41
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi28
  • Ocen na +0
41 ppt ?

jak się zemścić (29)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

jak się zemścić

Napisał(a): ~fryda -

Zastanawiam się, jak się zemścić. Chodzi o mojego męża. Wiem, że spotyka się z inną kobietą. Długo nie miałam dowodu, aż wreszcie pojechałam za nim, gdy "jechał załatwić pilne sprawy dla pracy". Jedli kolację w drogiej restauracji, na którą nie stać go, gdy szukaliśmy lokalu na wspólny posiłek... A potem poszli do pokoju hotelowego na piętrze, z którego wyszli dopiero po 3 godzinach. Więc pewność jest. Teraz pozostaje mi zemsta po zdradzie męża. Chcę zrobić coś, by na zawsze zapamiętał, że tak się nie traktuje żony. W końcu nic tak nie boli, jak zemsta kobiety. Nie jestem jednak pewna, co mogę zrobić naprawdę bolesnego i w punkt wymierzonego. Może zemsta na kochance męża będzie dobrym pomysłem? Myślałam też o przebiciu mu opon w samochodzie, ale to chyba za mało w temacie zdrady... Podpowiedzcie, jak się zemścić!

Re: jak się zemścić

Napisał(a): gość -

Myślisz ze zemsta przyniesie ci ulgę ? Czy coś ci to da oprócz chorej satysfakcji ?
Straciłaś już sporo czasu i energii na kogoś kto nie był tego wart . Moja rada , żyj najlepiej jak potrafisz , dbaj o siebie i tryskają energią to najlepsza zemsta .

Reklama

Reklama

Napisał(a): ~Gośc 78 -

Wyczyściła bym konto , znalazła sobie kochanka, i żyła bym pełna garścią jeśli chciała bym trwać w zwiazku tylko ze wzgledu na dzieci. Jesli nie ma dzieci lub są dorosłe . Rozwaliła bym wszystkie jego rzeczy wyczysciła konto i wyjechała gdzies gzdie mnie nie znajdzie . Tej " Pani" pojechała bym i dała w mor...Tyle na temat

Napisał(a): minimax777 -

Co TERAZ ROBISZ ..to nie krzywde JEMU ..a SOBIE. TERAZ masz mysli w swojej swiadomosci polaczone z uczuciami zlosci, zalu, ninawisci pewnie w jakim sensie. Co to robi Tobie ?? ZABIJA CIEBIE, czyli Twoje cialo.. mowie tu LITERALNIE. Nie ma tu odrobiny ZARTU, przerysowania, czy przesady. Te mysli z uczuciami ktore te mysli stratuja ...JAKO EMOCJONALNA ENERGIA ...odkladaja sie w Twoim ciele i beda przyczyna wielu chorob .. a tych moze byc mase... roznej masci. PO CO pytam sie ???? Chcesz szybciej UMIERAC ??? Myslisz ze to co pisze to BAJKI ??? W zadnym sensie. Jesli mi zaufasz, a nie UWIERZYSZ (to glupota) ..to tu opisalem jak to dziala. oto link (wszystko na str 4):https://forum(...)trona,4
Jak sprawdzisz to co napisalem sama ..to bedziesz miala DOWOD ze nie klamie. Latwiej bedzie PRZESTAC robic to o czym teraz myslisz. Tyle wstepu. Przejdzmy dalej.

Czy warto sie MSCIC ???

Oczywiscie ze nie. Nic to nie da ..to jest narzedzie urzywane przez EGOISTE ... i jego samego dobija (ignorancja zycia). ODPUSC mu ..to co zrozbil ...Wybacz na ile umiesz. Wybaczeniem pomagasz SOBIE ...bo zwalniasz ze swojej psychiki OBCIAZENIE (energie ktora Ciebie dobija ...obciaza/meczy/stresuje/odczuwalna jako napiecie/bol w ciele). Nie jest to proste do wykonania ..ale mozliwe. To co napisalem nie znaczy ze masz ZAPOMNIEC i przyjac go z otwartymi ramionami. Ja tego bym nie zrobil. SAM ....ROZWIODL bym sie ...bo to co on zrobil swiadczy ze nie bylo milosci miedzy wami. Po co wiec kisic sie razem dalej ??? Tylko masochista to zrobi ...chyba ze jest wolnym czlowiekiem (nie ma egoizmu w nim) ..wtedy moze mozna myslec inaczej. Ja szybko przeszedlbym do zycia bez myslenia negatywnego o czlowieku ktory mnie skrzywdzil ... i ulozyl sobie go po swojemu (kazdy ma swoj obraz tego czego w zyciu oczekuje).

Jak zamsta bedzie NAJSLODSZA ???

Ta w ktorej ulozysz sobie zycie tak, by on mogl Ci zazdroscic (bedziesz RADOSNA -SZCZESLIWA)...bez wymierzania mu sprawiedliwosci (zemsty). Jego psychika bedzie oczekiwala czegos takiego od Ciebie (wymierzenia zemsty/kary).... jak tego nie dostanie ..to JEMU bedzie CIEZEJ niz przypuszczasz. SUMIENIE bedzie go meczylo wczesniej niz pozniej. A pomysl ... TY nie przylozysz do tego reki .. i zarazem nie dobijesz Siebie .. A ON po czasie nie bedzie mogl sobie miejsca znalezc ... nie bedzie mu latwo. Uwierz mi. Chyba ze jest psychopata. Tak ja bym zrobil .. Ty zrobisz jak uwazasz. Tylko moja OPINIA.

Pozdrawiam i zycze spokoju wewnerznego i radosnego zycia, NOWEJ prawdziwej milosci .... w niedalekiej juz przyszlosci :)))

Reklama

Napisał(a): gość -

Hmm.Ja mogę zagrać twojego kochanka . Będziemy pozorować ze mamy razem romans. Stworzymy iluzję bardzo mocno uczuciowego i dyskretnego związku. Całkiem " przypadkiem" znajdzie naszą korespondencję w twoim telefonie albo w sieci.
Możemy tam być wszystkim i mówić ze robimy wiele .
Ja mogę być "kochankiem" .
Zastanów się jak coś to meil
swwwy@gazeta.pl

Napisał(a): ~stary wuj -

W czasach Bolesława Chrobrego cudzołożników publicznie przybijano za mosznę do mostu targowego i tak pozostawiano.

I bolesne, i wymierzone w punkt, i trudno takie wydarzenie zapomnieć, nawet uczestnicząc w nim z pozycji widza.

Myślę, że podobna kara powinna spotykać najemnych wkręcaczy, którzy generują w internecie sztuczny ruch prowokacyjnymi wpisami.

Napisał(a): ~mmm -

jak raz ciebie zdradzil to bedzie ciebie zdradzal,a ja tam wiem czy to ma sens ,moze poszukaj sobie kochanka,innego tylko nie sugeruj sie samo zemsta,tylko takiego,ktory ci sie podoba byc moze ,nie tylko bedziesz,iala zemste na mezu,ale i przyjemnosc z pierwszym lepszym przyjemnosci zadnej nie bedziesz miala,wiec absolutnie,nie sugeruj sie sama zemsta

Napisał(a): zoffi -

spakuj jego rzeczy i zawieź do kochanki do pracy,powiedz jej ze skoro pieprzy się z twoim mężem więc niech mu pierze,gotuje i utrzymuje go bo ty tego nie będziesz już robić-mina jej będzie bezcena przy jej koleżankach z pracy.Wybaczać raczej nie warto bo po pewnym czasie to się powtórzy a ty nigdy nie zaznasz spokoju,jak będzie się spóźniał z pracy będą cię dopadać czarne myśli ,chyba że masz silna osobowość to jakoś sobie poradzisz tylko czy warto niszczyć zdrowie dla takiego lowelasa
« Wróć do tematów
Do góry strony: jak się zemścić