510
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń33 tys.
  • Odpowiedzi177
  • Ocen na +0
510 ppt ?

Jak skutecznie pozbyć się oponki na brzuchu (178)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jak skutecznie pozbyć się oponki na brzuchu

Napisał(a): Gość -

Hej, problem jak w temacie. Potrzebuję skutecznej metody na pozbycie się tego balastu... Nie umiem być na diecie więc ćwiczę brzuszki ale czy to pomoże pozbyć się niechcianego tłuszczu z brzucha? A może zacząć brać tabletki na odchudzanie? Błagam dziewczyny pomóżcie mi bo mój brzuch doprowadza mnie do szału, nie lubię się bardzo przez to :(
INTERIA.PL

Re: Jak skutecznie pozbyć się oponki na brzuchu

Napisał(a): gość -

Witam, mam podobny problem co pewien czas i taką sama niechęć do diet ... Ale gdy jestem wystarczająco zdeterminowana, przestaję jeść pieczywo, ziemniaki i słodycze. I to NAPRAWDĘ pomaga. Powodzenia.Pozdrawiam.

Napisał(a): Gość -

Odpowiednia dieta i ćwiczenia cardio (rower, bieganie, basen) brzuszki mało daja przy spalaniu oponki, bardziej kształtują mięśnie brzucha niż spalają tłuszcz. Do tego mozna kupić pas neoprenowy pomaga, człowiek bardziej się poci na brzuchu i wypaca wodę a to daje niewielki ale zawsze jakiś efekt

Dziewczyny czy widziałyście budującą się chałupę z drewna, a stała się z cegły. Co budujesz to masz. Na temat żywienia pięknie opisuje hales 2 i misza 46 na forach. Pomyśl co wogóle piszesz. Nic z niczego.

Pozbycie sie opony to sprawa indywidualna. Jednym wystarczy sam basen, innym dieta i inni musza tyrać (większość). Id do specjalisty od żywienia i zapisz się do do studia fitness gdzie maja profesjonalnego trenera i kursy. Cudów nie oczekuj. Zrzucenie kilogramów zawsze trwa i jest tylko i wyłącznie zależne od twojej determinacji.

Z TEGO CO WIEM TA SUTINERKA KOĆIOLEK SZANTAŻEWAŁA AURILKE, BO SPOTYKAŁA SIĘ Z TOBĄ, POTEM SLAD ZAGINĄ, PEWNIE WYWIOZŁA, JUZ NA MIESZKANIU DAWAŁA JEJ W KOŚC MIESZKANIE POLANE ODCZYNNIKAMI, TO JEST MAFIA NRKA, DAM ZNAC !

brzuszki nie spalają tłuszczu, ale rzeźbią mięśnie. Tobie przydatne będą aeroby, np. pływanie, bieganie, jazda rowerem, aerobik. No i dieta oczywiście. Piszesz, że 'nie umiesz być na diecie'. Ale bez diety nie będzie wymarzonej sylwetki!

Napisał(a): kamykowa -

mi pomogło hula hop, ale nie takie zwykłe jak dla małych dziewczynek tylko specjalne masujące, z gumowymi kulkami po wewnętrznej stronie. Można takie znaleźć w sklepach sportowych albo na allegro. Na początku boli ale efekty widać po dwóch tygodniach. Nie jest to ćwiczenie wysiłkowe, nawet się nie zmęczysz a do tego możesz np. robić to przed telewizorem :D

koleżanka kamykowa ma rację z tym hula hopem :)
ja dodam od siebie, że min 3 x w tygodniu aktywność fizyczna, same brzuszki raczej nie przyniosą efektów plus oczywiście odpowiednia dieta, pamiętajcie jesteście tym co jecie

I tu się zgadzam w 100%. Już niewielki brzuszek jest groźny dla naszego zdrowia. Też miałem ten problem, lekarz mi zalecił zrzucić tu i ówdzie. Polecił mi znajomy świetną metodę(idealnafigura.com/gberes), dzięki której teraz wyglądam lepiej a co najważniejsze świetnie się teraz czuje.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • jak pozbyć się oponki na brzuchu
  • jak skutecznie pozbyć się brzucha
  • jak pozbyć się oponki
  • jak pozbyc sie oponki na brzuchu
  • pozbyc sie oponki na brzuchu
  • jak skutecznie pozbyc sie brzucha
  • jak się pozbyć oponki
  • JAK NAJLEPIEJ POZBYĆ SIĘ BRZUCHA
  • jak pozbyc sie oponki
  • jak pozbyc sie brzucha
  • jak pozbyc sie oponki na brzuchu
  • jak pozby si brzucha forum
  • pozbywanie się oponki z brzucha
  • Jak pozbyć się oponek z brzucha w tydzień?
  • jak skutecznie pozbyć się oponki na brzuchu
Do góry strony: Jak skutecznie pozbyć się oponki na brzuchu