39
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń183
  • Odpowiedzi37
  • Ocen na +0
39 ppt ?

Jak skutecznie schudnąć ? (38)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jak skutecznie schudnąć ?

Napisał(a): ~Miruna -

Jak skutecznie schudnąć i zrzucić zbędne kilogramy , gdy nigdy się nie odchudzałam ? Po raz pierwszy muszę przejść na dietę ponieważ przesadziłam trochę z moją wagą . Przytyłam aż 15 kilo i nawet nie wiem kiedy , a bardzo źle się czuję w ,,nowym" grubym ciele i chcę powrócić do swojej starej sylwetki i wagi. Czy wiecie jak skutecznie schudnąć ? Co zrobić i jak się odżywiać , żeby skutecznie schudnąć ?
INTERIA.PL

Re: Jak skutecznie schudnąć ?

Napisał(a): Gość -

~Miruna Jak skutecznie schudnąć i zrzucić zbędne kilogramy , gdy nigdy się nie odchudzałam ? Po raz pierwszy muszę przejść na dietę ponieważ przesadziłam trochę z moją wagą . Przytyłam aż 15 kilo i nawet nie wiem kiedy , a bardzo źle się czuję w ,,nowym" grubym ciele i chcę powrócić do swojej starej sylwetki i wagi. Czy wiecie jak skutecznie schudnąć ? Co zrobić i jak się odżywiać , żeby skutecznie schudnąć ?
Czy możesz podać swój jadlospis ku przestrodze :-)

Jedyna skuteczna metoda to zmiana starych nawyków żywieniowych. Na Twoim miejscu zaczęłabym najpierw od oczyszczenia całego organizmu z toksyn i resztek pokarmowych. Zacznij od jelita grubego. Nie wracaj do dawnego jedzenia, jedz tylko to co zdrowe i nieprzetworzone. Urozmaicaj swoją dietę, aby nie była nudna. Może zacznij ćwiczyć. Mnie zmobilizowała Ewa Chodakowska i jej treningi. Może znajdziesz spośród jej ćwiczeń coś dla siebie. Ja korzystałam z "Ekstra figura" - codziennie po 45 minut. Czułam się po takim wysiłku fenomenalnie:-))). Spróbuj i Ty:-))https://www.y(...)1vrNmto

Napisał(a): gość -

zamówiłam slimcea ze względu na to że potrzebowałam czegoś co ruszy moją przemianę materii. Podejrzewałam że to przez nią tyle mi się odkłada mimo że nie jestem jakimś mega obżartuchem. Trafiłam na slimcea i stosowałam 3 miesiące. Przez ten czas schudłam blisko 12kg co było dla mnie szokiem, że suplement diety może tyle mi dać w procesie odchudzania. Od tego momentu wszystkim polecam Slimcea.

Korzystałam z suplementu diety Foreverslim, i jeżeli ktoś chce zrzucić nadmienrne kilogramy to z mojej strony moge ją szczerze polecić nie miałam osobiście po nich żadnych efektów ubocznych, a zrzuciłam w okresie 3 miesięcy 9 kilogramów

Spróbuj z foreverslim - zmniejszają apetyt i faktycznie poprawiają przemianę. O ile wprowadzisz ruch to powinnaś stracić całą nadwagę. Najważniejsze jest systematyczność. Jedynie dzięki niej możesz diametralnie odmienić wygląd. Wszystko zależy od ciebie....

trzeba w pierwszej kolejności postawić na dietę a dopiero później dobierać do niej suplement diety. Ja najpierw ułożyłam sobie jadłospis na cały tydzień, później zamówiłam tabletki Slimcea. Stosuje je 2 miesiąc i schudłam juz 9kg. Ale bez diety pewnie by się nie udało.

Dla mnie najskuteczniejszy okazał się Foreverslim.A nie ukrywam że brałam już kilka podobnych preparatów i efektów nie było żadnych .Jeżeli chcecie się dowiedzieć czegoś więcej na temat tych tabletek polecam stronę Foreverslim

Te wszystkie wyrzeczenia, krótkoterminowe cele, umiarkowany rygor. Wszystko ok! Ale ważne są również nawyki żywieniowe własna obserwacja, czyli co, ile i kiedy jem - rozszyfrowanie swojego głodu. Odpowiedź na pytanie w jakich sytuacjach odczuwam potrzebę jedzenia, jakie emocje temu towarzyszą. Ważne żeby mieć cały czas na uwadze i powtarzać jak mantrę, że jedzenie służy jedynie dostarczeniu organizmowi, niezbędnych składników pokarmowych, zaspokojeniu głodu i niczemu innemu. Co nie znaczy, że nie można czerpać z jedzenia przyjemności.

Zanim zdecydowałam się na kupno tabletek wspomagających odchudzanie,zapoznałam się z opiniami różnych ludzi każdy brał co innego.Ale najwięcej pozytywnych opinii ma Foreverslim i właśnie dla tego zdecydowałam się na jego zakup.Jestem zadowolona z wyboru jakiego dokonałam.

ja nie wierzyłam w te tabletki, to jakaś reklama okrutna nie pomagająca, w depresje wpadłam, bo zdrowe żywienie, ruch i tabletki i nic, zero kg w dół! Odstawiłam tabletki, za namową przyjaciela na avans.pl kupiłam małą bieznie 8 miesiecy za mną, dieta 5 posiłków dziennie, i ruch codziennie 40 minut biezni, 23 kg w dół jestem , uważam to za sukces

Napisał(a): ~Mizka -

Ja polecam NaturHouse. Jestem z Ostrołęki i ludzie z tamtejszego NH bardzo mi pomogli. Szczególnie polecam współpracę z dietetykiem - to daje niesłychane rezultaty. Poza tym dobry dietetyk jest wsparciem w trudnych chwilach.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak skutecznie schudnąć ?