127
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi115
  • Ocen na +0
127 ppt ?

Jak sobie radzić z trądzikiem? (116)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Jak sobie radzić z trądzikiem?

Napisał(a): Gość -

Moja dermatolog przepisała mi Izotek i teraz mam buzie jak pupa niemowlaka :) Niestety jak wszystko na tym świecie ma swoje plusy i minusy. Po pierwsze dużo skutków ubocnych- ja na szczęście oprócz wysychania usta na nic nie narzekałam, ale czytając ulotkę można się przeraźnić. Po drugie cena kuracji: ok 130 zł Izotek (w zalezności od dawki) + wizyta u dermatologa, co miesiąć ale w moim przypadku było warto.
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Najpierw,zalezy,od,tego,jaki masz rodzaj,krost,jak masz ropne,to,najpierw sproboj,wycisnac,przez wacik,ta,rope,mysle,ze masz,tlusta,cere,lub mieszana,bo na suchej raczej,sie nie pojawiaja,pozniej,pojedyncza,kazda,krostke,posmaruj,alkoholem,i kup,odpowiedni,krem,do swojego,rodzaju,skory,a w miedzy,czasie,rob,peeling,skory,i odpowiednia maskie,raczej staraj,sie,systematycznie dbac,o skore,bo jednodniowa,kuracja,to ci,nie pomoze,i przede wszystkim,kupuj,kosmetyki,z atestem

Reklama

Jako pielęgniarka polecam - na pewno nie zaszkodzi mycie żelem i stosowanie toników do cery trądzikowej, nie stosowanie preparatów alkoholowych i niezależnie od tego wizytę u dermatologa. Leczenie zleży od intensywności zmian trądzikowych, duże zmiany pozostawiają blizny i trwać może bardzo długo, Polecam też rygorystyczne przestrzeganie higieny i nie wyciskanie zmian.

Mam 33 lata i z własnego doświadczenia polecam 1 - wizytę u dermatologa ( są różne przyczyny trądziku ). Dziewczyny - wizyta u ginekologa ( hormony ) . 2 - dieta ma ogromny wpływ na naszą skórę ( mój patent to płatki owsiane na śniadanko i codziennie zaparzona wrzątkiem 1 łyżeczka drożdży) maseczki z 1 i 2 też wskazane. 3 - Kosmetyki im prostsze tym leprze ( maści cynkowe , mydło siarkowe ,biały jeleń ) POWODZENIA :]

Mam 31 lat, do niedawna jeszcze pryszcze non stop gościły na mojej twarzy, co mnie przerażało. Widziałam również kobiety po 40 tce z pryszczami. W moim przypadku pryszcze pojawiły się w wieku nastu lat i nic na nie nie działało. Ani tabletki drożdżowe, żadne maseczki z glinek, wizyty u dermatologa itp. Pomogły dopiero hormonalne tabletki od ginekologa. Najpierw Diane -35, choć nie zlikwidowały pryszczy całkowicie. Zawsze miałam pryszcze na policzkach. 2,5 roku temu urodziłam pierwsze dziecko, z tabletek hormonalnych obecnie biorę OC-35 i od jakiegoś roku nie mam pryszczy w ogóle!!! Ani jednego. Jestem w szoku, nie muszę używać żadnych podkładów kryjących, nic. Z kosmetyków używam na noc jedynie kapsułki Alllergal - taki niby olejek ale nie jest tłusty i na pryszcze rewelacja. Polecam poczytać opinie o tym produkcie na esentia.pl. Z tej strony zresztą kupiłam go po raz pierwszy, jest tani i skuteczny, przestałam używać inne kremy a dziś o dziwo zorientowałam się że zniknęły również dziury i blizny które miałam na policzkach po trądziku. To odnośnie kobiet, natomiast w przypadku facetów, którzy mają okropny ropny trądzik, wręcz bagno na twarzy, wiem, że jedyną skuteczną metodą (wypróbowali koledzy) są jakieś zagraniczne tabletki, oni to załatwiali na tzw. jakąś zieloną receptę. Wysuszyło im twarz od środka, zrzucali skórę jak węże ale efekt jest niesamowity. To było paręnaście lat temu a obaj do tej pory mają wreszcie spokój z pryszczami. Pozdrawiam pryszczatych - wreszcie wolna od pryszczy :)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak sobie radzić z trądzikiem?