1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń85 tys.
  • Odpowiedzi472
  • Ocen na +1 tys.
1 tys. ppt ?

Jak się utrzymać za 1500 zł? (473)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jak się utrzymać za 1500 zł?

Napisał(a): ~miśkaff -

Mam 24 lata i nie wymagam cudów. Chciałabym tylko móc się samodzielnie utrzymać. Nie muszę mieć mieszkania, domu, samochodu, psa. Chcę tylko wyprowadzić się od rodziców, utrzymać mieszkanie, zapłacić rachunki, mieć co zjeść i w co się ubrać. Na przyjemności też by było miło jakby starczyło. Jak to pogodzić kiedy zarabia się 1500 zł?
Jaka kwota umożliwia samodzielne życie? Dlaczego pracując w pełnym wymiarze godzin, na odpowiedzialnym stanowisku nie mogę zarabiać więcej? Czemu jak chcę zmienić pracę, chodzę na rozmowy to proponują mi na start 1200? Jak mam poprawić swoją sytuację?
Jak Wy sobie radzicie ze słabymi zarobkami?
INTERIA.PL

Re: Jak się utrzymać za 1500 zł?

Napisał(a): ~gosc -

Ja mam 1200zl na miesiac ,zyje skromnie,oplacam wszystko , fakt ze oszczedzam na wszystkim
Płace wszystko na bieżaco tzn co miesiac ....swiatlo,gaz'woda,aby nie byc rozczarowaną na koniec roku.
Mam mieszkanie M3,do tego place rate 65zl ,da sie wyzyc o ile mysli sie glową,nie mam takiego powiedzonka jak mowia inni ,,,,jakos to bedzie.
Najpierw oplaty pozniej przyjemnosci.
Zycze powodzenia

Reklama

Napisał(a): Gość -

Trzeba szukac ZIELONEJ WYSPY Tuska, ale niestety w Polsce sie jej nie znajdzie. Wielu mlodych znalazlo ja w Anglii albo w Irlandii. Zeby jej szukac, trzeba miec mentalnosc tulacza albo podroznika. Tusk dal do zrozumienia mlodym Polakom aby urzadzali swoje zycie gdzies na swiecie, bo w Polsce bedzie dla mlodych tylko gorzej. Zwodziciel Tusk jest marionetka kapitalistow i oligarchow, ktorzy chca zawlaszczyc Polske. Zatrzymamy te bandycka grabiez Polski przy wyborach. Sila zwyklych (prawdziwych) Polakow jest ogromna, to 75 % spoleczenstwa. Glosujmy na PIS. Odsunmy oszolomow od wladzy.
Załączniki:

~gosc Ja mam 1200zl na miesiac ,zyje skromnie,oplacam wszystko , fakt ze oszczedzam na wszystkim
Płace wszystko na bieżaco tzn co miesiac ....swiatlo,gaz'woda,aby nie byc rozczarowaną na koniec roku.
Mam mieszkanie M3,do tego place rate 65zl ,da sie wyzyc o ile mysli sie glową,nie mam takiego powiedzonka jak mowia inni ,,,,jakos to bedzie.
Najpierw oplaty pozniej przyjemnosci.
Zycze powodzenia
czyli wegetujesz.

Reklama

Napisał(a): andy217 -

ja powiem w jakiejś małej miejscowości można wynająć stancje czyli pokój to jest chyba najtańsze rozwiązanie a jedzenie to śniadania i kolacje samemu można robić a obiad to można już kupić za 12zł ewentualnie można się zapisać na mieszkanie socjalne .pozdrawiam

Reklama

Mi28
bodzik1 Sorry.....przy 1500 to na psa Cię nie będzie stać....:)
PEWNIE SIE JAKOS DA ALE TO CHYBA RACZEJ WEGETACJA...
No niestety...ludzie muszą za to zyc.....ale jak, to nie wiem...:(
Ja samych opłat mam jakieś 600zł.....No...może na samo jedzenie by jakoś starczyło...ale chyba tylko dla jednej osoby....

bodzik1
Mi28
Ja samych opłat mam jakieś 600zł.....No...może na samo jedzenie by jakoś starczyło...ale chyba tylko dla jednej osoby....
ja mam duzo wiecej opłat jeszce 4 osoby na utrzymaniu i pies:)...wiem ze sa tacy ludzie i zyja za takie pienaidze i wspolczuje...

bodzik1
Mi28
ja mam troche wiecej i 4 osoby w domu plus pies:)ale wiem ze ludzi etak zyja i wspolczuje...

bodzik1
Mi28
To i tak jesteś dobra. Syn za samo wynajęcie mieszkania, bez mediów płaci 1000 zł, płaci regularnie alimenty i jeszcze się buduje.

Napisał(a): ~bblk -

prowincjusz2
bodzik1
Mi28
To i tak jesteś dobra. Syn za samo wynajęcie mieszkania, bez mediów płaci 1000 zł, płaci regularnie alimenty i jeszcze się buduje.
skoro tyle płaci to znaczy ze go stac, proste, czyz nie ?

chcieliście prywatyzacji to macie , widziałeś kiedy grabie które by grabiły od siebie , miniony system był najlepszy dla ludzi pracujących a ten dla kradnących , wszyscy wzorują się na USA , ale tam trzy czwarte żyje i mieszka na kredytach , wystarczy mały krach i lądują na bruku taki model życia wam odpowiada

prowincjusz2
bodzik1
Mi28
No bo ja nie wynajmuję.....w swoim domku mieszkam....a te opłaty to tradycyjnie woda, prąd , gaz....:)))
Nie liczę wydatków na opał, podatek i bieżące inwestycje..... za 1500 nawet jak bym była sama....nie widzę tego....
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • jak sie utrzymac za 1500
  • zycie na stancji za 1500 zl
  • zarabiam 1500 zl oplaty mam 1200
  • jak utrzymac si za 1500zl
Do góry strony: Jak się utrzymać za 1500 zł?