219
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń14 tys.
  • Odpowiedzi78
  • Ocen na +0
219 ppt ?

Jak skutecznie pokonać trądzik? (79)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Jak skutecznie pokonać trądzik?

Napisał(a): gość -

W moim przypadku zadziałały tabletki IQFACE.Na swojej skórze przetestowałam już nie jedną rzecz ale niestety efektów nie było.A w tym wypadku wystarczyły trzy miesiące żebym na nowo ze spokojem mogła patrzeć w lustro.

INTERIA.PL

U mnie trądzik to koszmar. Naprawdę popularne maści nic nie dają i coraz częściej myślę o tym, żeby zajął się tym ktoś profesjonalnie, tzn. jakiś specjalista. Czy to może bardziej pomóc? Czy ktoś chodził z tym do dermatologa?

Ja byłam raz i rady które dał mi dermatolog nie za bardzo mi posłużyły.Teraz jestem na etapie tabletek IQFACE i czekam na efekty.Nie zapeszając pierwsze małe zmiany na lepsze juz są ale do pełni szczęścia jeszcze daleko.

Reklama

Ja jedynie mogę się wypowiedzieć w temacie tabletek które radzą sobie z problemami cery trądzikowej.Bo właśnie dzięki tabletka iqface stan mojej skóry poprawił się i to bardzo.Więć jeżeli ktoś ma tylko tego typu problem to jak najbardziej warto siegnąc po tego typu tabletki.

Jeżeli tu mowa o różnego rodzaju tabletkach to ja polecam tabletki IQFACE. Są to tabletki skierowane do osób z problemem trądzikowym. Muszę powiedzieć że w moim przypadku te tabletki spisały się znakomicie. Dzięki nim pozbyłam się tego przykrego problemu. W końcu wyglądam jak normalna dziewczyna

Reklama

Napisał(a): Gość -

Mi bardzo pomogl Nonacne suplement ,moze inni sa innego zdania ale ja uwazm ze te wszystkie masci i kremy sa nic nie warte , skorze trzeba pomoc od wewnatrz i dopiero wtedy widac jakies efekty . ja to wszystko pisze w oparciu o moje doswiadczenia moze sa osoby ktorym kosmetyki pomagaja ale wyprobowalam chyba wszystkiego i nic mi tak nie pomoglo jak tohttp://nplink(...)IcLE8Cw

Reklama

Ale nie wszystkim. Ja w sumie po długiej walce z pryszczami przetestowałam wiele rzeczy(jedyne na co się nie zdecydowałam to antybiotyk)Najlepsze efekty uzyskałam po zastosowaniu IQFACE.Więc jeżeli ktoś ma problem skórny to warto spróbować tych tabletek.

mi antykoncepcja nie pomagala a przy niektorych tabletkach problem sie nawet nasilał , kazda z nas jest inna i kazda inaczej reaguje , slyszalam od niektorych dziewczyn ze pomogly im tabletki anty. mnie niestety nie pomagaly wiec musialam poszukac czegos nowego no i znalazlam i na szczescie zadzialalo

Najważniejsze jest zadbanie o stany zapalne które zapewnie niestety są na naszej twarzy. Mi pomagał Alaclarin, ma w sobie ekstrakt z szałwii który delikatnie łagodzi i uspokaja naszą cerę. Po miesiącu połowa problemu zniknęła i aktualnie jest coraz lepiej. :) Mojej koleżane wyleczył on trądzik. :)

Ciężko powiedzieć co jest najskuteczniejsze, ale u mnie się sprawdziły tabletki IQFACE. Efekt był bardziej niż zaskakujący, bo brak pryszczy to jedno, a druga sprawa to brak jakichkolwiek zaczerwienień. Tego kompletnie się nie spodziewałam!

Według mnie najlepszym środkiem są tabletki IQFACE. Wiem bo sam ich używałam, a przedtem stosowałem dużo innych środków i niestety nie było pożądanych efektów. Według mnie warto spróbować.Na pewno pomoże. Ijest bez recepty.

Też miałem trądzik dobre 4 lata do momentu kiedy nie zdobyłam tabletek IQFACE one są po prostu niesamowita!! Trądzik był naprawdę intensywny, ale po 1 tygodniu zobaczyłem niewyobrażalne efekty a po trzech miesiącach stosowania prawie całkowicie znikł . Wiem że w to ciężko uwierzyć, ale próbowałam już naprawdę czasem bardzo drogich środków i nic a tu tak niespodzianka
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • trądzik forum
  • lactocer opinie
  • czym pokonac tradzik
Do góry strony: Jak skutecznie pokonać trądzik?