157
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń9 tys.
  • Odpowiedzi59
  • Ocen na +0
157 ppt ?

jak sprawdzić czy mnie zdradza ? (60)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: jak sprawdzić czy mnie zdradza ?

Napisał(a): gość -

Ja kiedyś sprawdzałam czy mąż mnie zdradza, sprawdzałam jego smsy, historie w przeglądarce itd. Krył się całkiem nieźle, ale zdradziło go to, że nie usnął jednego zapisu w historii z serwisiem mynago.pl, a potem już poszło...
INTERIA.PL

http://mobtech.interia.pl/systemy-operacyjne/news-aplikacja-do-sledzenia-partnerow-wywolala-skandal-w-brazylii,nId,1015425 wejdz i poczytaj.Każdemu się kiedyś to przecież przyda.I tobie i TOBIE TEŻ który to teraz czytasz.Nie znasz dnia ani godziny/mówią mądre słowa/ kiedy to Ci się przyda.

Strasznie smieszne sa te maile, podpowiedzi o montowaniu kamerki, GPS, bog die cargo, ludzie, to nie film, tylko zwykle zycie. Zapytaj swojego partnera co die dzieje, powiedz, ze mass przypuszczeNia, o ktorych chcialabys porozmawiac, czy zwykla rozmowa partnerow to as tak duzo.jak go znasz, to bedziesz wiedziala, czy klamie.

Reklama

Olivviaa mam problem, podejrzewam że mąż mnie zdradza jednak nie mam dowodów, jak się upewnić tak, żeby on nic o tym nie wiedział? to dla mnie nowa sytuacji i nie wiem co mam robić? sprawdzałam jego telefon ale smsów zero a różnych numerów nie zapisanych tysiące !!! do poczty nie mam hasła- co teraz?
Zapomnij dziewczyno o sprawdzaniu,będziesz zdrowsza i szczęśliwsza.

Uważam, że Twoj komentarz Kolego Marcin65 jest beznadziejny.

Jeżeli am się powody to znaczy ,ze tak jest. Nic się nie dzieje bez pzryczyny, a Tobie bark samokrytyki badz jestes szowinistą! Faceci zdradzają i trzeba brać to pod uwagę.

Znam nie jednego... moje koleżanki jednak zyją z takimi... 20 % facetow moze nie zdradza, reszta tak. Instynkt lowcy zostaje mu do konca zycia.

Reklama

ja powiedziałabym, że 99 % facetów zdradziła przynajmniej raz!
Mój też zalicza się do tych 99 niestety choć dawniej wydawało mi się, że w życiu by mnie nie zdradził bo taki idealny, kochający a jednak. Facet to facet! jak sie babka podłoży to zawsze skorzysta! A co robić gdy podejrzewasz? obserwować, obserwować i jeszcze raz obserwować!
Nie ma mocnych! jeśli ma kogoś na boku zacznie siebie samego bardziej pilnować, kontrolować, inaczej się zachowywać żebyś TY przypadkiem się nie zorientowała i nie znalazła jakichkolwiek śladów. Mój nerwowo zaczął reagować na każdy sms i komórkę trzymał zawsze przy sobie gdzie wcześniej tego nie robił i to był pierwszy sygnał że coś ukrywa.
Bystra żona nie potrzebuje detektywa tylko sama potrafi rozszyfrować krętactwa swojego faceta.
Życzę powodzenia:)
Livable

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: jak sprawdzić czy mnie zdradza ?