45
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi29
  • Ocen na +-5
45 ppt ?

Jak się ubrać by poderwać ? (30)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Jak się ubrać by poderwać ?

Napisał(a): Gość -

AlusiaG
TylkoJaEwelina
AlusiaG
TylkoJaEwelina
AlusiaG Jak..możesz Ewelina.Przecież ponoć..jesteś w ciąży ?
Nie jestem w żadnej ciąży ? Skad taka myśl ? Pewnie Ci chodzi o mój wątek na temat porodów , ale użycie tam słowa przyszła mama to na przyszłość a nie teraz :) Tak więc spokojnie :)
Ano..chyba że tak.
W takim razie..możesz poszaleć..byle z umiarem;)
Właśnie mam problem z ubiorem ... :/
Jeśli masz problem ze szpilkami..tak jak ta pani;))) to lepiej sobie odpuść, i załóż płaskie buty, ważne..abyś Ty czuła się wygodnie,
więc nie przesadzaj z ubiorem..On ma zaakceptować Ciebie..nie Twój ubiór.
Wideo
Hahaha dobre xD Ale na szczęści radzę sobie dobrze na szpilkach , ale Pani szaleje po porstu na filmiku xD No tak wiem i rozumiem , tylko chciałabym żeby zapamiętał dobrze tą randkę , a wiadomo jak się zrobi dobre pierwsze wrażenie to i wszystko powinno wypalić :)
INTERIA.PL

kurczakmaly szpilki, rurki i koszula :)
A mi się podoba jej styl "codzienny" trampki i bluza. Ja tam by niczego nie zmieniał, bo facio taką ja poznał i taka mu się spodobała. Zobaczy ją odstrzeloną to jej nie pozna albo ucieknie.

Reklama

Reklama

Napisał(a): gość -

kurczakmaly szpilki, rurki i koszula :)
Jestem osobiście fanem szpilek, ale nie za wszelką ceną. Leżeli jesteś pewna, że chodzisz w nich pewnie i ładnie, to nie może ich zabraknąć. Mówisz, że masz duży biust. Na pierwsze randki myślę, że nie jest wskazane je "podkreślać". Jak facet ma fioła na ich punkcie to i tak zauważy :).
I doszliśmy do tego, że podpisuję się pod wpisem kurczakmaly

Reklama

a ja chyba założyła bym coś w ten deseń:
cosmosmoda.pl/sukienki/11846-elegancka-sukienka.html
do tego jakieś fajne szpileczki, delikatny make-up i jeżeli się nie zorientuje to zastanów się czy chcesz z taką gapą być :)

Napisał(a): klaudiasprawka -

Musi być coś sexownego, co odsłoni trochę naszych walorów ale jednocześnie będzie wodzić na pokuszenie. Mi się bardzo taka sukienka podoba taka sukienka: http://altere(...)ck.html świetna jest i mocno podkreśla kobiecość.

nie ma chyba takiej idealnej kreacji, aby poderwać mężczyznę, moim zdaniem to może być mini, jakiś odważny kolor i wtedy dany facet zwraca uwagę, dekolt też nie zaszkodzi :D ale ogólnie nie ma raczej takiej jednej kiecki, która by każdego na kolana rzuciła, kobieta generalnie musi mieć w sobie to coś, wtedy może mieć każdego, ten naturalny urok i czar
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak się ubrać by poderwać ?