49
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi32
  • Ocen na +0
49 ppt ?

Jak skutecznie rzucić palenie (33)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Jak skutecznie rzucić palenie

Napisał(a): Gość -

Nie ma dobrego pomysłu na rzucenie palenia.Ja rzucałam i wracałam do palenia przez 4 lata,następne 3 lata>>>zwycięstwo<<< do dzisiaj nie zapaliłam przez te 3 lata ani jednego papierosa.Po prostu trzeba mieć silną wolę.

Reklama

Myślę, że najważniejsze jest, żebyś uświadomił/a sobie jak ważne jest dla Ciebie twoje zdrowie! Palenie - to śmierć dla twojego organizmu, o czym chyba nie trzeba Cię informować, bo na każdej paczce papierosów masz ostrzeżenie. Mi wystarczyło pooglądać zdjęcia konsekwencji palenia, i wiem, że NIGDY NIE DOTKNĘ SIĘ PAPIEROSÓW! ty też sobie pooglądaj, jest tego mnóstwo na necie!
Załączniki:

Napisał(a): gość -

Bylam palaczka przez ponad 20 lat.Pewnego poranka dostalam udaru mozgu. Mialam wowczas 38 lat I nastoletniego syna na utrzymaniu.Udar zostawil mnie z niepelnosprawnoscia fizyczna. Papierosy naprawde nie dodaja zdrowia. Poza tym palaca kobieta cuchnie jak popielnica z petami.Zeby rzucic papierosy wystarczy postanowic,ze to koniec palenia I przestac kupowac papierosy.

Reklama

nie znam sposobu bo palić bardzo lubie od dziecka .Dziś mam 45 l nie pale bo jestem chora .Nie polecam tego sposobu rzucania wyjątkowo przykry .A ,że kręgosłup to nie od papierosów uprzedzam pouczenia .Ponieważ zawsze lubiłam palić dlatego nie próbowałam żucić .Ale uważam ,że jak z każdym nałogiem to stan umysłu.Nie chcę palić to nie pale .Pozdrawiam.

Reklama

Taitii Próbowałam już pare razy i do dnia dzisiejszego palę nadal... Czy macie jakieś sprawdzone pomysły i rady jak skutecznie pozbyć się nałogu??
Gumy i pastylki na mnie nie działają, więc co mi pozostaje?00028MD7JFIB184T
Nie palę od miesiąca, pomogły mi plastry antynikotynowe nicorette, serio, nie wierzyłam, ze się uda, i z pełnym sceptycyzmem sięgnęłam po nie, jako pierwszą poważną próbę rzucenia nałogu. Dwa tygdnie nosiłam plasterek z nikotyną (trzeba kupić odpowiednie do ilości wypalanych papierosów), potem zdarzało mi się a to zapomnieć, albo czasem specjalnie nie nalepiałam i wtdy czasem było jakieś tam ssanie, ale zajmowałam się czymś i jakoś się udało. Dzisiaj , mijają dwa tygodnie, odkąd nie nalpeim plastrów. Dzisiaj stwierdziłam, że nalepię kawałek, bo troszkę mi się chciało, ale zaczęłam się źle czuć, nawet po tak małej dawce nikotyny i wyrzuciłam. Obecnie papierosy mi śmierdzą i samo wspomnienie smaku sprawia, że mi niedobrze. Może uda mi się już nie wrócić do nałogu.

nie rzuciłem palenia, ale przyjmuję mniej trucizny poprzez dym z e-papierosa. Nie reklamuję bo jest wielu producentów. Ale czuję się po 5 tygodniach lepiej, a głodu jak nie było tak nie ma. Nałóg jednak jest. Nie wdycham oprócz nikotyny 40 substancji rakotwórczych i 4000 smolistych. Teraz miuszę się zastanowić jak rzucić e-papierosa. Pewnie równie trudno jak zwykle fajki a może i trudniej bo wyrzuty sumienia mniejsze. Najlepsze jest to, że czuję się jak niepalący samemu się okłamując bo nie smierdzę, mogę palić wszędzie i żona nie ma do mnie pretensji.

BennoBunsch e- papierosy podobno nie powinny być sprzedawane, czy są takie bezpieczne? można się od nich uzależnić?
Uzależnienie dotyczy tylko nikotyny. Człowiek uzależnoiny od papierosów pozostaje uzależnionym przy e-papierosach. Niepalący po e-papierosa nie chwyci bo to tez trucizna (sama nikotyna jest trucizną).

Wszelkie produkty typu gumy, plastry, e-papieros zawierają nikotynę, więc tak naprawdę nie uwalniają od uzależnienia. Polecam wszystkim książkę Allena Carr'a pt. "Jak skutecznie rzucić palenie". Kosztuje około 30 złotych. Ja i kilkoro moich znajomych rzuciliśmy palenie bez żadnego problemu, bez żadnych przykrych objawów itp. Nie będę opisywać o co w niej chodzi, działa naprawdę "magicznie" :)) Skuteczność 95 procent. Wiem, że brzmi to dość dziwnie i sama bym nie uwierzyła, gdybym nie przeczytała i nie rzuciła palenia raz na zawsze dzięki tej książce. Polecam serdecznie i życzę powodzenia wszystkim, którzy chcą wyzdrowieć:))
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • allen carr sesje forum
Do góry strony: Jak skutecznie rzucić palenie