować się na cesarkę ?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Jak się pozbyć lęku przed porodem ?

Napisał(a): ~barbara -

~ala
Eluska Poród naturalny ma same pozytywy:)po porodzie ))po pierwsze nie masz blizn,i predko stajesz na nogach:)))po drugie nic nie boli i nie czujesz dyskomfortu:)))
??? pierwsze słyszę, że nie ma blizn (a po pęknięciu czy nacięciu?) i że nie boli później? Może i stajesz na nogi, ale ledwie co siedzisz przez kilkanaście tygodni.
Po pierwsze nie każda kobieta jest nacinana i nie każda pęka.Ja akurat miałam nacięcie,szwy zdjęte po7 dniach.I nie prawda,że nie można siedzieć przez kilkanaście tygodni.Trochę gorzej jest siedzieć jak sa szwy bo trochę ciągną.Po zdjeciu siedzi sie normalnie.w

Napisał(a): ~gosc -

~ala
Eluska Poród naturalny ma same pozytywy:)po porodzie ))po pierwsze nie masz blizn,i predko stajesz na nogach:)))po drugie nic nie boli i nie czujesz dyskomfortu:)))
??? pierwsze słyszę, że nie ma blizn (a po pęknięciu czy nacięciu?) i że nie boli później? Może i stajesz na nogi, ale ledwie co siedzisz przez kilkanaście tygodni.
Z tymi kilkunastoma tygodniamy to trochę przegięłaś. Ja mialam nacicnane krocze 4 szwy i bolało przez tydzien a nie kilkanascie tygodni.

Reklama

Napisał(a): ~ewa -

Masz problemy z nadwagą? Brak Ci energii i witalności? Możesz sobie pomóc stosują świetny program, dostosowany dla każdego (idealnafigura24.pl)

Napisał(a): ~ala -

Reklama