4
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń30
  • Odpowiedzi4
  • Ocen na +0
4 ppt ?

Jak sobie radzić z alergią? (5)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Jak sobie radzić z alergią?

Napisał(a): Gość -

Zależy też na co jesteś dokładnie uczulony, ja powiem tobie tak ... mam problemy przez cały czas gdy rośliny pylą i kwitną /drzewa, krzewy etc/. W okresie późna wiosna - koniec lata muszą sobie brać leki na to bo po prostu można oszaleć z kichaniem, katarem i w ogóle. Bez recepty możesz kupować sobie na to Zyrtec UCB, nie jest tani ale naprawdę dobry, niestety nie starcza na długo więc trochę kosztuje branie go codziennie na wieczór niestety, ale w tym roku farmaceutka w taniej Aptece za Grosze w Łodzi w Manufakturze podpowiedziała mi bym spróbował "zamiennik" w postaci leku o nazwie Amertil Bio ... kosztuje znaaaaacznie taniej, szczególnie w tej aptece bo ma dobre ceny, a działanie faktycznie w zasadzie identyczne, bierzesz na noc i rano jest spokój, nie wstajesz z katarem i zatkanym nosem aż po zatoki. Ale to zależy jak mówię od tego na co jesteś uczulony.

ja w okresie pylenia łykam leki antyhistaminowe - głównie flonidan, do nosa stosuję spray marimer - to jest roztwór wody morskiej, nawilża, rozrzedza wydzielinę, działa antybakteryjnie - i na tych dwóch środkach jakoś daję sobie radę, rzekłabym - całkiem dobrze.

Reklama

Witam,
Chodziłem kiedyś po internecie i znalazłem, że noni firmy Calivita jest bardzo dobrym produktem na alergię. Na stronie w sumie nie związanej z alergią:http://objawy(...)worowa/

Jest napisane że ten produkt jest skuteczny na:
Alergia – na 851 pacjentów - 83%

Także nie wiem, może warto się jemu bardziej przyjrzeć.
Pozdrawiam Janusz

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak sobie radzić z alergią?