19
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń166
  • Odpowiedzi17
  • Ocen na +-17
19 ppt ?

Jak się ubrać na imprezę? (18)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jak się ubrać na imprezę?

Napisał(a): Gość -

Za tydzień wybieram się na imprezę zorganizowaną przez moją firmę i nie mam pojęcia jak się ubrać. Impreza odbywa się w klubie i mamy tam zarezerwowane jakieś stoliki. Mam 30 lat i dodam, że jestem w ciąży więc obcisłe ubrania odpadają. Co prawda jeszcze nie widać za bardzo brzuszka, ale jednak wolałabym coś luźniejszego. Jakie ubrania są najlepsze na tego typu imprezy? Chciałabym coś kupić fajnego, ale nie wiem czy to ma być jakaś sukienka, czy raczej bluzka i spodnie, a może jeszcze coś innego?
INTERIA.PL

Reklama

Re: Jak się ubrać na imprezę?

Napisał(a): gość -

Natalia0502 Za tydzień wybieram się na imprezę zorganizowaną przez moją firmę i nie mam pojęcia jak się ubrać. Impreza odbywa się w klubie i mamy tam zarezerwowane jakieś stoliki. Mam 30 lat i dodam, że jestem w ciąży więc obcisłe ubrania odpadają. Co prawda jeszcze nie widać za bardzo brzuszka, ale jednak wolałabym coś luźniejszego. Jakie ubrania są najlepsze na tego typu imprezy? Chciałabym coś kupić fajnego, ale nie wiem czy to ma być jakaś sukienka, czy raczej bluzka i spodnie, a może jeszcze coś innego?
Jeszcze nie była na imprezie, a już w ciąży :D

Reklama

Reklama

Napisał(a): Gość -

Zależy też jaki charakter ma dana impreza. Ja zwykle na spotkania ze znajomymi bez względu na to czy idziemy gdzieś do klubu czy robimy domówkę, ubieram się w stylu http://faar.p(...)ch1164/. Bardzo lubię świetliste bluzki, skórzane legginsy i buty z ćwiekami oraz wyrazistą biżuterię i dodatki. Wbrew pozorom styl ten można połączyć też z klasycznymi i stonowanymi ubraniami.

Napisał(a): ~Pimkie -

Może luźniejsza sukienka? Takie kroje są ostatnio modne, a jeśli szukasz czegoś idealnego, zajrzyj na http://www.co(...)ukienki tam kupisz przepiękne sukienki w niskich cenach. Jest to możliwe dzięki porównywarce cenowej. Porównujesz oferty i wybierasz najtańszą - prosta sprawa, a jak ułatwia życie :) Spróbuj sama, powodzenia :)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak się ubrać na imprezę?