68
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi45
  • Ocen na +0
68 ppt ?

Jak skutecznie golić nogi (46)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Jak skutecznie golić nogi

Napisał(a): gość -

Ja zdecydowałam sie na depilację laserową w Elite w Warszawie, zrobili to profesjonalnie i po dwóch sesjach pozbyłam się raz na zawsze włosów na nogach. Jeśli kiedyś się jeszcze pojawią to pójdę bez wachania raz jeszcze. Teraz jestem ponad 2 lata po i moje nogi nie widziały maszynki od tego czasu. Teraz chyba wybiorę się zrobić sobie laserowo pachy... :)

tak depilacja laserowa jest na pewno najlepszym wyjściem, ale niestety też nie wszyscy mogą się jej poddać, dlatego myślę, że jeśli się będziemy chciały zdecydować to warto się wybrać do miejsca z doświadczeniem i renomą, żeby wszystko poszło sprawnie. Nie ma nic gorszego, jak to, że się zabieg nie uda, albo nie będziemy zadowolone z efektów.

Reklama

wydaję mi się, że wosk będzie dla Ciebie najlepszy rozwiązaniem, depilacja laserowa wciąż jest droga :/ ja chodzę tutajhttp://timeforwax.pl ja w domu nie przeprowadzam zabiegów, bo dosłownie następnego dnia już mam straszny odrost, mam ciemną karnację i czarne włosy, więc maszynki i kremy u mnie odpadają

jak dla mnie to chyba każda metoda byle nie maszynka, bo po niej szybko włosy odrastają i trzeba golić nogi prawie codziennie, więc najlepiej wybrać jakieś sposoby, gdzie efekty będą na dłużej, jak właśnie wosk, depilator, pasta cukrowa, ale i tak jestem podobnego zdania, że najlepszym sposobem na to, żeby się pozbyć włosów jest depilacja laserowa. Jak tylko macie możliwość to się wybierzcie na taki zabieg, bo naprawdę warto.

Reklama

Reklama

Napisał(a): Gość -

uwazam, ze najwazniejszy jest dobry krem/pianka do depilacji. aktualnie uzywam vanity soft expert z bielendy. w pudełku jest jeszcze kompres łagodzący i opóźniający odrastanie włosków no i szpatułka. genialne jest to, ze nie trzeba uzywc golarki, krem tak skutecznie zmiękcza wloski. :) no i przede wszystkim - wloski nie wrastają.

gość Moja ulubiona metoda na pozbycie się niechcianego owłosienia to depilacja pastą cukrową. Polecam salon beauty premium w Poznaniu, na os. Tysiąclecia 30
Byłam tam na depilacji pastą cukrową. Miałam robione łydki, bikini i pachy. Byłam dwa dni orzed wyjazdem na wakacje. Powiem wam, że dwa tygodnie miałam spokój, nie musiałam myśleć o zadnych piankach, kremach i czy już trzeba sie wydepilować bo cos wyrasta :)

pomysł, żeby się wybrać do kosmetyczki jest bardzo dobry. Ja chodziłam bardzo długo na takie zabiegi, ale w końcu wybrałam się do Studia Laser na depilację laserową. Moim zdaniem to jest najlepszy sposób na to, żeby się pozbyć włosów.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • jak golić nogi
  • Jak skutecznie sie depilowac
  • jak ogolic nogi?
  • jak depilowac nogi
  • jak ogolic nogi
  • jak golić nogi maszynką
  • jak golic sie woskiem
  • jak efektywnie golić
  • jak golic nogi
  • golenie nóg