33
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi16
  • Ocen na +-9
33 ppt ?

Jak sobie radzicie bez kobiety? (17)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Jak sobie radzicie bez kobiety?

Napisał(a): Gość -

Jestem od 3 lat rozwodnikiem. Zona szybko sobie kogoś znalazła, a ja nadal sam. Przychodzę po pracy do pustego mieszkania, jem szybki późny obiad, potem internet fora i jakoś mija dzień:) Mam sporo znajomych i nie jestem samotny,,,ale, no własnie, czegoś mi brak.
INTERIA.PL

Reklama

Re: Jak sobie radzicie bez kobiety?

gość A w jakim jesteś wieku?Chyba facet jak jeszcze niestaryi do rzeczy to nie ma z tym problemu?Chyba nie mieszkasz na księzycu?
No właśnie...kobiet samotnych jest wiecej niż panów "do wzięcia"a więc w czym problem?
No chyba,że kolega czeka jak księżniczka sama zawita w progi....?

Reklama

adeu
gość A w jakim jesteś wieku?Chyba facet jak jeszcze niestaryi do rzeczy to nie ma z tym problemu?Chyba nie mieszkasz na księzycu?
No właśnie...kobiet samotnych jest wiecej niż panów "do wzięcia"a więc w czym problem?
Może i tak, ale one nie chcą sie juz wiązać ponownie, wola byc same

Zbyszekzibi
adeu
Może i tak, ale one nie chcą sie juz wiązać ponownie, wola byc same
No i tu jest robota dla Ciebie....żeby nie chciały być same to trzeba się postarać.:)
Powodzenia:)

Reklama

Po takich przeżyciach jak rozwód to trochę samotności dobrze wpływa na odreagowanie. Przedłużająca się samotność uwiera szczególnie w domu w czasie długich wieczorów . Znajomi ,koledzy czy przyjaciele nie zastąpią osoby bliskiej , którą się kocha i którą chciałoby się mieć na co dzień i podzielić się z nią swoimi radościami i smutkami. Pomyśl o swoim życiu i rozglądnij się wokół siebie.Na pewno poznasz osobę ,którą będziesz chciał bliżej poznać. Życie nabierze blasku. Powodzenia.

Napisał(a): gość -

Zbyszekzibi Jestem od 3 lat rozwodnikiem. Zona szybko sobie kogoś znalazła, a ja nadal sam. Przychodzę po pracy do pustego mieszkania, jem szybki późny obiad, potem internet fora i jakoś mija dzień:) Mam sporo znajomych i nie jestem samotny,,,ale, no własnie, czegoś mi brak.
Skoro Twoja była żona kogoś sobie znalazła to Ty znajdź również czyjąś byłą żonę która szuka sobie kogoś innego.
I skończ z przesiadywaniem przed internetem bo tak to nikogo nie znajdziesz, wyjdź gdzieś i poznawaj osobiście, możesz nawet przez znajomych kogoś sobie poznać ... ograniczasz swoje możliwości jak widzę.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Jak sobie radzicie bez kobiety?