516
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń33 tys.
  • Odpowiedzi181
  • Ocen na +0
516 ppt ?

Jak skutecznie pozbyć się oponki na brzuchu (182)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Jak skutecznie pozbyć się oponki na brzuchu

Napisał(a): gość -

Żadne brzuszki Ci w tym nie pomogą. Ćwiczenia mięśni brzucha tylko modelują mięśnie, powiększają ale nie ma czegoś takiego jak miejscowe spalanie tłuszczu tam gdzie chcesz. To że zaczniesz ćwiczyć mięśnie brzucha nie sprawi że spalisz tłuszcz z brzucha. Organizm jest tak skonstruowany że spala kalorie z całego ciała równomiernie i nie da się miejscowo odchudzić, musisz zadbać o całokształt i schudnąć to i na brzuchu zauważysz efekty :) Ja poszłam szybszą drogą ;) Znajoma była czasowo w Stanach, jak wróciła przywiozła mi tabletki odchudzające Forever Slim, a też widziałam je na allegro do kupienia. Po nich z optymalną dietą schudłam 6 kilogramów już po miesiącu odchudzania z wyjątkiem basenu w weekendy bez ćwiczeń ;) Więc nie było ciężko a na diecie na pewno bym tyle nie schudła w takim czasie ;)

Pozdrawiam
Naomi
INTERIA.PL

kup sobie urządzenie do masażu i stosuj codziennie 5 minut, bardzo fajne efekty bo rozbija tłuszcz. Ja tez wspomagam się slimgreen trio to jest zielona kawa i ona tez trochę spala tłuszcz. Z ćwiczeń to najlepszy jest basen - bo on zmusza wszystkie mięśnie do pracy. I nie poddawaj się, trzeba walczyć. W końcu się uda!

Reklama

Reklama

Napisał(a): frezja34 -

gimnastyka! ja sie nigdy nie moglam za to zabrac a bo to za malo czasu a bo to dziecko, zawsze jakas wymówka, zmusiłam sie w końcu tym wynalazkiemhttp://www.ac(...)ll.html kosztuje malo i miesci sie wszedzie jak spuszczam powietrze, siedze juz tylko na niej, na fotelu to tylko mi .. siedzenie roslo.

Reklama

Napisał(a): klassykkkaaa -

Ćwiczenia! Najlepiej takie, które uaktywniają te dolne mięśnie brzucha i pozwala na zintensyfikowanie spalania właśnie w tym miejscu. Co prawda osobiście nie doradzę Ci żadnego z nich, ale znam świetną stronę internetową -http://www.zr(...)com.pl/ - gdzie za darmo się rejestrujesz i wirtualny trener dobiera dla Ciebie program i dietę. Skupia się na twoich głównym problemie i dobiera taki zestaw żywieniowy i ćwiczenia, abyś mogła jak najszybciej pozbyć się np. tłuszczyku z ud albo właśnie oponki z brzucha. Działa!

Napisał(a): Gość -

nie da się zrzucić tłuszczu z jednej wybranej partii ciała, to powie każdy trener, niektórzy myślą,że jak będą robić same brzuszki to zgubią tłuszcz i będzie 6pak. śmiechu warte, na ogół robi się tak,że robi się intensywne treningi aerobowe, które najbardziej spalają tłuszcz, a żeby jeszcze to podkrecić można dorzucić suplementy diety, które podnoszą termogenezę organizmu np. figura extraslim herbapolu no i jazda. na treningu pocisz się jak świnka, i dopiero jak zrzucisz tłuszczyk, można porobić brzuszki i ostatecznie pozbyć się oponki. tak wygląda skrócona instrukcja eliminacji oponki ;)

Na pewno ćwiczenia plus zdrowe żywienie. Możesz też spróbować programu odchudzania Dieta1. Wiem, wiem, nie lubisz żadnych diet. Ale ta dieta jest "stosunkowo przyjemna" - pijesz pyszne koktajle proteinowe jako zamienniki posiłków, raz lub dwa razy dziennie - i nie chcę Ci się jeść, przestajesz mieć kłopoty z napadami wilczego apetytu. Tak więc warto wszystko to razem połączyć.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • jak pozbyć się oponki na brzuchu
  • jak skutecznie pozbyć się brzucha
  • jak pozbyć się oponki
  • jak pozbyc sie oponki na brzuchu
  • pozbyc sie oponki na brzuchu
  • jak skutecznie pozbyc sie brzucha
  • jak się pozbyć oponki
  • JAK NAJLEPIEJ POZBYĆ SIĘ BRZUCHA
  • jak pozbyc sie oponki
  • jak pozbyc sie brzucha
  • jak pozbyc sie oponki na brzuchu
  • jak pozby si brzucha forum
  • pozbywanie się oponki z brzucha
  • Jak pozbyć się oponek z brzucha w tydzień?
  • jak skutecznie pozbyć się oponki na brzuchu
Do góry strony: Jak skutecznie pozbyć się oponki na brzuchu