530
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń26 tys.
  • Odpowiedzi262
  • Ocen na +0
530 ppt ?

Jak skutecznie pokonać trądzik!? (263)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jak skutecznie pokonać trądzik!?

Napisał(a): Gość -

Mam już ponad 20 lat i dalej okropne problemy z trądzikiem. Stosował wiele maści i antybiotyków na skórę i nic nie jest wystarczająco skuteczne.

Czytałam, że bardzo dobre są antybiotyki z tetracyklnią albo leki zawierające izotretynoinę.
Czy ktoś z was to stosował ? Działa? Efekty są trwałe?
A może moglibyście coś polecić, co sami wypróbowaliście?

INTERIA.PL

Re: Jak skutecznie pokonać trądzik!?

Napisał(a): gość -

Poczekaj aż samo zniknie na pewno do 25 roku powinien sie trądzik zmniejszyć lub zniknąć –tak mają mężczyźni. Związek nie polecam może pozostawić czerwone plamy na twarzy oraz blizny, które przez wiele lat moga pozostawać na twarzy. Wywołuje znaczące zmiany w ośrodkowym układzie nerwowym, moze sie przycznynic do nowotworów przysadki lub watroby. Wpływa na krzepliwość krwi...

Reklama

Reklama

nie stresujesz się czymś? zrób badanie na poziom kortyzolu (hormon stresu własnie), ja miałam bardzo podwyższony i okropne problemy z cerą! przez rok brałam izotek pod ścisłą kontrolą dermatologa i wszystko pięknie zeszło.

Stosowałam drogą kurację z wyżej wspomnianymi lekarstwami. Kuracja zaczyna się od antybiotyków, które zaleczają wypryski. Potem bierze się już lekarstwo , np. Izotek ( o ile dobrze pamiętam nazwę) i......... dzieją się cuda, które kończą się jakieś pół roku do roku po zakończeniu kuracji.:( Tak było przynajmniej w moim i mojej koleżanki przypadku. Jakieś 1500 złotych wydane, a efekt krótki. Może i warto, bo w czasie brania skóra jak u niemowlaka, makijaż nałożony rano wieczorem wyglądał tak samo, ale szkoda, że tak krótki efekt. Oczywiście są tez skutki uboczne. Trzeba robić badania, bo wątroba jest obciążona. Nie wolno zajść w ciążę, poza tym skóra jest bardzo, bardzo wysuszona i trzeba uważać na słońce. To takie kilka uwag w tej sprawie. Oczywiście każdy organizm jest inny i może pomóc na dłużej, ale chciałabym jednak pokazać, jakie jest ryzyko. Pozdrawiam

Reklama

wydaje mi sie ze to wszystko jest w genach Ja mialam problem z tradzikiem , dopiero po 35 przeszlo i mam teraz normalna cere - pomagaly mi tabletki antykoncepcyjne LESINE
MOj syn ma tez tradzik , 18 lat ale chlopak ma inaczej Jak przystojny to nawet z tradzikiem zle nie wyglada Dla kobiety to wyrok,dobrze ze sa fluidy , ale to jeszcze bardziej zatyka pory i niszczy cere na dluzsza mete Chyba wizyta u dermatologa wskazana Nie choc do kosmetyczki bo mi dermatolog powiedziala ze nei wolno wyciskac !!!!

olivkka Mam już ponad 20 lat i dalej okropne problemy z trądzikiem. Stosował wiele maści i antybiotyków na skórę i nic nie jest wystarczająco skuteczne.

Czytałam, że bardzo dobre są antybiotyki z tetracyklnią albo leki zawierające izotretynoinę.
Czy ktoś z was to stosował ? Działa? Efekty są trwałe?
A może moglibyście coś polecić, co sami wypróbowaliście?

Jak zwykle każdy pomyśli, że jestem kolejną osobą robiącą sobie jaja... otóż nie. Sposób jest niekonwencjonalny ale pochodzi od Pani Dermatolog (nie ważne gdzie i jakiej), co najważniejsze sposób jest sprawdzony i skuteczny! Niestety też mocno kontrowersyjny co zawęża możliwości stosowania go w otwartym obiegu...
Sperma. Tak, dobrze czytacie. Zawiera m.in. putrescynę, sperminę, spermidynę i kadawerynę (odpowiedzialne za zapach i smak spermy), witaminę C, prostaglandyny, lipidy, aminokwasy, enzymy, hormony steroidowe, witaminę B12, fruktoza, cholesterol, mocznik, cynk, wapń, magnez, selen. Nie ma lepszej mieszanki do pielęgnacji skóry twarzy. Jak stosować? Na zasadzie maseczki a potem gdy zasycha spłukiwać ciepłą wodą...
No to wybór zostawiam Wam...

masc benzacne bez recepty jest swietna i mydlo siarkowe, oczywiscie potrawy maja tez na to wplyw oraz ocholna dbalosc o cere zmywanie makijazu wieczorem, oczyszczanie itp. u mnie duzo kolezanek skarzy sie na tradzik mimo ze maja +20 lat ale robia podstawowy blad bo ida spac w makijazu zeby ich facet zawsze mial piekna kobiete przy boku nie wazne ktora to godzina a rano storuja tony kosmetykow nie tedy droga

Moge polecic klanchole to sok z kwiatka - zarówno możesz to stosować zewnetrznie jak i pić - moze ci pomoże mnie pomogło a mam 37 lat i problemy z trądzikiem :) Taki prosty lek a tak mało doceniony - a i jeszcze nie zapominaj o aloesie tez ma takie właściwości - pozdrawiam i mam nadzieję że ci pomoże .

Też miałam z tym problem.Dobre kosmetyki nawet nie pomagały. I w końcu ktoś znalazł sposób aby zniknął u mnie ten problem.Znajomy polecił konsultanta który pomógł mi. Teraz mówią, że wyglądam młodziej, lepiej. I faktycznie świetnie się czuję. Tajemnica polega na tym, że Odżywiam się zdrowo , jem owoce i warzywa, jem regularnie, zaczynam też od zdrowego śniadania co jest najważniejsze w tym wszystkim(zdrowesniadanie.info/gberes ; idealnafigura.com/gberes)
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • trądzik forum
  • jak pokonać trądzik
  • tradzik forum
  • pokonac tradzik
  • tradzik forum.
  • tradzik firum
  • czym mozna pokonac tradzik
  • jak przezwyciężyc trądzik
  • urządzenie darsonval forum
  • kasza manna a tradzik
  • tradzik bez antybiotyku
  • tradzik po 18
  • darsonval forum
  • curosion na tradzik
  • tradzik ciekawe strony
Do góry strony: Jak skutecznie pokonać trądzik!?