Odpowiadasz na:
Jak skłonić go do zaręczyn?

~niezaręczona
Temat dodał(a):
~niezaręczona -
Jestem z chłopakiem od 7 lat, mieszkamy razem i wogóle ale on jeszcze mi się nie oświadczył! Moim zdaniem powinniśmy już myśleć o ślubie i zaręczynach i w ogóle takim życiu, a on nic! SIEDEM LAT i nawet się nie oświadczył! Już tracę powoli nadzieję, że kiedyś do tego dojdzie. A nawet jak dojdzie to co? Kolejne siedem lat zaręczyn?! Jak go skłonić do zaręczyn bo już nie wiem?!

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Jak skłonić go do zaręczyn?

Napisał(a): Gość -

Najprawdopodobniej każde z Was chciałoby inaczej widzieć ten związek. Jemu ewidentnie nie przeszkadza fakt, że jest to układ nieformalny, Ty chciałabyś to zmienić. Czy Wy kiedykolwiek rozmawialiście o przyszłości poza wspólnym mieszkaniem? Była mowa o małżeństwie, co on o nim sądzi? Możliwe, że trafiłaś na faceta, który nie będzie chciał ślubu. Jeśli Ci to przeszkadza, musicie porozmawiać. Nie ma sensu ciągnąć związku, który odpowiada głównie jednej stronie. Swoją drogą, coraz więcej facetów tak robi.

Re: Jak skłonić go do zaręczyn?

Napisał(a): gość -

Moim zdaniem nie ma nic gorszego niż ultimatum. Chciała byś dostać pierścionek wiedząc że sama go wymusiłaś? bo ja nie, nic na siłę a poza tym wyszłabyś na kompletną desperatkę. Może wystarczy szczera rozmowa? Ja bym mu delikatnie sugerowała że to już ten czas ale bez naciskania. Mężczyźni inaczej do tego podchodzą i ślub nie jest dla nich aż tak ważny. Moja siostra też długo czekała na pierścionek i się doczekała bez wymuszania.

Reklama

Re: Jak skłonić go do zaręczyn?

Napisał(a): gość -

Moim zdaniem jak po 3 latach niezdecydowliście że na ślub(znczy niby bardzej on niż ty)to po siedmiu latach wspólnego życie( a nie takiego jak tu jakaś pani napsiała że niby tylko ty coś do zwziąku wnoziłaś...Ubawił mnie ten kawałek bardzo :-)sensu slubu nie widać za bardzo.Coś tu kręcisz bo jesteś z facetm który siedem lat cię zwodzi.Znaczy naprwdę wierzę że on może,ale wcale nie musi,cię zwodzić.Ja po prostu niekupuję tego że ty siedem lat,no powiedzmy 5 lat bo okres próbny dla związku musi jednak być,dajesz się wodzić za nos.Pzrykro mi to mówić ale idelany moment żeby faceta "zachęcić" do ślubu już przegapłaś.Coś mi się widzi że osiągnęliście jakiś stopień stabilizacji w byciu razem.Widać że na pewno on to tak widzi .Przez ciebie przemawia już z lekka desperacja.Przepraszam cię ale bycie odpoiwdzialnym w związku polega też na tym że ty jako kobieta powinnaś się samna zastaniwć w kórymś momencie czy ten związek potoczy się w kierunku bardzie sformalizowanym Jako facet powiem tobie że desperacja u kobiety to nie jest porządana cecha którą facet będący w związku chciałby widzieć lub tylo wyczuwać w rozmowie.Naciskając go co osiągniesz?Co to tobie da?Bo może prawda jest inna.Mniej przyjemna dla ciebie.On cię po prostu nie darzy takim samym uczuciem jak ty jego.A nie jak to napisała kóraś z pań myślicielek że facet dostał już od ciebie wszystko więc mu wygodnie jakj jest.Za Enstaina się niewuażam ale coś mi się wydaje że po ślubie on by chciał tego samego jednak co ma teraz.Więc to chyba nie to :-)Osobiście radziłbym albo zakceptować co masz i dalej żyć na na kocią łapę(wiele par tak robi) ale na pierścionek mógłby się szarpnąć jednak.Ot tak.Dla zasady :-)Jest też druga opcja.Ultimatum.Rozstanie albo ślub.Podpowiem od siebie że blef w takiej sytuacjio jest bardzo złym pomysłem jęsli sama w niego nie wierzysz.Z tego co już wiadomo facet kiedy odkryje że blefuesz tylko i niezamierzasz groźby spełnic po prostu znowu postawi na swoim.Tak czy owak masz chyba przechlapane niestety.I t onie jest tylko jego wina.Przykro mi :-(

Re: Jak skłonić go do zaręczyn?

Napisał(a): Gość -

dla was kobiet to takie proste, nie jest to łatwe dla faceta

Reklama