516
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń33 tys.
  • Odpowiedzi181
  • Ocen na +0
516 ppt ?

Jak skutecznie pozbyć się oponki na brzuchu (182)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Jak skutecznie pozbyć się oponki na brzuchu

Napisał(a): Gość -

Najlepiej zastosować kilka metod jednocześnie, tak aby się nawzajem uzupełniały. Niezwykłą "siłę rażenia" ma połączenie aktywności ruchowej takiej jak bieganie czy rower, diety obniżającej dzienną ilość kalorii oraz "wspomagacz" w rodzaju suplementu diety. Takim wspomagaczem może być [url=http://zielona-kawa.com.pl]zielona kawa[/url]. Moje dwie koleżanki stosują tą metodę "potrójnego uderzenia". Daje niesamowite efekty. Pozdrawiam
INTERIA.PL

Napisał(a): gość -

ja po ciązy miałam mega problem z pozbyciem się oponki z brzucha. cwiczenia plus dieta pomagaly ale minimalnie. Generalnie to cała schudłąm tylk oten tluszcz na brzuchu jakos zostawal. Kremy i masaze tez pomagaly ale bardziej na to ze skora robila sie bardziej napieta i gladka. Zdecydowalam sie na pomoc medycyny. Nie lipo bo do tej jakos niegdy nie mialam przekonania, a lasery odpadaly bo mam skore naczynkowa. Zdecydowalam sie na zeltiq czyli zamrozenie tluszczyku. Na efekt musiałam poczekac tak okolo 3 miesiace ale jest!! :) mialam jeden zabieg, to sie nazywa jedno przylozenie a z brzuszka zeszło mi tak 4 cm w obwodzie. Efekt jest super!!! :) bardzo polecam! Ja mieszkam w michalowicach kolo krakowa i w malopolskiem najtaniej ten zabieg znalazlam i ja sama robilam w osteomed w krakowie, w centrum. Efekt jest a ja sie tam wybieram jeszcze na jeden zabieg na pewno

Weider jest bez sensu jeśli chodzi o gubienie oponki, bo nie spala się przy tym tłuszczu a jedynie wyrabia się mięśnie pod warstwą tłuszczyku przez co brzuch wydaje się jeszcze większy. Najlepsze są ćwiczenia areobowe, przy których tętno będzie wynosić koło 140. Jeśli nie wierzysz możesz jeszcze popytać na daymynews.pl, bo widziałam tam taki temat.

Reklama

a to chyba zależy od tego jaka to jest oponka, bo jeśli po ciąży to naprawdę ciężko się jej pozbyć i w tym myślę najlepsza byłaby plastyka brzucha. Sama miałam z tym problem i już byłam na konsultacjach u dra Osucha, żeby się jej pozbyć

Próbowałyście ćwiczeń na piłce gimnastycznej? Ja polecam, najlepszy sposób na pozbycie się BRZUCHA. Trzeba tylko uważać na jakiej piłce się ćwiczy, bo jest wiele, które nie powinny wyjść na rynek ze względu na nasz kręgosłup. Dlatego polecam wam piłke firmy Actimed. Super sprawa!

Reklama

Trzeba być przede wszystkim aktywnym fizycznie, systematycznie ćwiczyć - po czasie efekty powinny być znaczące. Prawda jest taka, że w tym momencie ciężko jest schudnąć bez wsparcia, sama wiem po sobie jak było. Dopóki nie miałam tych tabletek -http://www.sl(...)m24.pl/ miałam poważne problemy z utrzymaniem wagi na odpowiednim poziomie, szczególnie przez fatalną dietę. Teraz to wszystko zmieniłam, brzuszek mam już płaski, dokładnie tak, jak sobie wymarzyłam.

Wyczytałam na daymynews.pl, że najskuteczniejsze w spalaniu oponki są ćwiczenia areobowe tętnem tak ok. 140. Ćwiczenia wzmacniające mięśnie brzucha podobnież słabo wpływają na spalanie tkanki tłuszczowej, przez co mięsień rośnie, tłuszczyk zostaję i przez to brzuch optycznie wydaje się większy,

Reklama

gość Wyczytałam na daymynews.pl, że najskuteczniejsze w spalaniu oponki są ćwiczenia areobowe tętnem tak ok. 140. Ćwiczenia wzmacniające mięśnie brzucha podobnież słabo wpływają na spalanie tkanki tłuszczowej, przez co mięsień rośnie, tłuszczyk zostaję i przez to brzuch optycznie wydaje się większy,
Też spotkałam się z taką opinią, tyle, że mi ją przedstawił trener na siłowni, czyli coś w tym musi być.

Potrzebne przede wszystkim ćwiczenia i aktywność fizyczna. Dalej - rozsądna dieta, trzeba rezygnować ze wszystkiego co szkodliwe. Wprowadźcie sobie naturalny wspomagacz odchudzania, doskonale się sprawdzi foreverslim. Przy odpowiedniej systematyczności można rzeczywiście całkowicie zmienić sobie życie. Da się chudnąć, chociaż wiem że dojście do tej skutecznej diety wymaga czasu...

gość
gość Wyczytałam na daymynews.pl, że najskuteczniejsze w spalaniu oponki są ćwiczenia areobowe tętnem tak ok. 140. Ćwiczenia wzmacniające mięśnie brzucha podobnież słabo wpływają na spalanie tkanki tłuszczowej, przez co mięsień rośnie, tłuszczyk zostaję i przez to brzuch optycznie wydaje się większy,
Też spotkałam się z taką opinią, tyle, że mi ją przedstawił trener na siłowni, czyli coś w tym musi być.
To tętno to chyba nie musi być na sztywno 140 tylko zależy też od wieku osoby, która ćwiczy itp. czy się myle?

W moim przypadku skuteczniejszy od diety był zabieg odsysania tłuszczu w klinice elite. Wcześniej nic nie pomagało, nawet częste ćwiczenia. Może miałam go za dużo nie wiem, ale teraz czuję się lżejsza i mlodsza :)
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • jak pozbyć się oponki na brzuchu
  • jak skutecznie pozbyć się brzucha
  • jak pozbyć się oponki
  • jak pozbyc sie oponki na brzuchu
  • pozbyc sie oponki na brzuchu
  • jak skutecznie pozbyc sie brzucha
  • jak się pozbyć oponki
  • JAK NAJLEPIEJ POZBYĆ SIĘ BRZUCHA
  • jak pozbyc sie oponki
  • jak pozbyc sie brzucha
  • jak pozbyc sie oponki na brzuchu
  • jak pozby si brzucha forum
  • pozbywanie się oponki z brzucha
  • Jak pozbyć się oponek z brzucha w tydzień?
  • jak skutecznie pozbyć się oponki na brzuchu
Do góry strony: Jak skutecznie pozbyć się oponki na brzuchu