157
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń9 tys.
  • Odpowiedzi59
  • Ocen na +0
157 ppt ?

jak sprawdzić czy mnie zdradza ? (60)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: jak sprawdzić czy mnie zdradza ?

Napisał(a): gość -

Ja kiedyś sprawdzałam czy mąż mnie zdradza, sprawdzałam jego smsy, historie w przeglądarce itd. Krył się całkiem nieźle, ale zdradziło go to, że nie usnął jednego zapisu w historii z serwisiem mynago.pl, a potem już poszło...
INTERIA.PL

Re: jak sprawdzić czy mnie zdradza ?

Napisał(a): gość -

http://mobtech.interia.pl/systemy-operacyjne/news-aplikacja-do-sledzenia-partnerow-wywolala-skandal-w-brazylii,nId,1015425 wejdz i poczytaj.Każdemu się kiedyś to przecież przyda.I tobie i TOBIE TEŻ który to teraz czytasz.Nie znasz dnia ani godziny/mówią mądre słowa/ kiedy to Ci się przyda.

Re: jak sprawdzić czy mnie zdradza ?

Napisał(a): gość -

Strasznie smieszne sa te maile, podpowiedzi o montowaniu kamerki, GPS, bog die cargo, ludzie, to nie film, tylko zwykle zycie. Zapytaj swojego partnera co die dzieje, powiedz, ze mass przypuszczeNia, o ktorych chcialabys porozmawiac, czy zwykla rozmowa partnerow to as tak duzo.jak go znasz, to bedziesz wiedziala, czy klamie.

Reklama

Re: jak sprawdzić czy mnie zdradza ?

Napisał(a): gość -

Olivviaa mam problem, podejrzewam że mąż mnie zdradza jednak nie mam dowodów, jak się upewnić tak, żeby on nic o tym nie wiedział? to dla mnie nowa sytuacji i nie wiem co mam robić? sprawdzałam jego telefon ale smsów zero a różnych numerów nie zapisanych tysiące !!! do poczty nie mam hasła- co teraz?
Zapomnij dziewczyno o sprawdzaniu,będziesz zdrowsza i szczęśliwsza.

Re: jak sprawdzić czy mnie zdradza ?

Napisał(a): gość -

Uważam, że Twoj komentarz Kolego Marcin65 jest beznadziejny.

Jeżeli am się powody to znaczy ,ze tak jest. Nic się nie dzieje bez pzryczyny, a Tobie bark samokrytyki badz jestes szowinistą! Faceci zdradzają i trzeba brać to pod uwagę.

Znam nie jednego... moje koleżanki jednak zyją z takimi... 20 % facetow moze nie zdradza, reszta tak. Instynkt lowcy zostaje mu do konca zycia.

Reklama

Re: jak sprawdzić czy mnie zdradza ?

Napisał(a): gość -

ja powiedziałabym, że 99 % facetów zdradziła przynajmniej raz!
Mój też zalicza się do tych 99 niestety choć dawniej wydawało mi się, że w życiu by mnie nie zdradził bo taki idealny, kochający a jednak. Facet to facet! jak sie babka podłoży to zawsze skorzysta! A co robić gdy podejrzewasz? obserwować, obserwować i jeszcze raz obserwować!
Nie ma mocnych! jeśli ma kogoś na boku zacznie siebie samego bardziej pilnować, kontrolować, inaczej się zachowywać żebyś TY przypadkiem się nie zorientowała i nie znalazła jakichkolwiek śladów. Mój nerwowo zaczął reagować na każdy sms i komórkę trzymał zawsze przy sobie gdzie wcześniej tego nie robił i to był pierwszy sygnał że coś ukrywa.
Bystra żona nie potrzebuje detektywa tylko sama potrafi rozszyfrować krętactwa swojego faceta.
Życzę powodzenia:)
Livable

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: jak sprawdzić czy mnie zdradza ?