19
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń902
  • Odpowiedzi10
  • Ocen na +0
19 ppt ?

Jak się zachowuje osoba która zdradza (11)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jak się zachowuje osoba która zdradza

Napisał(a): ~Kasia -

Po czym mogę poznać zdradę? Jak się zachowuje osoba która zdradza? Jestem z moim chłopakiem już prawie trzy lata i od kilku miesięcy dziwnie się zachowuje. Zaczął bardziej pilnować swojej prywatności, ale w taki bardzo obsesyjny sposób. Nie jestem wścibska, dlatego kiedy pojawiła się u niego nagła złość kiedy podniosłam jego telefon, żeby przełożyć w inne miejsce, była dla mnie wielkim szokiem,, Jakby się bał, że przeczytam coś nieodpowiedniego w telefonie. Jest zły, kiedy przekładam jego rzeczy, a wcześniej nigdy nie miał z tym problemu. Coraz później wraca też z pracy. Czy mam się czymś niepokoić? Jak poznać zachowanie osoby która zdradza? Może coś ukrywać przede mną, czy mogę spodziewać się najgorszego?
INTERIA.PL

Re: Jak się zachowuje osoba która zdradza

Napisał(a): ~gosc -

Ciężko jest poznać po zachowaniu osobę, która zdradza, ponieważ ciężko wyczuć, od kiedy tak się dzieje. Jeżeli zaczyna cię coś niepokoić, najpierw spróbuj porozmawiać z chłopakiem, że chciałabyś wiedzieć, dlaczego stał się tak drażliwy na rzeczy, które wcześniej były normalnością.

Reklama

Napisał(a): ~nadi -

Skoro jesteście długo, to może wpadł w rutynę i szuka nowych pasji, żeby się rozwijać. A może przygotowuje też jakąś niespodziankę. Nie powiedziałabym, że akurat wskazane przez ciebie zachowanie opisuje osobę, która zdradza. Może to być tylko nadinterpretacja.

Reklama

Napisał(a): ~Daga -

To, co przykuwa uwagę u osoby, która zdradza jest przede wszystkim to, że szuka ona ucieczki od spotkań z tobą, a także i intymnych momentów. Brak czułości jest początkiem końca związku, także jeżeli bliskość zaczyna zanikać, jest się o co martwić.

Reklama

Napisał(a): KarolaKarola89 -

Tutaj nie ma reguły, zależy na jaką osobę trafisz. Jedni unikają bliskości i stają się skryci, inni wręcz przeciwnie - pozornie bardziej angażują się w związek, żeby partner czy partnerka nie zauważyli, że coś nie gra. Według mnie najważniejsza jest rozmowa. Powiedz mu o swoich obawach, zapytaj, dlaczego chowa się z telefonem. Jeśli chcesz się porządnie przygotować do rozmowy, to polecam ten ebook:https://www.s(...)ikacja/ Nauczysz się mówić tak, żeby Twoje słowa docierały. A o to chodzi w Twojej sytuacji, żeby wyartykułować swoje obawy i potrzeby. Trzymam kciuki :)

Napisał(a): ~marian -

Z PRAKTYKI.; Osoba kłamliwa i zdradzająca mruga powiekami. Z Biblii MĄDROŚCI SYRACHA 26.9 Bezwstyd kobiety ujawniają jej nieskromne oczy, i można go go łatwo odczytać po jej powiekach oraz 26.11 Wystrzegaj sie takiej , która wzywa oczyma, i nie zdziw sie,gdy zacznie kusić do złego. Polecam, SALOMONA też.. Szkoda,że sam sie z tymi madrościami zapoznałem dopiero tak późno.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak się zachowuje osoba która zdradza