516
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń33 tys.
  • Odpowiedzi181
  • Ocen na +0
516 ppt ?

Jak skutecznie pozbyć się oponki na brzuchu (182)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Jak skutecznie pozbyć się oponki na brzuchu

Napisał(a): gość -

tudd Hej, problem jak w temacie. Potrzebuję skutecznej metody na pozbycie się tego balastu... Nie umiem być na diecie więc ćwiczę brzuszki ale czy to pomoże pozbyć się niechcianego tłuszczu z brzucha? A może zacząć brać tabletki na odchudzanie? Błagam dziewczyny pomóżcie mi bo mój brzuch doprowadza mnie do szału, nie lubię się bardzo przez to :(
Cwiczyć, 10 brzuszków codziennie, po tygodniu masz pierwsze efekty, potem zwiększ ilość o 10 i nie zaprzestawaj i bądź konsekwentna, codziennie!. Jak już spalisz sadło, to wyłoni się płaski i mocny , ładny brzuch. A jak sama nie dasz rasy pilnować ćwiczenia to zapisz się na aerobik, czy cos takiego.
INTERIA.PL

Napisał(a): Gość -

anna222 Po pierwsze to zalezy ile masz lat ,po 40 trudno zgubic opone.......gdy masz od 20 -30 lat to trzeba wziasc sie do roboty tj. sprzatanie w domu,mycie okien,i inne prace domowe a mniej myslenia o jedzeniu a napewo schudniesz
Dobre to chyba nie mogłabyś nic innego robić tylko chałupę czyścić. Lepszy jest rower i to z większa prędkością a nie plotkarską... trzeba się napocić żeby spalić tłuszcz, a ten z brzucha schodzi jako ostatni więc będzie najtrudniej...

Reklama

Chyba wiele osób ma z tym problem, żeby schudnąć z tak zwanej oponki, czytałam trochę o tymhttp://vivala(...)52.html na pewno trzeba ćwiczyć, ale nie tylko brzuszki, najlepiej angażować w pracę wszystkie mięśnie. Dobrze jest zapisac się na siłownie i stosować odpowiednią dietę, aby tkanka tłuszczowa nie gromadziła się nadmiernie w organiźmie :)

Reklama

http://skippyfile.com/z2a8mh_B wchodzicie w ten link wypełniacie ankiete i macie wszelkie instrukcje co do diety już w 2 miesiące możesz schudnąć 15kg ! BEZPIECZNA DIETA !! POLEGAJĄCA NA ŁATWYCH ĆWICZENIACH I SPECJALNYM ODŻYWIANIU SIĘ !!!

Reklama

kamykowa mi pomogło hula hop, ale nie takie zwykłe jak dla małych dziewczynek tylko specjalne masujące, z gumowymi kulkami po wewnętrznej stronie. Można takie znaleźć w sklepach sportowych albo na allegro. Na początku boli ale efekty widać po dwóch tygodniach. Nie jest to ćwiczenie wysiłkowe, nawet się nie zmęczysz a do tego możesz np. robić to przed telewizorem :D
A jak się to hula hop nazywa mieszkam za granicą muszę poszukać na ebayu no ale jakoś to wpisać muszę po Angielsku oczywiście:)

Zacznij się ruszać, odstaw fast foody i słodycze , zacznij pić więcej wody od 2 do 3 litrów , staraj się nie jeść 3 h przed snem. A propos aktywności to polecam ćwiczenia kardio (rowerek, oirbitrek, bieganie, skakanka) minimum 15 min dziennie. Ja od tego zaczynałem.
Zapraszam na bloga o diecie i ćwiczeniachhttp://zrzucb(...)ot.com/ znajdziecie tam wiele informacji na temat odchudzania i zdrowego stylu życia. Przepisy potraw , opisy ćwiczeń wraz ze zdjęciami i filmami. Blog prowadzę by pokazać na swoim przykładzie że da się schudnąć , znajdziecie tam również zdjęcia moich postępów. Zapraszam Serdecznie
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • jak pozbyć się oponki na brzuchu
  • jak skutecznie pozbyć się brzucha
  • jak pozbyć się oponki
  • jak pozbyc sie oponki na brzuchu
  • pozbyc sie oponki na brzuchu
  • jak skutecznie pozbyc sie brzucha
  • jak się pozbyć oponki
  • JAK NAJLEPIEJ POZBYĆ SIĘ BRZUCHA
  • jak pozbyc sie oponki
  • jak pozbyc sie brzucha
  • jak pozbyc sie oponki na brzuchu
  • jak pozby si brzucha forum
  • pozbywanie się oponki z brzucha
  • Jak pozbyć się oponek z brzucha w tydzień?
  • jak skutecznie pozbyć się oponki na brzuchu
Do góry strony: Jak skutecznie pozbyć się oponki na brzuchu