508
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń33 tys.
  • Odpowiedzi176
  • Ocen na +0
508 ppt ?

Jak skutecznie pozbyć się oponki na brzuchu (177)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Jak skutecznie pozbyć się oponki na brzuchu

Napisał(a): ~LifeistheVibe -

Hej wszystkim:)
Uważam, że w pozbyciu się brzuszka najważniejsza jest jednak dieta, wiem to z własnego doświadczenia. Ograniczenie słodyczy, pszenicy i węglowodanów do podstawa.

Stworzyłam kilka prostych zasad, które stosuję i pozwalają mi utrzymać fajną sylwetkę bez większych problemów. Jeżeli jesteś zainteresowana zapraszamhttps://lifei(...)17/05/0 3/5-sposobow-na-jak-spalic-tluszcz-z-brzucha/
INTERIA.PL

Napisał(a): ~VIVALDI -

gość brzuszki nie spalają tłuszczu, ale rzeźbią mięśnie. Tobie przydatne będą aeroby, np. pływanie, bieganie, jazda rowerem, aerobik. No i dieta oczywiście. Piszesz, że 'nie umiesz być na diecie'. Ale bez diety nie będzie wymarzonej sylwetki!
TAK TAK TAK, bez diety nic nie będzie (tzn będzie ale wydalenie w WC).
Jeżeli brzydzisz się dietą to zapraszam do siebie - mam dużo atrakcyjnej pracy, podczas której spalisz sporo - chodzi o oponki i tłuścik.
Codziennie przegląd sylwetkie, etc
polecam się [b][/b]

Napisał(a): ~KajaSk -

Powiem może jak to z mojej strony jak to wygląda. jestem osobą dość aktywną, lubię długie spacery, basen, fitness. Jestem raczej szczupłą osobą jednak denerwowały mnie pewne mankamenty jak boczki, fałdki czy oponka. Zaczęłam podpytywać się dziewczyn z siłowni, szukać w internecie i zdecydowałam się na zakup Efedryny, leku często używanego przez kulturystki/kulturystów który przyczynia się do budowania beztłuszczowej sylwetki. Zamówiłam od dziewczyny z internetu Marty (kom.792 631 684) i jestem bardzo zadowolona. Boczki i oponka zniknęły, zarysowały się bardzo fajnie mięśnie, kilka zbędnych kilogramów też spadło.

Napisał(a): ~Aga -

na brzuch cardio najlepsze :) a do ułatwienia i przetrwania diety polecam fitt spray pro. Po psiknięciu chęć na podjadanie przechodzi, więc bez problemu wytrzymuję do godziny w której powinnam zjeść posiłek. I zauważyłam spadek wagi już po pierwszym tygodniu stosowania, ciekawa jestem jak to dalej będzie :)

Napisał(a): ~Abby -

Witaj, żadne zabiegi czy kuracje bez chociażby najmniejszego wysiłku nie przybliżą Cię do wymarzonej sylwetki. Najważniejsze w tym wszystkim jest zdrowa dieta, pozbawiona szybkich, tłustych potraw , słodyczy itd oraz wysiłek fizyczny. Nie jest tajemnicą iż w celu uzyskania założonego efektu musisz pracować nad całym ciałem a nie tylko częścią a więc może być rower, dłuższe spacery, może aerobik, basen czy siłownia? Warto także pomyśleć nad środkiem przyspieszającym redukcje wagi. Z mojej strony mogę polecić Efedrynę, lek często używany przez sportowców, kulturystów który przyczynia się do budowania beztłuszczowej sylwetki opartej na ładnie zarysowanych mięśniach. Zamawiam ją cyklicznie już od dłuższego czasu od Kasi (kom. 739 202 359), pewna i sprawdzona sprzedawczyni, zawsze pomocna. Sama przesyłka bardzo szybka, dodatkowo jak coś można sprawdzić zawartość przed zapłatą.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • jak pozbyć się oponki na brzuchu
  • jak skutecznie pozbyć się brzucha
  • jak pozbyć się oponki
  • jak pozbyc sie oponki na brzuchu
  • pozbyc sie oponki na brzuchu
  • jak skutecznie pozbyc sie brzucha
  • jak się pozbyć oponki
  • JAK NAJLEPIEJ POZBYĆ SIĘ BRZUCHA
  • jak pozbyc sie oponki
  • jak pozbyc sie brzucha
  • jak pozbyc sie oponki na brzuchu
  • jak pozby si brzucha forum
  • pozbywanie się oponki z brzucha
  • Jak pozbyć się oponek z brzucha w tydzień?
  • jak skutecznie pozbyć się oponki na brzuchu
Do góry strony: Jak skutecznie pozbyć się oponki na brzuchu