27
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi11
  • Ocen na +0
27 ppt ?

Jak skutecznie odchudzić męża? (12)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jak skutecznie odchudzić męża?

Napisał(a): Gość -

Jesteśmy 7 lat po ślubie i on się strasznie zapuścił, 1o kg nadwagi! Ja pracuje jako nauczycielka wf-u, więc jestem w ruchu. On ma warsztat, a mimo to strasznie utył, jak to zmienić?
Chodzi mi o jakieś skuteczne rady z waszego doświadczenia. Kobietki, jak motywowałyście swoich facetów?

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Re: Jak skutecznie odchudzić męża?

Napisał(a): gość -

najlepiej drogie i kochane żony najpierw spójrzcie na siebie jak wyglądałyście przed złapaniem kilku kilogramów przez waszego męża a potem jeszcze raz na niego i na pewno dojdziecie do wniosku że jest dobrze tak jak jest.

Reklama

gość Mój maż może jeść co chce i ile chce. Ale seks ma tylko jeżeli waży mniej niż 80 kg. Jak ma więcej to może sobie tylko popatrzeć. A ma na co bo kupiłam sobie wibrator.
To nie jest kwestia wagi tylko poziomu tkanki tłuszczowej. Ja ważę 87kg przy 180cm wzrostu ale mam tylko 10% tkanki tłuszczowej. To kwestia regularnego treningu i właściwego odżywiania. Głodówka czy niejedzenie od jakiejś tam godziny są absolutnym błędem. W ten sposób spowalnia się metabolizm a to on jest odpowiedzialny za spalanie. Lepszym wyjściem jest jedzenie mniejszych porcji ale częściej - 5 lub sześć razy. Posiłki muszą być oczywiście wartościowe. Odstawić wszelkie fast foody, zrezygnować z przekąsek typu cheepsy, batoniki, odstawić wszelkie słodzone napoje. Dobre tłuszcze zwierzęce są ok, dobre węglowodany w tym pieczywo są ok pod warunkiem że są pełnoziarniste i ciemne. Broń boże nie jeść mało bo organizm w pierwszej kolejności spali tkankę mięśniową więc mąż będzie nadal otłuszczony tylko będzie mniej ważył. Jeśli to tego mąż dorzuci trochę ćwiczeń aerobowych (2 lub 3 razy w tygodniu po 30 minut biegania, pływania lub roweru), do tego 3 razy w tygodniu ćwiczenia siłowe - mogą być najprostsze typu pompki, drążek to za jakieś dwa miesiące możesz nie poznać męża. Aeroby mogą być krótsze nawet po 5-10 minut ale muszą być wtedy bardzo intensywne np. kilka serii sprintu, bieg pod górkę. To w sumie proste ale wymaga czasu i wytrwałości.

Napisał(a): Gość -

Ale tu nie chodzi chyba o sposoby tylko o zmotywowanie męża. Może zachęć go do aktywnego spędzania weekendów? Jakieś bieganie? Kajaki?
A z domu pozabieraj słodkości i tłuste mięsiwa, trochę zielska dla odmiany na pewno mu nie zaszkodzi. Jeśli chcesz go odchudzić musisz się liczyć czasochłonnym gotowaniem, niestety.
http://www.bi(...)ekon.pl

Skończyłam niedawno odchudzanie z jagodami Acai i powiem, że waga nie wraca. Stoi :) Stanęło na tym, że z 89 kg zrobiło się 68 i to w 3 miesiące. Wyglądam jak swoja młodsza siostra ;)) Te jagody co ja stosowałam to mi poleciła koleżanka, żeby kupić przez portal ultimateslimming.pl. I faktycznie zamówiłam stąd, kosztowało to około 100 zł za 1,5 miesięczną porcję. Te jagody są super wydajne, bo to proszek zmielony do kilku mikronów, przez co ma większą powierzchnię aktywną niż inne.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak skutecznie odchudzić męża?