Twój post został dodany

24
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń115
  • Odpowiedzi22
  • Ocen na +2
24 ppt ?

Jak skutecznie reklamować własną firmę? (23)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Jak skutecznie reklamować własną firmę?

Napisał(a): ~totylkoja67 -

Hmmm Najskuteczniejszą formą reklamy w dzisiejszych czasach jest reklama u lidera opinii-blogera. Ogólnie mówiąc nie polecałabym firm/agencji bo to straszni naciągacze na niekoniecznie skuteczne usługi. Osobiście mogę polecić blogera który nie bierze dużo za reklamę a ma zasięgi liczone w setkach tysięcy ludzi. Mam nawet do niego kontakt e-mailowy (dovado123@gmail.com), jak coś można do niego śmiało pisać.
INTERIA.PL

Re: Jak skutecznie reklamować własną firmę?

Napisał(a): ~hola112 -

Najskuteczniejszą formą reklamy w dzisiejszych czasach jest reklama u lidera opinii-blogera. Ogólnie mówiąc nie polecałabym firm/agencji bo to straszni naciągacze na niekoniecznie skuteczne usługi. Osobiście mogę polecić blogera który nie bierze dużo za reklamę a ma zasięgi liczone w setkach tysięcy ludzi. Mam nawet do niego kontakt e-mailowy (dovado123@gmail.com), jak coś można do niego śmiało pisac.

Re: Jak skutecznie reklamować własną firmę?

Napisał(a): ~Werro -

Trzeba dbać o to, żeby klient chciał do nas wracać, a metod nawet prostych jest bardzo dużo, ja w http://www.st(...)ler.pl/ zamawiałem pieczątki i od nich takie proste bloczki do ich zbierania- każda piąta pieczątka to rabat, a dziesiąta darmowa usługa i bardzo sobie klienci ten system cenią

Re: Jak skutecznie reklamować własną firmę?

Napisał(a): ~Szemek -

A czy zastanawialiście się może nad leżakami reklamowymi? To ciekawa opcja promocji firmy w okresie letnim, gdzie rzeczywiście wiele osób chętnie z nich korzysta i stawia na taki wypoczynek. Nam taka opcja reklamy w pełni się opłaciła i zostały jeszcze na ten sezon. A zamawiamy je w firmie http://logolezak.pl/ która ma ogromne doświadczenie w tego typu realizacjach i dość konkurencyjne ceny :)

Re: Jak skutecznie reklamować własną firmę?

Napisał(a): ~Wacek -

Polecam ze swojej strony markę Zukero. Na ich slodyczach się jeszcze nie zawiedliśmy a zamawialiśmy różne rodzaje – krówki, ciastka, pierniki. Zawsze wszystko było gotowe na czas, dobrze zapakowane, świeże smaczne i pachnące. Nie handlują tanimi czy przeterminowanymi rzeczami.

Re: Jak skutecznie reklamować własną firmę?

Napisał(a): ~loraa3 -

Na pewno cenne przy promocji firmy będzie uczestnictwo w różnego rodzaju targach:) To dobry sposób na zaprezentowanie firmy dla większego grona odbiorców. Ważne jest, aby ciekawie wyglądac, dlatego warto skorzystac ze wsparcia https://art-co.com.pl/ jeśli się na takie targi branżowe zdecydujemy.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak skutecznie reklamować własną firmę?